Šta je novo?

GTA San Andreas

Kristijan

Slavan
Učlanjen(a)
03.05.2008
Poruke
50
Poena
309
Imam problem sa GTA San Andreas.Kada ukljucim igricu nece da radi mis.Na svim drugim igricama radi.Takodje nece da radi i na GTA Vice City.:wall::mad::S:
 
Idi na kontrole e sada nisam siguran ali mislim da treba da kliknesh na ono prvo. Mislim da ti je nameshtena kontrolna shema za gamepad i da bi je promenio treba da kliknesh na ono prvo.
 
Sve je namesteno dobro na mouse+keyboard.To mi se nije pre desavalo.Prvi put sam instalirao GTA San Andreas na novi windows i mis nece da radi.
 
postoji taj problem sa gta sa na visti. Run in compatibility mode with win 98 je rešenje tvog problema
 
Ali ja nemam vistu imam xp.Kako to da ukljucim?
 
Poslednja izmena:
Kako da podesim da igram gta u XP SP2 modu ili win 98?
trebalo bi ovako mada meni je retko kad on pomagao
Andreas.jpg

desni klik na exe ikonicu ili prečicu
 
Nema da se namesti za win XP SP2.Ima samo 98,95,2000 i NT.Imam Windows XP SP3.
 
Pomocu GTA SA Music Extractor, sam izbacio muziku iz igre, ali je u ogg formatu...jel postoji neki normalan konverter iz ogg u mp3, posto hocu i u telefonu muziku da pustam, sve neki glupi konvertori, em los kvalitet, em pesme po 15 sekundi ispadnu...:trust:
 
Npr. AIMP player ima odličan besplatan audio konvertor.
 
greska izvinjavam se
 
Poslednja izmena:
GTA na steroidima?

Cesto kada pokrenem igru sve je nenormalno ubrzano, graficka podesavanja su na full-u,ako to ima neke veze kartica 9600gt.Ima li neko nesto slicno?Pozdrav:wave:
 
Vrh Dno