Šta je novo?

Goophone I5 [savrshen klon od Iphone5, Tegra3, 1gb ram]

DieH@rd

Slavan
Učlanjen(a)
31.10.2008
Poruke
4,994
Poena
465
Posle uspesnog modela Goophone Y5 koji je kopirao Iphone 4S, evo nove verzije koja u sebi krije MNOGO ozbiljniji hardver.

goophone-i50rxdp.jpg


Goophone I5
- 1.4GHz Tegra 3 quad-core processor :D
- 4 inch 1280*720 pixel display
- 1GB RAM

- 16/32GB internal storage
- Network support: GSM 850/900/1800/1900 & WCDMA 850/2100 MHz
- Bluetooth, WiFi b/g, USB port, FM Radio, GPS
- 8MP back camera + 1.3MP front camera
- Android 4.0 ICS
- fake iOS skin
- MicroSD slot

http://android-sale.com/goophone-i5.html
http://venturebeat.com/2012/09/07/chinese-company-pre-patents-leaked-iphone-5-design/

Chinese export sajtovi ga cene na $300 za sada, baterija je valjda 1800mAh, a fon krece u prodaju uskoro. Sta kazete?

Nimalo se ne bih bunio kada bi nabavio ovaj fon i na njega stavio stock ICS/JB. :) :D
 
Poslednja izmena:
Sve shto je klon, to ne mozhe da vazhi za ozbiljno. Tako da, nek ubace i i7 processor dzaba, nema svoje, koristi tudje.
U svakom slucaju, zanimljiv hardver unutra....
 
Treba sacekati da se neko dokopa fona i baci impresije za kuciste i smoothness OS-a. 10x bi radije koristio stock ICS.

Ako se ispostavi da je ovaj mob OK, bice to prvi Android sa top hw-om koji je smesten na 4" ekran. Tako nesto sam cekao.
 
Poslednja izmena:
Goophone :d

Ne znam kako drugacije da vam opisem.. ali kada bih kupio i koristio ovaj telefon osecao bih se kao da non-stop na sebi imam majicu sa likom mila kitica napred a mitra mirica pozadi a da gde god se pojavim iz mog dzepa zvoni zek zek dadumle :d ili kako vec..

Ovo je odsustvo bilo kakvog ukusa i ovako seljacku kopiju/fuziju apple androida ne bih kupio ni da mi neko preti presudom na giljotinu :)
 
Ovi ce da tuze apple za kopiranje njihovog telefona.
 
Ovo je odsustvo bilo kakvog ukusa i ovako seljacku kopiju/fuziju apple androida ne bih kupio ni da mi neko preti presudom na giljotinu :)

Kad bi fon imao stock ICS, koristio bi ga ponosno i govorio svima da sam ga dobio preko nagradne igre, i da sam obecao staroj majci da cu da ga koristim. :D
 
Goophone :d

Ne znam kako drugacije da vam opisem.. ali kada bih kupio i koristio ovaj telefon osecao bih se kao da non-stop na sebi imam majicu sa likom mila kitica napred a mitra mirica pozadi a da gde god se pojavim iz mog dzepa zvoni zek zek dadumle :d ili kako vec..

Ovo je odsustvo bilo kakvog ukusa i ovako seljacku kopiju/fuziju apple androida ne bih kupio ni da mi neko preti presudom na giljotinu :)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahhahahahaha!!
 
Aaaaa, prejako. Stvarno dobar hardver unutra, ja mislio jeftini knockoff, a kad ono... Nežno izgrebeš onog leptira pozadi i možeš da se duvaš kako voziš Android na najnovijem ultra-mega-giga gejfonu, super haker kakav si. :d Pa na sve još i FM radio, ne možeš ga više lako naći na telefonima.
 
