Šta je novo?

Gmail provera

Nikola1991

Poštovan
Učlanjen(a)
18.11.2015
Poruke
70
Poena
60
U poslednje vreme mi se jako cesto desava da kada ulazim preko Laptopa na gmail pise mi da im je nesto cudno u vezi nacina mog prijavljivanja na mail i traze mi da odobrim preko telefona da li se to ja.prijavljujem sa drugog uredjaja. I to me nervira ali mi sada trenutno ne pravi problem neki. Ali pravice mi problem za nekih mesec, mesec i po dana. Jer cu da idem u inostranstvo na 6 meseci i trebace mi mail sigurno i mozda necu biti u prilici da u nekom trenutku imam telefon pored sebe i moracu preko nekog kompa da se ulogujem na mail i mogu opet da mi prave problem i da me zapitkuju glupa pitanja. Msm ako znam sifru svog maila sta je problem onda. Jel zna neko o cemu se radi i zasto mi trazi proveru preko telefona u proseku svako drugo logovanje. Hvala unapred

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Možeš da napraviš e-mail nalog na još jednom mestu pa nek ti šalju kod na njega. Dobro je imati rezervni e-mail.
 
Možeš da napraviš e-mail nalog na još jednom mestu pa nek ti šalju kod na njega. Dobro je imati rezervni e-mail.
Ovde mi ne salju kod nego samo da kliknem yes or no, pitaju me samo preko tel da li se to ja prijavljujem sa nekog drugog uredjaja i to tako stalno.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Podesi dvostepenu proveru i skini Google Authentificator. Svaki put kada se loguješ na mail sa druge mašine tražiće sigurnosni code koji generiše Google Authentificator. Na tvom laptopu bi trebalo samo jednom da traži potvrdu.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Podesi dvostepenu proveru i skini Google Authentificator. Svaki put kada se loguješ na mail sa druge mašine tražiće sigurnosni code koji generiše Google Authentificator. Na tvom laptopu bi trebalo samo jednom da traži potvrdu.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Tačnije, jedom u 30 dana

Послато са Nexus 6 уз помоћ Тапатока
 
Vrh Dno