Šta je novo?

Google Pixel 7

Pozdrav Svima. Taman sto sam odlucio da uzmem Pixel 7 pro, procitah nekoliko komentara na raznim sajtovima da ima problem sa konekcijama, i BT i WIFI. Konkretno, hteo sam da pitam da li je nesto sredjeno novim update-ima? Imam Huawei smartwatch i ne bih bas da dam dobre pare za telefon koji nece da se poveze sa satom, ili ce imati ceste probleme uopste sa konekcijama...a bas sam za huawei gt2 citao na par mesta da nece da se poveze sa Pixel 7 i Pixel 7 pro. Ima li neko slicna iskustva? Hvala unapred!
Meni je nonstop povezan sa mi band 5, nikakvih problema.
Ni kod mene, i dalje na 8.7.xxx
Ja sam manuelno preko apk mirror uradio sve ok.
 
Meni se najnormalnije povezuje sa gt 2, slusalicama, konekcija 4G i WiFi ovako su cak i bolje nego na pixel 2 xl sto sam imao pre 7 Pro. A primetio sam od martovskog update, posle restarta ne moram da uradim patch za VoLTE, ostaje da radi i dalje :cool:
 
Meni se najnormalnije povezuje sa gt 2, slusalicama, konekcija 4G i WiFi ovako su cak i bolje nego na pixel 2 xl sto sam imao pre 7 Pro. A primetio sam od martovskog update, posle restarta ne moram da uradim patch za VoLTE, ostaje da radi i dalje :cool:
U tacno, ja sam radio restart fona i ostao je VoLTE, totalno sam zaboracio na tu cinjenicu..
 
Ljudi meni na P6 i pre martovskog ažuriranja VoLTE prolazio restart telefona. Samo kada uradim update, mora ponovo procedura.
 
Pozdrav Svima. Taman sto sam odlucio da uzmem Pixel 7 pro, procitah nekoliko komentara na raznim sajtovima da ima problem sa konekcijama, i BT i WIFI. Konkretno, hteo sam da pitam da li je nesto sredjeno novim update-ima? Imam Huawei smartwatch i ne bih bas da dam dobre pare za telefon koji nece da se poveze sa satom, ili ce imati ceste probleme uopste sa konekcijama...a bas sam za huawei gt2 citao na par mesta da nece da se poveze sa Pixel 7 i Pixel 7 pro. Ima li neko slicna iskustva? Hvala unapred!
Meni nije hteo da se konektuje na Mi watch, rešeno tako što promeniš region kad instaliraš aplikaciju za sat. Bluetooth radi bez problema i brzo se konektuje, ne gubi konekciju. Wi fi signal, po meni, slabije hvata od prethodnog telefona koji sam imao.
 
Baš me zanima da li postoji šansa da Google nekim budućim apdejtom onemogući ovaj šizuku. Ipak su zamisli da VoLTE bude dostupan samo u podržanim zemljama a sad je postalo jasno da se proširilo svuda, pa kao da bi održali ekskluzivu...

Pa hebo ti takvu ekskluzivu, odeš iz svoje zemlje u neku drugu (recimo u okviru EU) i ne radi ti neka od funkcija...
 
Primetio sam da posle martovskog update Wireless Android Auto trosi vise bateriju. Kakva je situacija kod ostalih po to tom pitanju ?
 
Trenutno mi se na tržištu sviđaju samo dva telefona - Nothing phone 1 i Google pixel 7. Znam da su nisu uporediva ali idem u Nemačku pa bih dovukao jedan od ta dva. Da li imate preporuku za radnju koja ima global blue čekove ?
 
Verovatno je pisano u temi, koji punjac kupiti uz fon? Moze neki predlog? Da li ici na njihov ili je svejedno?
 
Verovatno je pisano u temi, koji punjac kupiti uz fon? Moze neki predlog? Da li ici na njihov ili je svejedno?
Моја филозофија и препорука је:
Да када се фирме циганишу и укидају пуњаче са зеленим изговором а касније ти продају исти тај пуњач у засебној амбалажи за масне паре. Не треба их подржавати у томе куповином истих.
Већ се окренути многим провереним third party решењима попут GaN пуњача (Baseus, Anker, Essager 65-120w) који раде одличан посао и могу да пуне више уређаја упоредо и подржавају више стандарда.
Конкретно шта сам ја купио недавно:
 

Prilozi

  • 20230404_113524.jpg
    20230404_113524.jpg
    93.5 KB · Pregleda: 72
  • 20230404_113537.jpg
    20230404_113537.jpg
    74.2 KB · Pregleda: 74
Sad mi stigao neki manji apdejt za kameru, ne znam šta su menjali
 
Kao OTA ili kao PS update? - kao PS update :)
 
U playstore-u izasao
 
Pridružujem se družini sa Pixel 7 Pro.
Konačno da se vratim čistom androidu, uživancija. Utisci su top, još samo da nađem neku masku i zaštitu za ekran.

