Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Prema informacijama sa sajta, tako bi trebalo. Pored toga, vidim da su podigli cene svih paketa. 🤨
Malo jače od 10%.juce baš ženi aktivirao 1/250 po staroj ceni 🤣
Baš da vidi koliko troši, ako pretekne sl mesec uzme manji paket i super. Dobra stvar sto se prenosi i ne propada. I pored poskupljenja mislim da su najpovoljniji.
 
Nije ostao isti i on je 10% poskupeo a dok dođeš do najpovoljnije cene treba 10 obnova da ispratis. Onaj ko troši manje tj 150-250min kombinacije od 250 i 150 min su idealne. Na kraju kad se nakupi može i najmanji paket i eto lepe uštede. Internet ne spominjem jer svakako sleduje 200 GB koji se nikad nece potrošiti.
 
Nije ostao isti i on je 10% poskupeo a dok dođeš do najpovoljnije cene treba 10 obnova da ispratis. Onaj ko troši manje tj 150-250min kombinacije od 250 i 150 min su idealne. Na kraju kad se nakupi može i najmanji paket i eto lepe uštede. Internet ne spominjem jer svakako sleduje 200 GB koji se nikad nece potrošiti.
U pravu si, pogrešio sam u računici. I sa popustom je za oko 600din skuplje za tih 11 meseci "promocije".
 
Nije ostao isti i on je 10% poskupeo a dok dođeš do najpovoljnije cene treba 10 obnova da ispratis. Onaj ko troši manje tj 150-250min kombinacije od 250 i 150 min su idealne. Na kraju kad se nakupi može i najmanji paket i eto lepe uštede. Internet ne spominjem jer svakako sleduje 200 GB koji se nikad nece potrošiti.
Ja od oktobra prošle godine obnavljam redovno paket taj od 8 gb, svakog 25-og ili 26-og u mesecu mi obnovi.
Kolko sam shvatio od danas počinju te faze znači kad mi se obnovi krajem ovog meseca to mi se računa naredna 3 ili 4 meseca pa onda završavam prvu fazu.
260 gb sam skupio bitno je da nema ograničenja koliko možeš da skupljaš, samo nek se gomila.
Em mi je tu 200 gb što imam,
em kad sam bio na postpaidu mi je ostalo 37 gb,
i kad sam se prebacio na freepaid od oktobra do danas se skupilo.
 
Neverovatno na sta se navikavamo polako.
Da mi je neko pricao pre 2 godine da ce biti normalno da paketi poskupljuju pod UO rekao bih da je blesav.
A sad to postaje normalno a radujemo se kad znamo da nece poskupljivati.
Jos globlatel ispade najpovoljniji(onome kome sve radi ofc).
Није ни прво ни последње поскупљење по УО. Зато и има рок од 30 дана и могућност раскида УО.
Da nešto ima, ima... Uglavnom sumnjive radnje se dešavaju da baš svi dignu cene...
Код нас су увек картелске цене, никад ни један оператер није претерано одступао, већ се договарају заједно.
 
Tačno sam znao daće povecati cene i uplatio za 12 meseci, preko kredita sto prodaju sa reciklomata, dobio 4 meseca gratis.
 
Ukinuli su paket od 50min/sms na 30 dana, ostavili su samo 100min /sms 335din na 30 dana
 
mislim da na globaltelu nikad ne istice kredit. iako pise drugacije, npr meni je kredit "istekao" pre desetak dana, ali i dalje je tu, i normalno sam kupio paket sa tim kreditom.i ranije mi je sve normalno radilo i posle tog roka kada kredit kao istice
 
Pa jednostavno,odes na trafiku i uplatis npr.12.000 dinara i ukljucis automatsku obnovu, i to ti je to
Pa to jeste jednostavno da odeš na trafiku i uplatiš 12.000 din i time nisi ništa dobio, osim što si im dao svoje pare bez kamate. Šta ćeš za te pare dobiti tokom 12 meseci to ćeš tek da vidiš. Kao prvo već sledeći paket ti je 10% skuplji. Ako si kupio kredit sa popustom 50% to je već ušteda (za plaćanje parkinga) .
 
Gde to može da se uplati 12 meseci unapred ?
Uplatiš kredit i kupis paket 12 puta, za svaku aktivaciju ti doda 30 dana do kod ti istice paket onda imas 360 dana do obnove paketa. Kupio sam od ljudi koji su prodavali kredit od reciklomata 50% više, platio sam 8000, a dobio 12000 dinara. Na ovaj nacin sam dobio 4 meseca gratis.
 

Prilozi

  • IMG_20240302_154813.jpg
    IMG_20240302_154813.jpg
    113.4 KB · Pregleda: 47
Poslednja izmena:
gfp.jpg

Ako ostanu ovi uslovi i cene , prosecna cena za narednih 12 meseci

Freepaid 999 = 911,5
Freepaid 1100 = 1012,5
Freepaid 1450 = 1362,5

Jos uvek moze da se kupi dopuna sa popustom

@pajica123

Da li sada u selu funkcionise Globaltel ?
 
@sasa022 da, na vecini mesta na otvorenom globaltel tj mts ima signal. dok su bili na a1 mrezi nije bilo signala u selu, samo kad se izadje iz sela 😄
Šta ti vredi i što sad imaš signal?

Juče pričam s čovekom u sred prestonice, možda kilometar udaljeni i čujem ga ko iz bureta... Pa lepo, neka nam lepo uključe VoLTE. Kad su umeli da poskupe i ukidaju pakete, umeće i to, gospoda iz mreže br.1 u Srbiji...
 
@dolmen

Svi dizu cene , sve cesce i u toku trajanja ugovora...

Kao sto ti nisi jedini koji imas probleme , tako ni ja nisam jedini
koji jos uvek koristi Globaltel i na lokacijama gde se najcesce krecem
nemam vecih problema.

Imam dual SIM kombinaciju , pa ako bas nastane problem sa Globaltelom
imam rezervno resenje.

Za 600 dinara mesecno *** mi niko drugi nije ponudio paket neogranicene minute/SMS i 8GB interneta
 
600 din je moglo dok su reciklomati bili u funkciji bez njih i jeftinijih dopuna od 100% ne bi dobio taj paket. Dobio bi ga po zvaničnoj ceni koja je opet bila najjeftinija od konkurencije
 
600 din je moglo dok su reciklomati bili u funkciji bez njih i jeftinijih dopuna od 100% ne bi dobio taj paket. Dobio bi ga po zvaničnoj ceni koja je opet bila najjeftinija od konkurencije
Da vidiš, to plus. Žeksa treba od blata napraviti.

A za sledeća 3 meseca, izgleda da će da ostane u sferi sećanja da je Globaltel bio jeftiniji od konkurencije (odnosno od ortaka iz kartela... "konkurencija", dobar štos, hehe...).
 
Koliko vidim sada je najbolje uzimati bez UO podignu cenu odjebatitis odma jer isto ti sada dođe kad kvare ono što je potpisano.
 
Nazad
Vrh Dno