Šta je novo?

Grejanje telefona prilikom razgovora..

burca

Čuven
Učlanjen(a)
24.12.2001
Poruke
273
Poena
620
Imam potrebu za barem jednosatnim koriscenjem telefona u cugu,trenutno imam nokiu 701,koja se recimo posle 20 min zagreje do tacke da moram da ga prebacim na zvucnik...

Ajd po vama,al iz licnog iskustva i visesatnih razgovora,koji se najmanje greje?
 
Koristi bt ili još bolje žične slušalice za tako duge razgovore ako ceniš zdravlje.
 
Poslednja izmena:
Takodje predlazem BT sluske, naspram zicanih i alterntivnih telefona.

Zicane nisu posebno zdrave za usi, i orijentaciju. Koristim ih cesto za muziku na duze (koji sat). Lose su za usi jer cak i najbolje bubice iritiraju onaj kanal, a pogotovu ako treba tokom razgovora da se namestaju (a imam verovatno najudobnije, koje idu uz Sony Walkman telefon).

Ja imam vec duze vremena W902. Nisam primetio da se greje, a imao sam razgovore od sat vremena (reetko, ali bilo je). Jedini problem je naci konkretan model kod nas, ali verovatno C902 ili slicni nisu losiji.
Nokia E52 takodje nisam primetio da se greje, ali to NIJE telefon za roaming ;) (kao i vecina Symbian telefona izgleda? zbog DATA protoka, koji same iniciraju). A zgodniji je (manji/tanji/robustniji nekako cak), jeftiniji cak i ima ga kod nas sigurno.
 
ok,u pravu ste sto se tice slusalica i ostalih gadgeta,al mene interesuju konkretni modeli telefona,npr situacija sa galaxy s2...
 
Te vece telefone teeesko. Nisam nikada dugo razgovarao na ArcS, ali cini mi se da se svejedno greje (nije to samo do telefona, vec i toplota tela se prenosi, a pogotovu sto se saka jos vise zagreje)
Zato su ti ovi modeli sto sam naveo, po meni, bolji. Pogotovu E52, koji ima METALNI okvir.
 
Ja imam galaxy nexus, čini mi se da sam najduže pričao 45min. ugreje se on dosta, ali nikada toliko da sam morao da ga odložim.
 
Dodao bih samo da su zicane slusalice ipak zdravije od BT slusalice. Alfaunitsu smeta ergonomija, ali ne treba zanemariti da BT slusalica ipak zraci u odnosu na ove zicane.

Alfaunits, instaliraj SmartConnect na tu E52. Pomocu te aplikacije ces moci blokirati data saobracaj.
 
Nazad
Vrh Dno