Šta je novo?

Google Pixel 7

Užasno sporo apdejtuje.
 
Isto, pustih sad pa ćemo videti.
Nadam se da će u nekom trenutku pustiti, ako već nema, nativno duple aplikacije.
 
Jesu rekli da će to ubaciti nekad ili nema ništa od toga?
 
Ne mogu edit.
Uradio update, aktivirao volte, pa da vidimo šta kako.
 
Preko Pixel flashera mozete zavrsiti sve za par minuta.
 
Imam neki cudan bag, aplikacije kad cini mi se ispadne iz rama, kada je otvorim samo vidim pozadinu i nista drugo. Moramo da otvori recent apps, da je obrisem odatle i otvorim ponovo i sve ok bude..
 
 
Imam neki cudan bag, aplikacije kad cini mi se ispadne iz rama, kada je otvorim samo vidim pozadinu i nista drugo. Moramo da otvori recent apps, da je obrisem odatle i otvorim ponovo i sve ok bude..
Moj problem je možda bio vezan za nova launcher, vratio sam se na fabrički launcher da i njega probam malo, red je bio da ga koristim posle skoro godinu dana sa ovim telefonom.

Joj, jel ovo fabrički launcher nema double tap za lock?
Izgleda da ću morati ipak da vrstim dobar stari nova launcher.
 
Poslednja izmena:
To me baš smara kod Pixel launchera što nema to. Onaj search bar bih i svario, ali da double tap ne radi, to koristim stalno.
 
Ne znam, nova toliko opcija ima da prosto malo malo pa mi nešto nedostaje.
Tipa da mogu koliko hoću ikonica dole skroz, i na ekran, pa ovo za lock i tako..
Za ovu app što si poslao piše da ne može na moj fon jer je za starije verzije andorida. Ali ajde može da se nađe apk.
 
Ja sam na Nord2- ci imao tu opciju. Android 12 pa posle i na 13...


Mnogo bolje onda radi, bez volte često gubi signal, teza uspostava veze itd

Nažalost nema u sistemu jedno dugme nego mora ovo da se čačka.

Ali vredi.
Hvala na odgovoru @stefan8661 ,

Gledam pixel-volte-patch Shizuku link koji si poslao, zanima me zasto bih to koristio kada moze u settings/sim/prefered network type da se izabere opcija LTE? Sta je drugacije u koriscenju Shizuku da se aktivira LTE?
 
Hvala na odgovoru @stefan8661 ,

Gledam pixel-volte-patch Shizuku link koji si poslao, zanima me zasto bih to koristio kada moze u settings/sim/prefered network type da se izabere opcija LTE? Sta je drugacije u koriscenju Shizuku da se aktivira LTE?
LTE kao mreza moze, za koriscenje neta, nikakav problem.
Ali opcija VoLTE iliti pozivi preko LTE mreze ne mogu niti se vidi opcija dok ne odradis ovo sa Shizuku i aktivacijom da dobijes tu opciju.
 

Prilozi

  • Screenshot_20231005-120218~2.png
    Screenshot_20231005-120218~2.png
    222.4 KB · Pregleda: 10
LTE kao mreza moze, za koriscenje neta, nikakav problem.
Ali opcija VoLTE iliti pozivi preko LTE mreze ne mogu niti se vidi opcija dok ne odradis ovo sa Shizuku i aktivacijom da dobijes tu opciju.
Ja sam kao konj pokušavao da omogućim volte samo shizuku-om i pixel ims-om

Zaboravio da uđem u podešavanja i da tu omogućim.....

Restartujem 5x neće i neće 😂
 
Ahahahah a dobro, bar si skapirao na kraju. :D Uspeo, podesio i upalio VoLTE, valjda sada necu biti nedostupan ljudima 80% vremena. Hvala na pomoci!
A i brže će uspostavljati poziv, plus bolji kvalitet poziva. Naravno glavna stvar je da nisi nedostupan.
Ja sam kao konj pokušavao da omogućim volte samo shizuku-om i pixel ims-om

Zaboravio da uđem u podešavanja i da tu omogućim.....

Restartujem 5x neće i neće 😂
Hahahha a dobro, dešava se.
 
Ne primjećujem da je baterija imalo bolja, kao ni kamera, mada kamera je odlična svakako. Postoje neke kozmetičke promjene i to je izgleda to.
 
Ne primjećujem da je baterija imalo bolja, kao ni kamera, mada kamera je odlična svakako. Postoje neke kozmetičke promjene i to je izgleda to.
Ma nikakvih posebnih promena... kao da nije nova verzija softvera.

Ja sam se najviše nadao kloniranju aplikacija ali eto, izbacili su to ipak...
 
Ne koristim nista od navedenih stvari o kojima pisete ovde: kloniranje, blokiranje, zakljucavanje, volte, double lock...

Sve radi bez problema kod mene, nisam dostojan Pixela 7 Pro. :(
 
Jel ta nedostupnost nesto vezana samo za Pixel 7? Ja sam godinu dana na P6 i nisam nikad palio Volte i nikad nisam bio nedostupan..
 
Ne koristim Shizuku patch pa samim tim ni VoLTE na P7pro i nikad nisam bio nedostupan (A1)
 
Jel ta nedostupnost nesto vezana samo za Pixel 7? Ja sam godinu dana na P6 i nisam nikad palio Volte i nikad nisam bio nedostupan..
Drugar koji mi je preporucio pixel, ima pixel 6 i isto nikada nije imao problema sa nedostupnoscu tako ga moguce... Meni sms pun poruka od MTS da sam imao propustene pozive, nadam se da ce ovo sa VoLTE pomoci :D
 
Evo ja se polako navikavam na stock launcher, A14 ništa spec novo, ali nekako kao da lepše radi ceo sistem.
Kamera app mi se baš sviđa, lakše mi je prebacivanje video photo i generalno redizajn kontrola mi se sviđa.
Odličan dodatak na A14 je što sad mogu da se biraju prečice na lock screenu, dobro mi je došlo to.

Da napomenem, dobule tap za lock sam rešio sa widgetom što je dečko iznad poslao.
 
Ne moze Nova da se meri sa pixel launcherom, jednostavno nije toliko fluidno..
 
Nazad
Vrh Dno