Šta je novo?

GTA 4 Gamepad

Vlajo

Slavan
Učlanjen(a)
21.06.2008
Poruke
333
Poena
365
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
Gamepad mi uopste ne reaguje u GTA 4.U pitanju je Logitech dual shock.Ima li jos ko ovakvih problema ?
 
Poslednja izmena:
Imas resenje na GTAForums.com, stickovana je tema, u PC sekciji...
 
Hvala, sad cu da nadjem
 
preuzeto sa GTAForums

Potrebno je fajlove prekopirati preko postojecih (napraviti backup) u windows\system32 folder. Kod mene radi sa Logitech Cordless Rubmblepad 2 gamepad-om :banana:
 

Prilozi

  • XBOX.360.controller.emulation.zip
    106.1 KB · Pregleda: 97
preuzeto sa GTAForums

Potrebno je fajlove prekopirati preko postojecih (napraviti backup) u windows\system32 folder. Kod mene radi sa Logitech Cordless Rubmblepad 2 gamepad-om :banana:

Postovo sam temu o ovome u sekciji Miševi, tastature i web kamere jos pre neke dve nedelje LINK... Emulator (jos uvek) nema vibraciju ali za sve ostalo radi savrseno KADA se svi parametri unutar xbox360cemu.ini podese kako valja. Obzirom da je tema koju sam pokrenu u gore navedenom odeljku manje vise mrtva... Kacim ovde malo programce za testiranje Xinput kontrolera kako se igre ne bi palile svaka dva minuta da bi se proverilo da li je kontroler podesen kako treba.
 

Prilozi

  • xinputtest.rar
    48 KB · Pregleda: 72
Hvala!!! Ovo je i meni trebalo, sad mogu da pikam na dzojpedu yooohooooo!!!!
 
Definitvno tema za sticky. Sve je vise igara koje koriste xinput
 
Najbolje rešenje, da se 30 eura za XB360 kontroler i sve radi odlično bez ikakvih podešavanja.
 
Najbolje rešenje, da se 30 eura za XB360 kontroler i sve radi odlično bez ikakvih podešavanja.

Eh, jos kad bi kod nas mogao da se nadje za te pare. U NS wireless kontroler (za kog nema da se kupi dongle) kosta 65e, isto koliko i wired kontroler koga nema da se kupi.

Sto se mene tice kupicu novog Saitek Cyborg Rumble V3 kad dodje kod nas, bez obzira sto imam prvu verziju. Ovaj donosi 100% kompatibilnost sa Xinputom i Xbox360 konzolom plus promenljivi PlayStation i XBox layout kontrolera.

LINK
 
Poslednja izmena:
A kako se mogu promeniti kontrole za Joypad,meni su malo glupe ove default opcije
 
Nazad
Vrh Dno