Dve stvari mi trenutno "smetaju". Uključen mi je AoD, koji je naravno sve vreme uključen kada je telefon zaključan. Pa me zanima, da li je moguće namestiti da se posle X minuta isključi i AoD - kao što se može na OneUI namestiti?
I druga stvar, danas sam instalirao neka dva ažuriranja, ali je njihovo skidanje trajalo baaaš dugo - a veličine su bile oko 450MB. Internet je naravno u redu. Je li to normalno, odnosno namerno namešteno sporo skidanje, ili je nešto drugo u pitanju?
 
Update traje bas dugo, da.
 
Nema podesavanje da se iskljuci AOD posle nekoliko minuta, mozes u odredjenom vremenskom periodu tipa kad spavas da ne bude upaljen.. A za update-e da, svaki bas previse dugo traje..
 
Uzeh i ja ženi Pixel 7, običan. Meni se sviđa, ona mi prigovara za boju, lepši joj lemongrass, tako da ću ga možda na kraju uzeti za sebe, ako se nakanim da poručim još jedan...
 
Sve su opcije otvorene @2SaiNt4U :D

Ona u startu tražila lemongrass, ja našao obsidian jeftinije i njega uzeo. A nisam joj ni dao telefon sinoć da uzme, nego se ja zezao sa njim, zato je i usledila replika za zamenu.

Predlog svima koji imaju nekoga iz USA ili DE da dolaze da iskoriste sada period, u USA je na google store cena 450 dolara, izađe oko 450e sa porezom, ali ima da se nađe na ebay neotvoren za 400-410$, pa sa porezom ispadne toliko u evrima. Ako naiđete na Make offer, obavezno probajte, ja tako ugrabih. Iz Nemačke se može naći neotvoren za 450e, a garancija je 2 godine, u USA je 1 godinu.
 
Neki predlog za case, nešto tanko i lagano? A da može da se nabavi kod nas relativno lako, radnja ili kp sa ličnim preuzimanjem u BG?
 
Sve su opcije otvorene @2SaiNt4U :D

Ona u startu tražila lemongrass, ja našao obsidian jeftinije i njega uzeo. A nisam joj ni dao telefon sinoć da uzme, nego se ja zezao sa njim, zato je i usledila replika za zamenu.

Predlog svima koji imaju nekoga iz USA ili DE da dolaze da iskoriste sada period, u USA je na google store cena 450 dolara, izađe oko 450e sa porezom, ali ima da se nađe na ebay neotvoren za 400-410$, pa sa porezom ispadne toliko u evrima. Ako naiđete na Make offer, obavezno probajte, ja tako ugrabih. Iz Nemačke se može naći neotvoren za 450e, a garancija je 2 godine, u USA je 1 godinu.
Skoro je bila i opcija zamena bilo kog pixela za novi. U svakom slučaju za tu kintu nema bolje.
 
Pozdrav svima, od pre dve nedelje sam vlasnik Pixel 7 telefona. U sustini sve sljaka kako treba, jedino imam problem sa dual sim-om. Broj sa E-Sim kartice je cesto nedostupan, ne znam sta se tu desava. Samo mi stigne poruka o propustenom pozivu. Je li imao neko slična iskustva? VOLTE iskljucen.
 
Kamera odlicna ali ekran mi je bas los, boje isprane i zute. Samo 2 opcije natural i adaptive bez vivid op. Da li postoji nesto da se to sredi bar malo?
 
Kamera odlicna ali ekran mi je bas los, boje isprane i zute. Samo 2 opcije natural i adaptive bez vivid op. Da li postoji nesto da se to sredi bar malo?
Može da reklamiraš telefon ako imaš garanciju 😁
 

Google-Pixel-7a-Press4.jpg

Google-Pixel-7a-Press6.jpg

Google-Pixel-7a-Press2.jpg
 
Nazad
Vrh Dno