Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Znači posao odrađen, parice legle, korisnike ko šiša. Za mesec - dva nećemo ni znati da je postojao Globaltel, osim retkih srećnika koji su pod ugovorom. Ogledalo jedne epohe...
 
VoIP se ukida, divota. Taman se ponadao da mi bude opcija kad odem u inostranstvo. Bilo je lepo dok je trajalo!
 
A šta to toliko dobro nude u A1? Kako NeoNeo 1199 kada tamo piše 2499?
 
Uz prenos broja sa Globaltela daju NeoNeo sa 50% popusta na 2 godine. Plus ukoliko ukljucis opciju elektronski racun na mail (da ne stize papirni na adresu) dobijas paket za 1199 rsd. Umesto deezer aplikacije trazio sam roamnig tarifne pakete za 50% popusta i odobrili (na 12 meseci) . Sve moze ako trazite.
 
Uz prenos broja sa Globaltela daju NeoNeo sa 50% popusta na 2 godine. Plus ukoliko ukljucis opciju elektronski racun na mail (da ne stize papirni na adresu) dobijas paket za 1199 rsd. Umesto deezer aplikacije trazio sam roamnig tarifne pakete za 50% popusta i odobrili (na 12 meseci) . Sve moze ako trazite.
I onda nakon 2 godine bude po starom. Ili se na 2 godine prelazi iz jednog u drugog operatera...
 
I onda nakon 2 godine bude po starom. Ili se na 2 godine prelazi iz jednog u drugog operatera...
Najamnji problem je preci kod drugog operatera nakon isteka ugovorne obaveze ukoliko ne postoji kampanja koja ti odgovara. Svaki korisnik treba da gleda svoju korist i novac, a ne da bude kod operatora iz navike na svoju stetu.
 
I onda nakon 2 godine bude po starom. Ili se na 2 godine prelazi iz jednog u drugog operatera...
Ne nego podneses zahtev za prenos i onda ti odobre ponovo 50% ( ili uzmes ultra Neo 5G tarifu za dve godine ) Uz motivaciju eksluzivno dostupni ponovo razgovori na mobilnoj mrezi...
Mislim vrhunac lenjosti je ko ima novac da makar online podnese zahtev za prenos...
 
Imam kod njih 2500 din kredita. kako to da spasem ako menjam mrezu?
 
@synn imam ja 150GB, pa znam da im nema spasa ako prelazim u drugu mrezu.
 
Da li je Globaltel (bio) jedini operater u Srbiji koji je nudio VOIP, pozive i poruke preko aplikacije? Da li ima u Srbiji neka druga slična VOIP alternativa?
 
Uz prenos broja sa Globaltela daju NeoNeo sa 50% popusta na 2 godine. Plus ukoliko ukljucis opciju elektronski racun na mail (da ne stize papirni na adresu) dobijas paket za 1199 rsd. Umesto deezer aplikacije trazio sam roamnig tarifne pakete za 50% popusta i odobrili (na 12 meseci) . Sve moze ako trazite.
Jel to sve moze u njihovojh prodavnici da se resava?
 
Jel to sve moze u njihovojh prodavnici da se resava?
Prvo podneses zahtev za prenos na sajtu A1, u toku dana te pozove neko od agenata prodaje. Slobodno reci zainteresovan sam za prelazak uz NeoNeo sa 50% popusta. Meni su odmah rekli da moze. Posle ce te preusmeriti na poslovnicu mada sam cuo da kod nekih dodju isti dan na adresu sa A1 karticom i predugovorima pa sve bude bas bas brzo gotovo. I da ne zaboravim, morate imati registrovan broj za prenos u drugu mrezu
 
NeoNeo i ugovor imaju smisla samo ako vam je vazan neogranicen internet.

Dok na Globaltelu ne ukinu Freepaid ne treba juriti na postpejd.

@synn

Prodaj nekom u pola cene
 
Aplikacija se ukida 11.11.23 ima na sajtu a i zvao da pitam kažu tačno imaće samo obična aplikacija za proveru stanja i pitao ih da kojim slučajem ne ugase i fripejd bez ugovora kažu to neće da diraju, i pitao kad prelaze na mts infrastrukturu kažu uskoro javila mi se neka Sabina, tih dva minuta što smo pričali a ima neki opasno dobar glas čini mi se još mi njen lep glas odzvanja u ušima!!!!
 
Kako ce da se regulise sa vise brojeva u globaltel app? Imam ih 4. Da li ostaje samo broj sa regularne sim kartice ili posljednji koji je podesen kao sim broj?
 
Kako ce da se regulise sa vise brojeva u globaltel app? Imam ih 4. Da li ostaje samo broj sa regularne sim kartice ili posljednji koji je podesen kao sim broj?
Druže podesi pre isključivanja aplikacije broj koji ti se najviše sviđa jel kad ugase aplikaviju više nećeš imati tu mogućnost, to ti je moj savet
 
  • Like
Reagovanja: uji
Objasnjenje vazano za virtualne brojeve u globaltel app
1000005986.jpg
 
  • Like
Reagovanja: uji
Gledam ovu novu aplikaciju Moj Globaltel piše usluga tv ističe za 355 dana međutim u njoj uopšte nema opcije gledanja tv? Nije kao da bih gledao ali me zanima da li je njihov bag nešto?

Inače proradili sms i pozivi ali stara aplikacija mi i dalje ne radi. Moguće da su meni pogrešili pa umesto 11.11 stavili 11.10 😁
 
Nema tv kanala u novoj aplikaciji. Mozes je gledati za 399 din preko klik tv
 
  • Like
Reagovanja: uji
Jos reciklomate da ukinu i da prebace sve na moj prepaid i daju bonus plan 100 gratis 🤣 uz prelazak na MTS mrežu.
I onda da nazdravimo :)
 
Nazad
Vrh Dno