Šta je novo?

Google Pixel 7

Tako je, ali ne uvek, sa vremena na vreme, izraženije je kada hoćeš par poslednih fotki da obrišeš, nekad zabaguje kod prve, nekad kod druge, treće...
Ja sam pokušavao ovo par puta, nije mi se desilo. Niti mi se desilo ranije dok sam koristio telefon normalno...
 
Eto, a meni na dva telefona. Ko zna onda u čemu je fazon...
 
Kako vam radi citac otiska posle ovog update-a? Kod mene katastrofa.
 
Meni radi kao i do sada na p7p.
Ali sam primetio neku čudnu stvar. Kada otključam ekran otiskom sa zaključanog, crnog, ona animacija talasa kao da ima statiku neku, fazon kao loš displej. Ali kada otključam sa uključenog ekrana, onda radi normalno animacija, ili se bar ne može primetiti statika zbog pozadine. Je li još neko primetio? To baš tek od ovog apdejta.
 
Meni radi kao i do sada na p7p.
Ali sam primetio neku čudnu stvar. Kada otključam ekran otiskom sa zaključanog, crnog, ona animacija talasa kao da ima statiku neku, fazon kao loš displej. Ali kada otključam sa uključenog ekrana, onda radi normalno animacija, ili se bar ne može primetiti statika zbog pozadine. Je li još neko primetio? To baš tek od ovog apdejta.
Jeste, ja sam primetio. Pixel 6a u pitanju, kad se otkljuca, kao sneg se pojavi. Crn mi je wallpaper pretezno i primeti se, i javlja se i kad otkljucam sa ukljucenim ekranom i kad otkljucam sa aod-a.
 
Meni sve radi ok, jedino sam iz četvrtog puta uspeo da aktiviram VOLTE
 
Meni radi kao i do sada na p7p.
Ali sam primetio neku čudnu stvar. Kada otključam ekran otiskom sa zaključanog, crnog, ona animacija talasa kao da ima statiku neku, fazon kao loš displej. Ali kada otključam sa uključenog ekrana, onda radi normalno animacija, ili se bar ne može primetiti statika zbog pozadine. Je li još neko primetio? To baš tek od ovog apdejta.
Definitivno nije isti citac na P7 i P7P. 95% onih koji se zale na citac je sa P7. Verovatno skuplji model uz bolji ekran dobija i bolji citac.
 
Ne pada Apple na provokacije 😁
 
Makro video odličan, palo testiranje.

Screenshot_20230623-121251.png
 
Neeee znam je li protivno pravilima, ali gde ste uzeli Pixel? Sestra me smara da joj nadjem telefon, po budzetu i kvalitetu se pixel 7/pro uklapa u pricu.
 
Najbolje ako imaš nekog u nemačkoj, irskoj, americi da ti donese...u suprotnom KP
 
^ iz Amerike bi radio skroz ok ovde? Drugar dolazi u Oktobru pa bih uzeo preko njega P7Pro
 
Ne vidim što ne bi radio, isti telefon. Ja sam 6 doneo iz amerike, koristio najnormalnije kod nas
 
Inace, skoro sam primetio da mi se normalno kaci na 3g mrezu (h+). Tako da je eto u toku nekih apdejta sistema i carrir service-a preko play store-a i to popravljeno.

A ja posto sam nagnjecio malo ekran na mom i imam par tamnijih flekica po ekranu, nista strasno al tu su, cu kad izadje 8 pro na njega da prelazim verovatno.

Vise sa Pixela ne idem verovatno haha
 
U čemu je fora u odnosu na neki koji kupim i instaliram preko app? radi isto ili sa ovim može nešto više? Integrisan u sistem pa imam neke benefite?
 
Sa Pixel telefonom je besplatan (ali integrisan u sistem) ili se isto plaća kao za druge uređaje? Nije dostupan u Srbiji, ima fora da se koristi?
 
Jel ima neko battery drain sa zadnjim updateom? Od kad sam ga uzeo pre pola godine nikad nisam imao pregrevanje, juce je u par navrata bio dosta topao na dodir i cini mi se da se dosta brze praznio
 
Ja sam primetio da se Pixel 7 Pro generalno greje više nego prethodni telefoni koje sam imao nevezano za update, ništa strašno ali uvek je mlak posle nekog malo intenzivnijeg korišćenja. Što se baterije tiče čini mi se da je ista kao i pre update-a...
 
Nazad
Vrh Dno