Šta je novo?

Google Pixel 4 / 4 XL

I za Pixel telefone postoji gcam? Predaleko je ovo sve otišlo. :D

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
@Antara Da da,sutra cu se malo vise pozabaviti sa tim :D @2SaiNt4U Skidam :)
 
Ljudi , da li je neko pokušao da aktivira esim na ovom telefonu u VIPu? Treba mi dual sim a ovaj telefon ima opciju za dodatni broj preko esim.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Posle par dana koriscenja zadovoljan sam sa baterijom,za moje potrebe dobra. Ugasen motion sense(mada kod nas i ne radi),AOD.Upaljeno dark theme,smooth display,adaptive brightness.

Screenshot_20200618-150801.png Screenshot_20200618-150832.png

@2SaiNt4U da li si primetio da slike po danau imaju malo vecu ISO vrednost? Uporedjivao slike sa Camer-om PX i Pixel 2 i to zapazio.
 
Dosta dobro vreme. Npr moj OG Pixel nikad nije imao preko 5.5h, sve u kući WiFi, a baterije su više manje iste ali je ekran 0.7inch manji i 60hz.
Iz tog razloga sam odlučio da izbegnem 4 i uzmem 4XL uskoro.
Ali ako 4 gura 6h onda 4XL mora makar 7 u istim uslovima

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Nigde u Beogradu ne može ekran da se popravi... neverovatno

Sent from my Google Pixel 4
 
Ne vidim što ne bi radile dve kartice ako se tel vodi kao dual sim, dual active?!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Stigla četvorka. Prvi utisak je naravno o izradi-odlična, samo su i oni počeli da kopiraju druge...
Na trojci i dvojci je poleđina bila matirana, a ovde je staklena i klizi ko blesav.

Da li neko od vlasnika četvorke ima HDR kontrolu? Imao sam je na 2 i 2XL, dok na 3 i sad na 4 je nema...

a331fae573bb525722bb3cd894db09da.jpg


Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
 
Stigla četvorka. Prvi utisak je naravno o izradi-odlična, samo su i oni počeli da kopiraju druge...
Na trojci i dvojci je poleđina bila matirana, a ovde je staklena i klizi ko blesav.

Da li neko od vlasnika četvorke ima HDR kontrolu? Imao sam je na 2 i 2XL, dok na 3 i sad na 4 je nema...

a331fae573bb525722bb3cd894db09da.jpg


Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
Čestitam. Neka te lepo služi [emoji16]
Zar nisu i sad beli i narandžasti matirani?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Stigla četvorka. Prvi utisak je naravno o izradi-odlična, samo su i oni počeli da kopiraju druge...
Na trojci i dvojci je poleđina bila matirana, a ovde je staklena i klizi ko blesav.

Da li neko od vlasnika četvorke ima HDR kontrolu? Imao sam je na 2 i 2XL, dok na 3 i sad na 4 je nema...

a331fae573bb525722bb3cd894db09da.jpg


Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
Instaliraj GCam [emoji3]

Cestitam, nek te lepo sluzi

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Stigla četvorka. Prvi utisak je naravno o izradi-odlična, samo su i oni počeli da kopiraju druge...
Na trojci i dvojci je poleđina bila matirana, a ovde je staklena i klizi ko blesav.

Da li neko od vlasnika četvorke ima HDR kontrolu? Imao sam je na 2 i 2XL, dok na 3 i sad na 4 je nema...

a331fae573bb525722bb3cd894db09da.jpg


Sent from my Pixel 4 using Tapatalk

Ne znam koju si boju uzeo,ja sam uzeo belu i ima mat staklo,otisci 0 i meni nije klizav.Crni je sjajan i kazu da je klizav. Sto se tice hdr-a te opcije vise nema,ubacili su live hdr+.@2SaiNt4U je okacio na predhodnoj starni Camera PX app i tu ces dobiti opciju za hdr.Prvi dan kad sam koristio c.px sa upaljenim hdr+ enhanced mislio sam da pravi bolje slike ali posle par dana stvari su malo drugacije,nekada je bolja c.px nekad stock app,to vazi za auto mod . A ako volis da se igras sa podesavanjima onda definitivno c.px. Tako da sad ne znam koja app da mi bude primarna za slikanje:p
 
Evo i ja da probam cuveni Pixel hahaha
Zanima me da li zna neko gde se pali Vibracija kada uspostavite vezu?


Послато са Pixel 4 XL помоћу Тапатока
 
Kakva su iskuatva korisnika pixela? Planiram da ga uzmem.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Meni super (p4 obični), kamera vrh, mislim super što Huawei ima 48 mpx itd ali ti testovi preuvelicavaju, p4 je super

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
 
Stigao update :)

Sent from my Google Pixel 4
 
Meni samo 9mb, dosadio već 11, kad će 12 [emoji16]

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
 
Na pixelu se radi update, pa nije to samsung da često više izgubiš nego dobiješ [emoji23][emoji56]

Ja bih samo zbog bluetootha koji radi i u airplane modu stavio u roku od odma. Sa druge strane moguće je da neke aplikacije (banke i sl) neće par dana raditi dok se ne nadograde i one same za a11 ali sve ima svoje.

Nego jel moguće da nema scrollshot opcija kada se uradi screenshot? Ja sam gotovo ubeđen na beta 2 (ili 3) da sam imao tu mogućnost na p3xl

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno