Šta je novo?

GTA SA problem

ypow

Slavan
Učlanjen(a)
28.06.2005
Poruke
254
Poena
320
Naime, svaki put kad na ovom sejvu pokusam da exportujem bilo koje vozilo preko one luke, igra zakuca i u proseku joj treba 1 min. da se zatvori.
U cemu je problem? Sta da radim?:wall:
Da napomenem da igricu nisam instalirao neko iskopirao sa ortakovog harda.Mozda je to problem?
 

Prilozi

  • GTASAsf1.rar
    52.4 KB · Pregleda: 58
Poslednja izmena:
ja sam kopirao na 3 hdd-a drugovima i sve radi ok ,tako da taj problem nije , mozda je lgupo ,ali bih ja uradio defragment
 
Znaci defragmentovao, sad samo kad zabode brze izadje iz igre :)
A inace vec sam 'exportovao' 4-5 automobila, i odjednom cim pridjem luci sa bilo koje strane (pa cak i iz vazduha) samo - zabod, a da nista u medjuvremenu nisam menjao u samoj igri(tipa patch, mod...)
Neka neko bar proba save file, pa ako njemu radi da znam da je do moje 'instalacije'.
 
Izbrishi fajl gta_sa.set, i onda pokreni igru i javi sta se deshava.
 
Osim izgubljenih svih podesavanja u vezi igrice (nista strasno) nista se nije promenilo-citaj: bug je ostao.
 
ok, mogao si da rename-ujesh file.... inace isti fajl bi trebao da se generise pokretanjem igre.
 
Nista onda, moracu da brisem pa ponovo da instaliram.
 
Posle vise od mesec dana ja se setim da instaliram GTA SA. Sada sa DVD-a. I bug je ostao!!!!! :mad: Inace to se desava samo na sejvu koji sam sacuvao od prosle instalacije, znaci kada pokrenem novu igru, sve normalno. Ocigledno je problem u sejvu, ali kako da ga otklonim.
 
Osnovna verzija ima problema na nekim mašinama. Meni po izlasku zakuca komp uz plavi ekran.
Potraži patch.
 
I meni je kucao, ali posle patcha je sljakao ko svajcarac!
 
Ja se secam da sam imao slicnih problema sa Mafijom... Igra me je vracla na desktop kod ucitavanja odredjenog nivoa/scene (ne secam se)... Nikako nisam nasao resenje za problem.. osim da ucitam drugi "save file" i to sa predjenim tim delom igre...

poz
gox
 
Koliko zauzima taj patch? Gde ga naći? Tražio sam na gamespot.com, ali nisam našao ništa osim nekih oficijelnih.
 
Pre nego sto dodje do menija zamrne mi se(kod uvodne slike),jel zna neko kako da resim ovo?
Pre ovog je sve lepo radilo,nisam igrao par meseci i sada nece.
 
Posle instaliranja 1.01 patcha opet zabada. Procitao sam negde da jos jedan lik sa 9600pro ima problema sa GTA SA. Drajveri svezi - od proslog meseca.
 
Pre nego sto dodje do menija zamrne mi se(kod uvodne slike),jel zna neko kako da resim ovo?
Pre ovog je sve lepo radilo,nisam igrao par meseci i sada nece.

Stavi sam i 1.01 patch ali ne pomaze,jel ima neko ideju kako da sredim ovo?
 
Proveri da li su ti svi driver-i najnoviji(maticna,graficka,zvucna),to hoce da bude problem.
 
Nazad
Vrh Dno