Šta je novo?

Google Pixel Watch

Markic

Slavan
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruke
4,300
Poena
475
Moja oprema  
Laptop
Macbook Air M1, HP Pavilion 17
Mobilni telefon
Google Pixel 8 Pro
Pametni uređaji
Galaxy Watch 4 Classic
Pristup internetu
  1. Kablovski internet

Stiže na jesen zajedno sa Pixel 7 telefonima, Wear OS 3, uz izmenjen UI i sa integrisanim Fitbit opcijama.Google_Pixel_Watch_1.jpeg
 
Meni je najveći deal breaker ogroman bezel. Izgleda kao da je sat izašao pre 3-4 godine.

Ne sumnjam da će softverski biti sjajan.
 
Verovatno ce reci da sat nije binaran! :eek::cool:
 
Ima ogromne bezele i nekako je ženski :) šteta.
Mislio sam da ,ovog puta, budem Google Pixel fanboy, ali watch izgleda nekako previše, (da ne kažem), pedersk* . Ako ću da biram, pre bih uzeo Apple Watch 7, ali se ne uklapa u ecosystem.
Čekam Pixel 7, Pixel Watch i Pixel buds Pro .
Još da GPay dođe u Srbiju, pa da zaokružimo priču.
 
Meni je nekako bezlican skroz i zenski. :D
Galaxy Watch izgleda 5x bolje.
 
Ecosystem me haba 😁
Inače se slažem, 1/3 ode na basel (šta bi ispravljali i peglali u narednim modelima).
Veći je problem gde ga nabaviti, a proći što jeftinije sa dodatnim haračima, a dobiti i full garanciju.
Kad samo pomislim kako ljudi lepo žive
u civilizovanim svetu :sick:
 
Kakva lizalica.
 
350 usd (wi-fi model) za tri godine star procesor, 24h battery life i ovakav izgled? Neka hvala.
Ja se lomim između G-ecosystem-a i opcije br.2 ,a to je da sačekam da Mobvoi izbaci 4 Ultra GPS (LTE svakako neće raditi na srbijanskim mrežama ) sa SD gen1. Em sat izgleda ozbiljno, em podržava sve što i ova Google ženska tracker narukvica (sa slatkim medama i zekama ,okolo). Mobvoi već najavljuje 4 Ultra. Videću šta nudi Pixel7Pro, ali ne volim..seci šiu, krpu pedu kombinaciju. Neću da kupujem Samsung sat, da ga koristim na Xiaomi telefonu, uz AirPodsPro g.2 sluške, fankenstein engineering .
Da je Google proizvode moguće kupiti u srbijanskim radnjama ili kod operatera, uz validnu garanciju, onda ne bih razmišljao. Ovako, da se cimam preko kp mađara, uz 30 dana usmene garancije (za refurbished robu koju dovlače ko zna odakle), ili da plaćam harač preko Amazona i sl., ne ide.

U Apple tabor mi se ne prelazi još, treba odraditi kompletan mentalni i fizički mindset sa Androida na iOS..plus imam pametnije stvari gde novac da uložim.
Ali da će taj dan doći, doći će.. sigurno.
 
Ja se lomim između G-ecosystem-a i opcije br.2 ,a to je da sačekam da Mobvoi izbaci 4 Ultra GPS (LTE svakako neće raditi na srbijanskim mrežama ) sa SD gen1. Em sat izgleda ozbiljno, em podržava sve što i ova Google ženska tracker narukvica (sa slatkim medama i zekama ,okolo). Mobvoi već najavljuje 4 Ultra. Videću šta nudi Pixel7Pro, ali ne volim..seci šiu, krpu pedu kombinaciju. Neću da kupujem Samsung sat, da ga koristim na Xiaomi telefonu, uz AirPodsPro g.2 sluške, fankenstein engineering .
Da je Google proizvode moguće kupiti u srbijanskim radnjama ili kod operatera, uz validnu garanciju, onda ne bih razmišljao. Ovako, da se cimam preko kp mađara, uz 30 dana usmene garancije (za refurbished robu koju dovlače ko zna odakle), ili da plaćam harač preko Amazona i sl., ne ide.

U Apple tabor mi se ne prelazi još, treba odraditi kompletan mentalni i fizički mindset sa Androida na iOS..plus imam pametnije stvari gde novac da uložim.
Ali da će taj dan doći, doći će.. sigurno.
apple tabor dobar ali stvarno preskup za moju trenutnu mat fin situaciju :) mada, kad bolje razmislim, klasično prodavanje magle iz godine u godinu.. nexus/pixel serija bila odlična do p6 serije, ukinuše i snapdragon i unlimited google photos.. jedino što će me zadržati kod njih su perfektna kamera i redovna ažuriranja svakog prvog ponedeljka u mesecu..
 
Ne mogu da verujem da Google izadje sa objavom da im baterija na satu drži 24h? 2022? Doduše, mogu da uštede na sleep tracking-u, i ovako će sat da bude na punjaču noću.
 
Šta hoćeš kod Apple-a je up to 18h. Meni npr drži AW7 skoro 2 dana, tako da verujem i da će PW da bude na 2 dana upotrebe.
 
Šta hoćeš kod Apple-a je up to 18h. Meni npr drži AW7 skoro 2 dana, tako da verujem i da će PW da bude na 2 dana upotrebe.
Otpilike isto mislim i za njih ali dobro, svako bira šta mu odgovara. Meni je sve ispod 7 dana ne prihvatljivo za sat (za moj režim korišćenja, ne obuhvata vežbanje), ali to je do mene.
 
Već imaju preinstaliranu Strava aplikaciju , Fitbit 6 meseci gratis, pa onda plaćaš premium, a od GoogleFit ni traga . Logično, kome danas treba GoogleFit,koji nema ni praćenje sna. Kako je Google moćan kad treba da uzme pare. Baš me zanima koliko su Fitbit i Strava platili za uslugu..
Što se mene tiče,.sat je presmešan, mogu ga uzeti jedino džabe kad ga već dele.
 
Ima li neko da je nakacio na LTE sat na nekoj domacoj mrezi...? Planiram da odem do A1 da vidim sta kazu
 
Za sada neuspeh nista... aktivirao sam eSim na telefonu, probao sam kroz watch aplikaciju da dodam sat, ne postoji opcija... probao sam cak i najgluplju varijatnu- da potpuno resetujem na fabricka podesavanja sat pa ispoceka... 0 bodova.
Cimnuo sam par prijatelja u A1 da mi iskopaju ako treba neki data plan ili nesto posebno da aktiviram da bih omogucio ovu opciju. Za sada sve super radi ovako kao bluetooth watch i wifi... bez ove 50e skuplje funkcionalnosti.
Drugar ce da proba isto u MTS-u (da aktivira eSim), takodje ima pix 7 pro i pixel watch.
 
Mora ti biti razlicit broj SIM-ova, (eSIM i SIM ili eSIM i eSIM) da bi ti radilo.
 
pa to je onda useless opcija kod nas :D a opet i da je razlicit broj ne vidim kako bih dodao na telefon kada zahteva da se aktivira preko telefona. Znam da to najnormalnije radi recimo u US sa istim jednim brojem...
 
Naši operateri to ne podržavaju još uvek.

Ne samo naši, nego i u mnogim zemljama je isto tako da ne može kao u USA.
 
Radi li GPay normalno na non Pixel telefonima, preko Pixel Watch, a sve uz obzir da Pixel Watch ,kao ni Pixel 7, nisu podržani u Srbiji ?
 
Nazad
Vrh Dno