Šta je novo?

GTA SanAndreas konzola-iskustvo

JVC

Slavan
Učlanjen(a)
25.11.2004
Poruke
35
Poena
304
Znaci interesuje me kakva je,da li je neko igrao i da li vredi kupiti konzolu zbog iste?
Ko ce da ceka kraj 2005? :d
 
Ja sam probao, i volim te igre iz GTA serijala, ali posle Far Cry, Half Life II, Mafia i sl. PSX2 jedino moze da mi zadrzi paznju u voznjama i to TFT projektor + big screen kombinacija...
Sve ostalo je pomalo sporo i prevazidjeno na sonyju i iritirama me...
Mada sam i ja vec malo omatorio.
 
Ja sam je probao i mogu ti reci da je odlicna igra.Grad je mnogo velik, ali mnogo .Mozes svudje da udjes i svakakva kola da vozis.Onda mozes da friziras automobile (nitro, hidrulika itd.), mozes da ides kod frizera da se malo sisnes, da igras kosarku 1 and 1..itd..
Sve u svemu mnogo kvalitetana igra , preporuka ;)
Poz...
 
Nema smisla kupovati konzolu samo zbog jedne igre, ali PS2 predstavlja odličnu investiciju, jer ima daleko najbolju ponudu igara od svih postojećih igračkih sistema. Grafika nije vrhunska, ali je daleko od loše i nepodnošljive.
 
JVC je napisao(la):
Znaci interesuje me kakva je,da li je neko igrao i da li vredi kupiti konzolu zbog iste?
Ko ce da ceka kraj 2005? :d


Igra je...verovatno igra godine. Nema smisla ni da pocnem da ti objasnjavam koliko je dobra, kompleksna, originalna, OGROMNA i odlicno odradjena u svakom smislu.

Sto se tice kupovanja konzole, obavezno, jer kosta oko 16 000 dinara u ful pakovanju, a za te pare jedva da mozes da uzmes ozbiljnu graficku kartu. Ne razmisljaj, nego pazari PS2.
 
Dovoljno je pogledati Gamespot gde je GTA:SA josh uvek na prvom mestu :)

A btw, GT4 je danas izashao :)
 
Nazad
Vrh Dno