Šta je novo?

Google Pixel 7a

Ispratio sam uputstvo, i odradio sta treba, ali onaj deo da se restartuje nekoliko puta, tu sam naisao na problem, jer mi se Shizuku ne povezuje sam, posle restarta i onda ne aktivira onaj IMS program.
 
JEl ima neko preporuku za pouzdanog prodavca sa KP, hoću sestričini da kupim Pixel 7a?
 
Hvala
 
Jel poručivao neko originalnu masku od googla za Pixel 7a, gledam odakle da poručim ali svugde mi je velika poštarina... 🥺

1000005842.png
 
Pitanje od strane potencijalnog 7A kupca koji se lomi zbog ovog potencjalnog "VoLTE problema"... Da li je ovo rešeno na neki način sistemski od strane Google preko update ili na drugi način? Telenor SIM ako je bitno. Hvala!
 
Jel se isplati ovaj telefon nov za 365e, ima preko da se kupi, pa se dvoumim izmedju ovog i xiaomi 13t
 
Pitanje od strane potencijalnog 7A kupca koji se lomi zbog ovog potencjalnog "VoLTE problema"... Da li je ovo rešeno na neki način sistemski od strane Google preko update ili na drugi način? Telenor SIM ako je bitno. Hvala!
Nije rešeno sistemski još uvek.
 
Da se upišem u klub vlasnika. :)
Pazario Pixel 7a. Posle više vezanih xiaomia( RN4+, Mi A1, Mi A2, Mi 8, pa kad mi je crko Mi 8 Poco x3 Pro)
Koristim nillkin camshield pro masku i sasvim je okej. Sutra bi trebala zaštitna stakla da mi stignu.
Odmah apdejtovo na martovski A14. Za 20ak min odradio i root sa pixelflasherom i google photos unlimited magisk modul.
Trenutno utisci vrlo povoljni. Videćemo vremenom.

Što se tiče cene 43 400RSD me izašo, na crno što bi se reklo jer nema legalno uz fiskalni da se uzme.
Sad dal sam mogao jeftinije ne znam .
 
Preporodices se posle miui definitvno. Da te lepo služi
 
  • Like
Reagovanja: pmb
Jos kada bi sredili ovo za pozivima...osim toga, nemam zamerke.
 
Sta sa pozivima ne valja? Ozbiljno se razmisljam da uzmem ovaj posto ima da se nadje za 350e vec
 
oduševeljen telefonom. brz fluidan, stock android. nemam problema sa kvalitetom mreže (yettel)
kamera odlična.

preporuka za cam mod, bolja je od stock:
učitati konfig za 7a.

ko hoće baš da se igra, ima upscale opcija 2x sensor size radi prilično dobro. (izlazni fajl 64Mpx), za prednju kameru radi upscale do 1.75x - 37.3MPx)
 
Poslednja izmena:
oduševeljen telefonom. brz fluidan, stock android. nemam problema sa kvalitetom mreže (yettel)
kamera odlična.

preporuka za cam mod, bolja je od stock:
učitati konfig za 7a.

ko hoće baš da se igra, ima upscale opcija 2x sensor size radi prilično dobro. (izlazni fajl 64Mpx), za prednju kameru radi upscale do 1.75x - 37.3MPx)
Koliko ti baterija drzi sa nekim prosecnim koriscenjem, bez igrica
 
pravo da ti kažem,neredovno ga koristim. te nisam merodavan za to. nisam kupio usb-kocku- punjač, punim preko usb type c kabla po potrebi. youtube ne gledam na telefonu, ne koristim društvene mreže, samo telegram. igre ne igram, uglavnom mi služi za pozive i koristim kameru/google photos. eventualno čitam neke vesti uveče. za moje potrebe izgura baš dugo. da ti ne kažem dva dana?!? hah!
 
Serija 7 i 8 dobijaju update koji im sredjuje problemem sa pozivima. Ne pominje se serija 6.
 
Razmišljam se da pređem sa Samsunga A54 na pixel 7a, prvenstveno zbog kamere. Da li je neko prelazio sa ovog samsunga ili nekog sličnog modela i kakva su iskustva, najviše me brine baterija koja je uglavnom slabo ocenjena u recenzijama?
 
Generalno ne igram neke igrice, možda jednom u par nedelja upalim neku basic igru dok čekam negde u redu. Društvene mreže onako, neka prosečna upotreba, ništa više ili manje, npr nekih sat do dva max ig i fb, više koristim pretraživac (chrome) i youtube. Dok mi je kamera bitna i generalno baterija da može da izdrži na dnevnom nivou bar 5 sati uključenog ekrana uz mešovitu upotrebu.
 
Imaš nalog na xda? Otvori temu Pixel 7a, what's yours battery sot? ili sličnog naslova, javiće se više članova sa svojom upotrebom i rezultatima pa izvuci prosek.
Ovde ne znam koliko ima vlasnika, tamo ih ima posigurno dovoljno a taj način je najpouzdaniji, bolji od internet recenzija ili iskustva jednog korisnika.
 
Razmišljam se da pređem sa Samsunga A54 na pixel 7a, prvenstveno zbog kamere. Da li je neko prelazio sa ovog samsunga ili nekog sličnog modela i kakva su iskustva, najviše me brine baterija koja je uglavnom slabo ocenjena u recenzijama?
Ako ti je kamera bitna razmisli o 6 Pro, cena je tu negde, a ima bolju telephoto kameru nego 7 Pro, a glavni senzor im je isti (7a ima Sony-ev drugi senzor, ali su im glavne kamere svima tu negde). Ja nisam ni znao da mi treba, dok nisam poceo da je koristim. 😁 Sada 90% vremena koristim nju, obicnu retko kad. Samo predlog.

Sto se baterije na 6 Pro tice, 6h20m je otprilike SOT.
 
Iskreno mislim ipak da neću da menjam samsung pikselom, zbog ovih problema što ima pixel sa razgovorima i ostalim bagovima vezano za to a A1 sam mreža koja je najviše pogođena time. A generalno i baterija po svim testovima koje sam gledao je slabija od one na A54 a to mi je dosta bitno. Ne znam šta drugo da gledam u ovom cenovnom rangu sa dobrim kamerama, možda neki polovan iphone, mada ios nisam do sad koristio i mislim da bi me dosta nervirale mnoge sitnice.
 
Kazu da ce da srede probleme sa pozivom sledecim update-om. Realno, baterija nije losa, ali prosto receno, nije akumulator, pa da se nikada ne isprazni. Ja licno ne bih nikada uzeo Samsung, iako prave jako dobre telefone, ipak su im te obicne serije, previse obicne.
 
Nazad
Vrh Dno