Šta je novo?

Google Pixel 7

Što lepo ne stave SD kao ranije i kraj. Ko namerno da hoće da imaju djubre.
 
Pa rešili su da imaju svoj SoC kao apple. Biće teško dok ne pređu na tsmc, ali šta je tu je.. niko ni nije očekivao da budu u rangu apple silikona za godinu ili dve.
Polako :)
Što se mene tiče samo čekam da neko objavi cene u EU..
 
Taman dok upeglaju, možda se i manji telefoni vrste u modu i eto mene na Pixelu.
 
Pa rešili su da imaju svoj SoC kao apple. Biće teško dok ne pređu na tsmc, ali šta je tu je.. niko ni nije očekivao da budu u rangu apple silikona za godinu ili dve.
Polako :)
Što se mene tiče samo čekam da neko objavi cene u EU..
Biti duplo sporiji je ipak previše
 
Ja da im peglam SoC o mom trošku, neće da može. A taman sam nameravao Google ecosystem da implementiram (sat+Pxl7Pro). Uslove imam, ali nemam volje, ni vremena, da prelazim na Apple, posle toliko godina na Androidu.
 
Ja da im peglam SoC o mom trošku, neće da može. A taman sam nameravao Google ecosystem da implementiram (sat+Pxl7Pro). Uslove imam, ali nemam volje, ni vremena, da prelazim na Apple, posle toliko godina na Androidu.
da nemam ovo što imam (p4a&honor magic watch 2) pre bih išao na varijantu pixel 5 & mobvoi ticwatch e3 baziran na wear os-u.. jeste da su već "u godinama" ali su tip top 👌
 
da nemam ovo što imam (p4a&honor magic watch 2) pre bih išao na varijantu pixel 5 & mobvoi ticwatch e3 baziran na wear os-u.. jeste da su već "u godinama" ali su tip top 👌
Mobvoi je najavio sledeći watch sa SD gen1 . Od Google-a ne očekujem puno ,sada u oktobru.
 
Poslednja izmena:
Šteta što je UK sajt. Oni su uvek imali nešto jače cene za pixele ako se ne varam ? :) Čekamo cene u DE.

Koliko vidim to je nekih 50e preko, znači pro 949e ili 999e :) mada pre ovo prvo
 
Da im spuste cenu za 100-150e niko se ne bi bunio zbog slabijeg SOC-a.
 
^ tuga i jad da ne stave bolji cpu

Evo radio sam skoro geekbench dve godine star cpu...
50% single i 35% multi.

Treba da naplate 500e i to da im bude puno.
 

Prilozi

  • C2D6D572-487D-46B5-BB4A-F3D8E01700AF.png
    C2D6D572-487D-46B5-BB4A-F3D8E01700AF.png
    225.3 KB · Pregleda: 36
Poslednja izmena:
Nek naprave, nemoguce sta kao ne mozemo da napravimo bolje to je to i gotovo?

Nije bitno da li je dovoljno ili nije, jer mozemo tako da kazemo da je ljudima dosta i Redmi 8a, pa ga ne naplacuju 500e, nego 100e i dovoljan je za 95% korisnika.

8gen1 snap je u ovoj nekoj cifri kao bionic 14, pa eto uredjaji su 1000+ eura.
 
Pa što bi se cimali kad ima ljudi koji će i ovako da kupe nažalost.
 
Tako je Google odlucio ... da li je za korisnike pametno , pitanje je.
Isti cpu za sve modele , ne znam kako ce na taj pixel fold tako isto biti ili koji jos ce dodati ... mozda oni dobiju zbog cene od 2000e neki bolji cpu.
 
Ja iskreno nisam primetio ni u jednom momentu da 6 pro treba "biti brži"
Bilo bi dovoljno da sledeći tensor samo bude bolje optimizovan za battery usage,.
Jedino što zelim od novog pixela je još bolja telephoto kamera sa nekim 10x optical.
Preskačem sedmicu, jer ne verujem da ce biti velike razlike (bilo kakve) u kameri.
 
Izgleda da su AMD, Intel i ostali trebali ostati samo na Sempronima i Celeronima, jer je to dovoljno ljudima za koriscenje racunara, a ne da prave threadrippere i i9-ke.

Nije problem da li je to dovoljno za koriscenje nego napredak tehnologije je mali u ovom slucaju Tensora, a naplacuju ga kao premium.
 
Ja bih pre imao Tensor, nego da gledam MIUI recimo :D
 
Pa kapiram da će cene pasti kao što su i za 6 seriju i za te pare je ok telefon. Ne vole svi Apple da bi uzeli, meni ne leži jednostavno i teško bi mi bilo da predjem.
 
google-something-is-coming-223278-1024x768-se.png


Krenuli ozbiljnije malo, vidim već reklame za pixel 7 po radnjama, a do ove godine pixel nije mogao legalno da se kupi u Švedskoj.
Svi su do sada naručivali iz Francuske i Nemačke.


Indija takođe
 
Poslednja izmena:
Da da. Od 6tice pixel je postao telefon za mase, a i to se vidi kroz njihov "stock" android. Sada više vuče na Samsung UI nego ikada.
Gde su sada ljudi koji su tvrdili da Google ne zanima pixel linija i da neće da budu konkurentni Samsungu ?

Sve u svemu p7pro zbog slabog evra gotovo sigurno košta 949e u EU. Što znači da manji može biti 649e(odlična cena)

Za mene je možda ovo day one order, samo treba videti šta će davati kao poklon :)
 
Poslednja izmena:
Pa kapiram da će cene pasti kao što su i za 6 seriju i za te pare je ok telefon. Ne vole svi Apple da bi uzeli, meni ne leži jednostavno i teško bi mi bilo da predjem.
Ni ja nešto ne volim Apple, i nedostaje mi Android i kako su stvari urađene na njemu. Razmišljao sam da uzmem Pixel 7, ali nekako mi ne ide 1000 evra za Pixel, koji je sporiji i ima manju podršku.
 
Ja bih dao da je manjih dimenzija. A ovako su mi ogromni, ali mi nedostaje stock. Ne mogu na OneUI nikako da se naviknem.
 
Nazad
Vrh Dno