Šta je novo?

God of War III

Sad sam gledao tu scenu opet, moze taj skroz :) Dobro si ga se setio :)
 
Bitno je da bude vrhunska produkcija. Mislim da Sony nema sanse da proda licencu nekom sabanu od reditelja tipa Uwe Bojl koji je shebao sve i jedan film, i njegova ostvarenja su dno dna krsa! Mislim da ne postoji reditelj koga vise mrze na svetu! Kad sam video sta je uradio sa Farcry, tacno bi mu facu natapao u hrpi balege! :D
Jedva cekam da pogledam Clash of The Titans, i tu ima Kraken i dosta likova ih GoW igara.
 
U film bi morala biti ulozena velika sredstva i velika produkcija, bar na nivou nadolazeceg filma prince of persia, bilo kakvo skrtarenje ili niskobudzetno sklepanje samo da izadje film na platno bi dovelo da film izgleda ko parodija.
 
Pa ako je za GoW 3 potroseno 40mil $, znaci za film bez 100 mil $ neka ni ne pocinju nista. To bi se lako otplatilo, danas i neki krs filmovi zarade lepu lovu kad pogledas worldwide zarade.
 
Nije lose, samo morali bi da ga nabudze ko G.Butlera u 300, trbusnjaci ko pesnica, biceps ko dinja, grudi ko svinjski but :) :) :)
 
Borba sa Herkulesom.. :Klanjanje
 
Malo je glupo shto Herkules izgleda ko neki najgori krimos :d:d
 
Ali je to to, preko toga ima da se ispiratizuje namerno u inat devovima jer hoće pare :D
 
pravi za ulogu Kratosa u filmu je po meni Djimon Hounsou

hounsou.jpg


http://www.imdb.com/name/nm0005023/
 
Poslednja izmena:
Pa, otkada je u Max Payne filmu Jim Bravura bio Ludacris, granice nemogućeg su pomerene još dalje :)

ludacris.jpg


367452-bravura_large.jpg
 
Kratos je ionako 'ofarban' pepelom svoje ubijene porodice, tako da je nebitno koje bi rase bio glumac.. :)
 
Pa nemaju svi crnci debele usne i siroke nozdrve, mozda vecina da ali ne svi.

Inace mislim da bi Vin Dizel bio idealan za ulogu Kratosa (pre svega zbog dubokog glasa, a i izgleda onako mediteranski malo kao da je iz tog podneblja)
 
Poslednja izmena:
Vin Dizel bi bio idealan za ulogu pola Kratosa.
 
Isuse, ovde zaista ima ljudi koji misle da bi uloga Starog Grka mogla/trebala biti dodeljena nekom crncu...Liči na ove sveže američke filmove o Starom Rimu, gde su senatori i konzuli crnci i kinezi. Statistički gledano, ispravnije je da su ulogu konzula dodelili nekom konju, istorijski je makar jedan konj bio konzul.
 
hehe pa odkad je Vin Dizel crn ?

Inace kad vec pomenu stari Rim poznato je da je bilo crnih konzula,sad da li je bilo Azijata ne znam, ali crnih konzola i ljudi na visokim polozajima je bilo. (Mozda ne u nekom velikom broju ali ih je bilo)
Inace u to vreme pojam "rasa" jos uvek nije postojao i taj pojam koji je vise politicki nego bioloski je tek kasnije izmisljen.
 
Isuse, ovde zaista ima ljudi koji misle da bi uloga Starog Grka mogla/trebala biti dodeljena nekom crncu...Liči na ove sveže američke filmove o Starom Rimu, gde su senatori i konzuli crnci i kinezi. Statistički gledano, ispravnije je da su ulogu konzula dodelili nekom konju, istorijski je makar jedan konj bio konzul.

ja nisam spominjao istoriju samo sam rekao da lici na Kratosa, a sto se tice starih Grka bas mislim da ce prilikom izbora glumca gledati da li ima kakve veze sa starim grcima.
 
Poslednja izmena:
ja nisam spominjao istoriju samo sam rekao da lici na Kratosa, a sto se tice starih Grka bas mislim da ce prilikom izbora glumca gledati da li ima kakve veze sa starim grcima.

pa sumnjam da iko ima veze sa starim Grcima, takodje ni ovi danasnji moderni Grci nemaju mnogo veze sa starim Grcima (mozda 10-20%) vec su se i oni kao i mi izmesali sa bezbroj naroda i plemena.
 
Ne mora da glumi nijedan glumac, mogu da naprave CGI film kao sto je Final Fantasy: The Spirits Within, gde bi sve prstalo od efekata i epskih scena :)
 
Ne mora da glumi nijedan glumac, mogu da naprave CGI film kao sto je Final Fantasy: The Spirits Within, gde bi sve prstalo od efekata i epskih scena :)

...i ispalo bi verovatno 100x bolje nego sa nekom nabeđenom filmskom zvezdom
 
`Ebo vas Vin Dizel, dečurlijo :smoke:
 
Nazad
Vrh Dno