Šta je novo?

GTA V

A da li može da se igra u singl plejeru? I da li ima još DLC-ova za GTA V koji mogu da se igraju samostalno, bez učešća drugih ljudi koji igraju online?
 
Da li je nekom pošlo za rukom da odradi ili ubaci neke validne skripte, modove za ovakve staze? Ne mora ovakve komplikovane ali bazirane na sličan način?

Ako postoji neki provereni tutorijal i validni modovi sa kojim je neko uspeo da napravi ovakve staze bio bih mu zahvalan da postavi
 
Ovo su staze iz online modova. Spidermen i ova McQueen kola su modovi za single player. Ako su staze ono sto te interesuje, onda savetujem da igras prosto online trke na ovim stazama i to je to. Evo ti ga sajt za skidanje mapa koje mozes pokrenuti iz GTA Online-a
 
@grave i jos nesto, ako si cackao bilo sta u direktoriju igre, dodavao, oduzimao nemoj da pokreces online jer ce da ti banuju igru. Znaci za igranje GTA online, instalacija mora da bude cista kao suza.
 
Posle današnjeg updatea od 2.55GB igra krešuje na single player. Jednostavno neće da uđe u story mode. Da li neko ima isti problem?

Sinoć sam je igrao, radilo sve bez problema.
 
Koristio sam modove ali sa njima sam mogao da igram single player.

Jedino da deonstaliram igru i da je instaliram ponovo ali onda gubim progres u igri.
 
Koristio sam modove ali sa njima sam mogao da igram single player.

Jedino da deonstaliram igru i da je instaliram ponovo ali onda gubim progres u igri.
Podesi da ti save game ide na rockstar cloud. Tako ne gubis progres, svaki put kad preinstaliras on ce povuci progres sa clouda.
 
Rešio mi klinac problem za tri minuta sa nekoliko klikova i sa nekoliko premeštenih fajlova. 😀
 
Rockstardžije uvele zabranu trećim licima, čitaj igračima, da na role play serverima koje gustira najveći broj popularnih strimera, zarađuju prodavajući virtuelne valute, NFT-ove ili lootboxe. Vide ljudi da igrači muzu ozbiljnu lovu pa hoće da im stanu nogom za vrat.
U prevodu od sada se ne sme:
  • vršiti komercijalna eksploatacija naplaćivanjem sadržaja koji je kreiran od strane samih igrača
  • vršiti prodavanje virtualnih valuta (kripto ili NFT)
  • ostvarivati prihod od korporativnog sponzorisanja kroz integraciju u igrama
  • vršiti kreiranje novih misija, mapa i ostalih sadržaja koji na bilo kakav način imaju uticaj na službene servere za online igranje
Ako Rockstar ne dozvoljava igračima da se bave NFT-ovima u njihovim igrama, nadajmo se da se ni oni u budućnosti neće uhvatiti te rabote.
 
Realno, sasvim ok stav. Neko nešto napravi, ti uzmeš i zarađuješ od toga a ne daješ deo. To ni pirati tek tako ne rade, a oni su još upitnijeg morala. Da su lepo ponudli Rockstar-u deo kolača, ne bi bilo uopšte nikakvih problema.

Zašto Rockstar ove zabrane nije ranije uveo, to je pravo pitanja.
 
Poslednja izmena:
Je li ovo samo mene nesto zeza sto ne mogu da otvorim sajt ili je nesto do njihovog servera?
Takodje kad preuzmem launcher sa drugog mesta javlja mi error, navodosno da je server offline i da ne mogu da se konektujem...

SBB mi je internet, jos nekima kome posaljem link ne radi dok nekim drugim radi... o cemu se radi?
Untitled.png
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam da se ulogujem preko nekog free VPN-a isteklo mi je 700MB protoka ali download je nastavio sa mojom konekcijom, kako ce i sta ce dalje biti ko zna...
 
Instalirao sam je po ne znam koji put da se malo zezam u single playeru sa modovima.
Mozemo da krivimo Online sto i dalje nema sestice ali SP deo igre zasluzuje ovoliko vremena obzirom koliko mu je paznje posveceno.
Nisam instalirao nikakve graficke modove a igra i dalje moze da parira danasnjim igrama.
Neverovatno mi je sta je Rockstar pre DESET godina izbacio. Po ko zna koji put se iscudjavam.
 
To stoji, da nema onlinea SP bi dobio ko zna sta jos. Ali i ovako igra je ispred svega sto je izaslo tog tipa u proteklih 10 godina.
RDR2 nije toliko pitak pa na zalost nikada necu otkriti sve njegove cari jer mu se necu vracati ko GTA petici ali mogu misliti sta sve on krije.
 
Po prvi put u online-u nesto (bar meni) istinski zanimljivo.
Nesto slicno sam igrao u GTA4 i bilo mi cudno zasto gtaV nije dobio superiorniju verziju.


EDIT: Izvinjavam se, ovo nije oficijalni mod ovo se neka ekipa okupila i zezala na serveru...katastrofa.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: nuk
Igra li neko preko gamepad-a?

Odem do piste i uđem u aviončić, lepo uzleti ali kada treba precizno da proleti kroz krugove tada je pravo mučenje. Ako je neko sredio kontrole može da postavi snimak ekrana.

Helikopter i automobil normalno rade ali avion ne.
 
da li neko koristi cloud save ...imam progres na jednom kompu i aktiviran cloud save ,a na drugom mi nigde ne prikazuje da mogu da ucitam i nastavim ...single je u pitanju a ne online.
 
moras da budes ulogovan u rockstar launcher da ti povuce save odatle
 
Pozdrav braco i sestre, trenutno sam na misiji trash truck na gta 5. Ne mogu da pronadjem misije vise vec mesex dana , odlepicu. Neka pomoc???
 
Jaoj bio je neki bug na toj misiji ako se ne varam. Pretrazi temu ili net za resenje
 
^^
Verovatno nisi obavio nesto od prep misija za glavni heist, odradi sve ovo i pojavice se na mapi misija za heist.

You need to get:
  • Masks from Vespucci Beach mask shop
  • Boiler Suits from Ammunation
  • Trash Truck
  • Tow Truck
  • Getaway vehicle
 
Nazad
Vrh Dno