Šta je novo?

Google Chrome

Možeš dodati --disable-infobars switch, ali realno time samo guraš problem pod tepih, jedino pravo rešenje je da pređeš na moderniji operativni sistem ili promeniš browser.
 
Možeš dodati --disable-infobars switch, ali realno time samo guraš problem pod tepih, jedino pravo rešenje je da pređeš na moderniji operativni sistem ili promeniš browser.
Hvala, bitno je da ta smaracki info moze da se ukloni. Menjanje sistema nije trenutno opcija, tu vec 5 god Vista sp2 lepo radi i nema nikakvih problema.
 
Ja ne znam kako im ne smeta, kad pogledam stranicu u mozili i chromu razlika je očigledna. Ispadose oči iz glave kad probam da čitam neki tekst.
 
To sto te muci nit sam primetio niti mi smeta na IE, Edge i Chrome-u......zaista nikad los font nisam video.
 
Mozda se ne primecuje na većim rezolucijama ekrana ali kod mene se vidi razlika, font je bled iskazan i puno je gore čitati na Chrome nego na ostalim.
 
Da li još neko primećuje razliku u rendingu fontova između Chrome i Mozile ili sam ja nesto omasio. Chrome i derivate istog ne koristim vec odavno bas zbog toga al koliko vidim to nikome ne smeta.
Kucaj u address bar :

chrome://flags/#disable-direct-write

Stavi opciju "disable direct write" na ENABLED I restartuj Chrome.

Bice kao kod ostalih onda...
 
Poslednja izmena:
Neki addon kojim bi flash video gledao u fullscreenu ali samo u browseru ne preko celog ekrana??

firefox-addon.png
 
Desava li se kome (meni od danas) da kad skorolujete neku stranicu u chromeu (pojedine), baguje, stranica puca, ne renderuje nista i slicno? Misem na tockic kad se skroluje, kad se povlaci onda je sve ok.
 
Fino izgleda Chrome sa material dizajnom.
Trenutno sam na beti, ali moze da se testira i sa stable verzijom.
chrome://flags/ pa nadjete "Material design in the browser's top chrome"
 
Desava li se kome (meni od danas) da kad skorolujete neku stranicu u chromeu (pojedine), baguje, stranica puca, ne renderuje nista i slicno? Misem na tockic kad se skroluje, kad se povlaci onda je sve ok.

На лаптопу ми се ово дешава, док је на компу све ок, немам појма шта је проблем...
 
Fino izgleda Chrome sa material dizajnom.
Trenutno sam na beti, ali moze da se testira i sa stable verzijom.
chrome://flags/ pa nadjete "Material design in the browser's top chrome"
Nije lose, foldere farba tema, tj tema je zaduzena za bookmarks folder color?
Ukljucio i opciju da mi snima i stranice u mhtml-u, single file ;-) ima svasta..
 
На лаптопу ми се ово дешава, док је на компу све ок, немам појма шта је проблем...

Meni obratno. Na poslu na laptopu mi sve ok, a kuci na compu brljavi. Isti account je u pitanju.
 
Desava li se kome (meni od danas) da kad skorolujete neku stranicu u chromeu (pojedine), baguje, stranica puca, ne renderuje nista i slicno? Misem na tockic kad se skroluje, kad se povlaci onda je sve ok.

Znaci nervni slom dobijam u zadnje vreme; odjednom krene da mi radi reload stranice iz cista mira! Kad prevlacim preko nekih slika ili tekstova koji su linkovani, sve mi nesto treperi slika i slogirava se...neko resenje ako boga znate?!
 
Za scroll isključi smooth scrolling u chrome://flags
Ovo za reload i mene interesuje, koju god stanicu da otvorim u pozadini, on je ponovio učitava...
 
imam 2 browsera maxthon i googlechrome, kada su oba ukljucena i na maxthonu sam i hocu da ga preklopim sa googlechrome nece ako je obrnuto hoce, verovatno je podesavanjima, sa to moze da bude?
 
Da li neko koristi crx Mouse Chrome gesture, da li neko ima ideju kako moze da se postavi tako da kad se drzi desni klik a skrolom napred nazad da se kreces izmedju tabova, mislim da sam ranije ovo vec pitao a mozda i nisam, mozda se neko bavio ovim.
 
I meni Hrom vec neko vreme brise sadrzaj tabova koji su otvoreni a koje retko posecujem, tako da kad kliknem na njih on radi reload. Azurirao sam, i dalje isto. Pretpostavljam da je to sada feature cime se stedi operativna memorija.

Opera, koja je bazirana na istom Chromium-u, to ne radi.
 
U cemu je problem, kada hocu da se ulogujem na forum ne da mi dok preko drugog browsera nemam problema?
 
Gde se nalazi kes i kolacici na forumu, trazih ali ne videh?
 
Poslednja izmena:
Settings>History>Clear browsing data. Tu izaberi Cookies and other site and plug-in data. Najbolje from beginning of time.
 
I dalje ne mogu da se ulogujem na benchforum i na jos jedan preko Google Chrome, dok preko firefox-a mogu, sta moze drugo biti problem?
 
Ccleaner i lepo stikliras sve u vezi Chroma, ocisti i pokusaj ponovo.
 
Lozinke su sinhronizovane na account "valjda" mislim da je to top prednost Chrome pretrazivaca.
 
Nazad
Vrh Dno