Šta je novo?

GTA V

Nakon par sati igranja na mapi vise nema glavnih misija (ni sa jednim likom)?
 
Pkusavao sa svom trojicom (plus manuelni save game), ali nije pomoglo.
 
ja nemam opciju da menjam grafiku na medium high i slicno jel imao neko slican problem
 
Mirnoca leta se postize doziranim pritskanjem tastera, ne mozes samo da pritiskas
tastere bez osecaja i razumevanja kako funkcijonise let helikopterom.

Ko misli da je ovo konplikovano neka proba Ka-50 Black Shark ili flaming cliffs 3.
Meni je jednostavno zato sto ove igre igram godinama.
To pricaj nekom drugome, imam desetine sati letenja avionima i helikopterom u BF1 i BF2, arkadno letenje kao sto je i GTA.
Imam skoro sve zlatne medalje iz skole letenja, moze da se leti ali je u poredjenju sa BF mucenje.

Kome puca na blitz misiji najlakse resenje je da Frenklin iz slep kamiona baci dinamit na oklopna kola, i posle kad treba da unisti smecaru nikako dinamitom nego puskom u rezervoar. Znaci niko da ne baca dinamit dok je na nogama.
 
Da li je neko probao na narodnjaku iFruit app sa androida da li radi s obzirom da exe nema kontakt sa inernetom, dal se da kako provući preko social club-a majka mu stara?
 
jesam li ja jedini koji vizuelnim dozivljajem nije odusevljen ? bar onim sto se vidi sa shotova i snimaka :)
mada realno nisam gta fan sta vise
 
Ladno izas'o novi GTA :d odgledao sam par klipova na YT i to je to, uopste nemam zelju da instaliram. A secam se kad je izasao SA, koliko sam samo desetina sati igrao.. valjda polako postajem mator(ac) :d

Znaci nema bas nikakvih promena fizike vozila u odnosu na verzije za konzole?

Steta sto se gta i MK nisu pojavili tamo negde u novembru, kad pocinje smaracka zimska sezona.
 
bilo koji kompetitivni suter ili bilo kakva igra koja se bazira na brzim refleksima a ako imate i odziv na monitoru i periferijama postaje neupotrebljiv sa vsync-om.zato ovolika ujurduma oko gsync i freesync-a.
 
Jel koristi neko logitech rumblepad II uz gta V? Ako koristi jel igra prepozna pad ili mora neki zaobilazni put?
 
Ladno izas'o novi GTA :d odgledao sam par klipova na YT i to je to, uopste nemam zelju da instaliram. A secam se kad je izasao SA, koliko sam samo desetina sati igrao.. valjda polako postajem mator(ac) :d
Tako sam se i ja osjecao....a onda sam poceo igru i posle par sati je pocela magija:D
 
Igra je fascinantna kako graficki tako i prica... Bukvalno vuce da se igra jos jos jos :-D online me nervira jer samo rokaji neke budale tamo...
 
Kako sa buzzardom da pucam homing missile, stoji mi na off kako staviti na on?
 
Jel ima LAN opcije kao na 4?
 
Jel koristi neko logitech rumblepad II uz gta V? Ako koristi jel igra prepozna pad ili mora neki zaobilazni put?
Ja koristim Logitech Rumblepad II za GTA V i po defaultu ima punu podrsku i vibracije i sve nista nisam podesavao. Ali meni stoji oduvek ukljucen logitech profiler, ja mislim da bez njega nece da ti radi ili neces imati vibracije.
 
Meni na fx 8320 stock i r9 280x kakva god podesavanja stavio padne fps do 32 kada vozim po gradu, cpu nije bas opterecen temperatura ne prelazi 52 stepena. Kad bi ga navukao na 4.0ghz jel bi dobio skok u fps-u? :)
Inace igrica je stvarno vrhunska
 
jel ima neka fora sa fpsom? posto mi opada i zeza imam r9 270, 8gb rama, x6 na 2.8ghz, znaci vsync je na off podesavanja sva ostala na default osim rezolucije koja je full hd, i fullscreen.
ne znam sta vise da mu radim, inace instaliran ovaj update danas sto je izaso na steamu, i preko razor cortexa defragmentoavni fajlovi igre.
isto gtav.exe stavljen na high priority, ali konstatno opadanje dok nisam ubacio jos 4gb, imao i ogroman sttutering, ali me ovo nervira i dalje, nemora 60fps ali barem nek bude stabilnih 40-50...
 
hahah

lol.jpg
 
Ja sa mojom konfiguracijom, samo 1gb vrama imam u fullhd od 40-50 konstantno. U voznji najnize do 40 pada.
Skinuto ogranicenje, na 1200mb vram stoji, teksture na normal ostalo na high. AF 8x, vsinc off
 
Da li neko ima ideju, presao sam oko 23%, danas udjem kad ono ponovo iste misije, predjem jednu vidim pise 10%, na koju foru ne znam....
 
Pozdrav svima, nazalost ja sam jedan od onih koji su zeznuti sa onim giftom koji je nakon 2 dana bio revoke-ovan.
E sada me zanima, posto sam dobio onaj kod kada sam pokrenuo igricu, da li to icemu vredi ili je za baciti? Probao sam da odem na social club i da ga tamo unesem posto pod Games imam checkirano da posedujem GTA V, ali kada sam ga uneo nista nije reagovalo.
I zanima me ako sada kojim slucajem kupim igricu preko Steam Store-a da li cu imati nekih problema zato sto sam igricu vec igrao? I da li cu jos uvek imati onaj bonus (na social clubu pod mojim online character pise da imam 850k) kada opet kupim igricu?
 
@jole99
Sumnjam da će iko moći da ti odgovori na ta pitanja, tako da ćeš sam morati da probaš da koristiš isti social club account sa novim ključem.
U najgorem slučaju, verovatno ćeš morati praviti novi acc, tako da ništa od bonusa.
 
ja se sve vise odusevljavam detaljima i grafikom u ovoj igri... :-D za open world je WOOOOOWCINA :-D
 

Prilozi

  • GTA5 2015-04-21 21-38-28-06.jpg
    GTA5 2015-04-21 21-38-28-06.jpg
    775.2 KB · Pregleda: 325
  • GTA5 2015-04-21 21-55-21-32.jpg
    GTA5 2015-04-21 21-55-21-32.jpg
    751.6 KB · Pregleda: 274
  • GTA5 2015-04-21 21-56-03-68.jpg
    GTA5 2015-04-21 21-56-03-68.jpg
    821.3 KB · Pregleda: 281
  • GTA5 2015-04-21 21-56-25-05.jpg
    GTA5 2015-04-21 21-56-25-05.jpg
    664.5 KB · Pregleda: 242
  • GTA5 2015-04-21 22-12-22-01.jpg
    GTA5 2015-04-21 22-12-22-01.jpg
    646.1 KB · Pregleda: 237
Poslednja izmena:
Ljudi kazu da postoji fix za taj problem sa vec koriscenim kodom. Postupak je da se mora un-linkovati Steam account, a za to treba da se kontaktira Rockstar Support. Ja sam sada napravio tiket za support pa se nadam da cu dobiti odgovor ove nedelje.
 
Kome je kineski jezik moze da promeni u engleski ulaskom u HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\rockstar games\Grand Theft Auto V , stavite umesto zh-ch En-us

1.PNG

Jel vam nekad iznenada kresuje , jel to samo piratska kresuje ili?
 
Nazad
Vrh Dno