Poslednja izmena:
Uzmes ovo i odma ga ubacis u case.... prvi quadcore android na <4.5" ekranu. :D
 
Poslednja izmena:
ali carevi su ga "patentirali" na osnovu leaked slika i5-ce :D:D
Vrh! Neka tuze apple sada u Kini :d

Bez problema bih ga nosio sa stock ICS :)
 
Još da umesto tog noćnog leptira pozadi, ima sliku jabuke koju grize android, gde bi mu bio kraj...
 
My next chinese precious phone :D
 
Goophone :d

Ne znam kako drugacije da vam opisem.. ali kada bih kupio i koristio ovaj telefon osecao bih se kao da non-stop na sebi imam majicu sa likom mila kitica napred a mitra mirica pozadi a da gde god se pojavim iz mog dzepa zvoni zek zek dadumle :d ili kako vec..

Ovo je odsustvo bilo kakvog ukusa i ovako seljacku kopiju/fuziju apple androida ne bih kupio ni da mi neko preti presudom na giljotinu :)

Ne znam kako da ti objasnim, ali ja bih se tako osecao kada bih setao iPhone.

Telefon je totalni win :)
 
da pitam, ako na ovo moze da se metne cm10 i ako ga market prepoznaje normalno da mogu da skidam high end igrice (tegra 3), zasto da ga ne uzmem? Stavis silikonsku masku i niko nece ni skontati.

I da pravi goophone ima jabuku imate ga na yt. Inace ortakov cale putuje u kinu svaki mesec, reci cu mu da mi donese goophone verovatno za nekih ~100e :), radicu review i okaciti ga ovde.
 
Poslednja izmena od urednika:
Zar tu zaista misliš da će ovo da košta 100e u Kini?

Jedina privlačnost ovog KIRF-a je što ima 4" na high end platformi. Sve ostalo je "ma dajte".
 
Jeste li culi za novi oppo mobile?
Kvad sa 2giga rama i 1920x1080 displejom od 5inci...
 
Da ti telefoni valjaju bilo čemu, ne bi Kinezi nosali iPhone orig. i Samsung SIII, manite se budalaština. Bio i video.
 
Inace ortakov cale putuje u kinu svaki mesec, reci cu mu da mi donese goophone verovatno za nekih ~100e :), radicu review i okaciti ga ovde.

Ako uspes da ga nabavis i bacis ga kroz opsezni review, to bi bilo odlicno. Samo pazi da ti ne donese model Y5, on kopira ip4s. :D


Da ti telefoni valjaju bilo čemu, ne bi Kinezi nosali iPhone orig. i Samsung SIII, manite se budalaština. Bio i video.
Milion kineskih kopija su ranije koristili krsh procesore i ostatak krsh komponenti koji su ih od starta osudjivali na propast. Ovaj fon ima "na papiru" vrhunske komponente, tako da ima sansu da bude odlican. Samo treba videti da li je stanje u realnosti isto kao i ono "na papiru". :D
 
Poslednja izmena:
Pojma mi ovde nemamo sta i kako sve radi u kini i aziji, njegov matori vec desetak godina ide tamo i donosi robu u ogromnim kolicinama. Sve je to isto kao "original" proizvodni proces i materijali goophona su verovatno isti kao iphone, covek je doneo kopiju sata Omicron pre par meseci placenu 600e u kini ja i drugar smo ga uporedjivali sa originalom koji je kostao 3000e u opatiji u hrvatskoj i razlike apsolutno nema jer se i "original" radi u kini.

do nas dodje 0.4% robe koja postoji na azijskom trzistu
 
Heh, moraces nabaviti i iPhone 5 da bi zaista mogao uporediti kvalitet proizvodnje kineza. :D
 
Овим си управо показао разлику између понашања Samsunga и "no name" произвођача попут овог који заиста копира.
Неки Samsung-ови уређаји можда личе, али нису исти, а овај "кинез" је поптпуно исти као iPhone.
 
Eto, ako neko ima uber ribu koja zeli iphonce na poklon sad zna sta mu je ciniti :d
 
Nazad
Vrh Dno