Šta je novo?

Google Pixel 7

Imas na githubu novu verziiju, koja radi sa beta3
 
Moze li nama dragi yettel da to sredi da radi normalno bez ikakve aktivacije , ovo je ljudi jedna tuga da moramo na google telefonima drndamo volte podrsku koja je globalno zastupljena ...
 
Nije bas globalno, eto znam za UAE da su nedavno dobili podrsku za 5G recimo
 
Da, al Pixel se ne prodaje zvanicno na ovim prostorima, i mislim da je vise do Gugla, a manje do operatera.
 
Ali je problem samo do Pixela. Ima i drugih telefona koji se ne prodaju zvanično pa nemaju te probleme sa mrežom. Ali slažem se da tu verovatno najveću ulogu ima Google
 
Mislim da google treba da sertifikuje mrezu i onda se aktivira podrska kad izadje apdejt fw-a (tako je barem bilo u UAE)
 
Pozdrav svima, uzeo sam Pixel 7a skoro i imam problem kada je tekefon povezan na bt pušta samo spotify zvuk. Tj kada se prebacim npr na whatsapp ili instagram tu se zvuk cuje sec i nakon toga se stopira a kada u autu ponovo pojacam zvuk krene spotify ponovo automatski da pusta muziku. Nervira me jer ne mogu da slusam glasovne poruke dok sam na bt. I druga stvar whatsapp mi nekad daje da posaljem glasovnu normalno a nekad nece duze od 1sec i onda moram da koristim ono zaključanje glasovne da bi poruka bila duza od sekunde. Jel imao neko slican problem, telefon inače bombona ali me te dve stvari izluđuju .
 
Neobjasnjivi fenomen glasovnih poruka :D Ako si u javnosti, pustis da svi oko tebe cuju poruku privatnog sadrzaja, ili smanjis i nabijes u uvo i nista ne cujes, moras slusalice uvek da imas pri sebi ako hoces da ostanes diskretan.. Nisam ti pomogao samo kratki rent.
 
BTW skontao sam da vecina ljudi i ne zna da kad preslusavaju glasovne poruke, mogu samo da prislone telefon na uvo i automatski se preshalta na slusalicu (vecina IM aplikacija podrzava)
 
Eee pa to je vec druga prica, samo sto niko to ne radi.. U svakom slucaju ostaje, sto ne pozoves tu osobu nego se glasovno porukate..
 
Ne može svako u svakom trenutku da priča, a da ne kucaš kilometarsku poruku. Recimo.... I treba koristiti ovako kako joriq kaže. Viber sad ima i funkciju da ispiše glasovnu poruku, ne znam samo koji su jezici podržani.
 
Hvala svima, znam da poruke mogu da se slusaju kada se telefon prisloni na uvo, problem je kada sam u autu i ne zelim da kucam ili da drzim telefon na uvetu. Mozda me nista razumeli pa cu probati opet da objasnim. Povezem telefon sa autom preko bt > slusam muziku > stigne glasovna > pauziram muziku da cujem jasno poruku, automatski se utisa zvuk na autu > pojacam zvuk nastavi da pusta spotify uz to cujem i glasovnu ali pomesani sa muzikom. Kao da telefon preko bt uvek forsira slusanje spotifaja. Ista situacija je i na slušalicama.
 
Razumjeli smo, samo kazemo za ove druge stvari. Licno, dok vozim, ne prckam telefon, ako je nesto hitno, zovu me.
Isto tako, jako puno zavisi i od samog BT uredjaja ili slusalica, IMHO.
 
Slazem se za auto ali isti problem imam i na slusalicama. Verujem da sam izlovani slučaj jer nekad radi normalno alo uglavnom ima taj bag. Ili ce mi to mozda biti razlog da uzmem pixel buds😂
 
Slazem se za auto ali isti problem imam i na slusalicama. Verujem da sam izlovani slučaj jer nekad radi normalno alo uglavnom ima taj bag. Ili ce mi to mozda biti razlog da uzmem pixel buds😂
Ja imam pixel buds pro, ne sjecam se da mi se to kad desilo, ali generalno ne primam puno glasovnih poruka, ako bude u prilici, provericu...
 
Meni na pixel buds kad stigne poruka/notifikacija, smanji se muzika u tom trenutku i posle nastavi, ne mogu reci kako je sa glasovnim porukama jer ih mrzim :D
 
E tako i meni ja mogu da odslusam glasovnu ali ako taj neko prica malo tise iako se muzika utisala ja ga ne čujem. Razumem da ih ne volite ali isto tako meni odgovaraju i koristim ih često. Moracu da se naviknem izgleda...
 
Je l' vam radi glupi adaptive charging kad punite telefon preko noci?
Meni radio prvih par dana, od tad ne radi uopste, ne znam zasto. Oko 1-2 ujutru ga uvek stavljam na punjac..
 
U kom smislu ne radi?
 
Je l' vam radi glupi adaptive charging kad punite telefon preko noci?
Meni radio prvih par dana, od tad ne radi uopste, ne znam zasto. Oko 1-2 ujutru ga uvek stavljam na punjac..
Ja sam primetio da ako imam upaljen alarm onda radi sigurno, bez alarman cas radi cas ne.
Mada ga najcesce punim prepodne dok sam na poslu.
 
Kad je alarm ON, radi.
 
Kod mene doduse nikad nije alarm upaljen, na satu jeste, ali ne moze da se sinhronizuje..
Ali opet bi trebalo da radi
 
Mora alarm
 
  • Pixel 4: Turns on when you charge your phone between 9 PM and 4 AM with an active alarm set for 3-10 AM. Learn how to set an alarm.
  • Pixel 4a & later, including Fold: The Adaptive Charging feature learns from your charging habits. If a long charging session is predicted, it may still turn on aside from the above mentioned conditions.
 
Nazad
Vrh Dno