Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Jel prenosio neko broj kod njih? Ja vec 4 dana cekam zahtev i karticu.☺️ Kazu ne mogu da mi kazu kad ce.🙄
 
Kartica se ceka oko 7 dana. Potpises,jedan primerak tebi,dva njima. Cim oni dobiju a to je ako nije vikend vec sutradan i posle dan radi se prenos. Meni nista nisu javili,sms,bilo sta. Skontam da nemam mreze na A1 i kada sam ubacio Globaltel karticu bio mi je aktivan taj privremeni broj. Zvao njih i oni mi rekli da se prenos radi od 9-13 h. Oko 10 odradili prenos. Nije bilo kao kod drugih izmedju 2 i 6 ujutru.
 
Jel prenosio neko broj kod njih? Ja vec 4 dana cekam zahtev i karticu.☺️ Kazu ne mogu da mi kazu kad ce.🙄
Ja sam čekao 7 dana. Kad sam ih zvao, rekli su da će poslati po ubrzanoj proceduri i stiglo mi je sledeći dan. Onda sam prenos broja iz A1 čekao 7 dana. Kad sam ih zvao da pitam gde je zapelo, ponudili su mi NeoNeo za 1350 dinara, pa sam ostao. Međutim, sad i onu privremenu karticu od Globaltela koristim kao prepaid.
 
Realno mogli bi da budi azurniji. 3 papira i jedna kartica - sta tu ima da se ceka 7 dana!?
 
Jedno pitanje u vezi Freepaid i prenosa nepotrošenih GB.
Šta se dešava ako je aktiviran Freepaid sa 20GB i pre isteka aktiviram Freepaid sa 8GB, a recimo nije potrošeno sve iz predhodnog meseca?
Da li se prenosi u naredni mesec iako je aktiviran slabiji Freepaid paket?
 
Nakon prenosa broja iz A1 u globaltel.. Na stanju nema 200gb..
Jesu li postojali jos neki uslovi za tih 200gb ili sta god??
I da li neko radi dopunu 50%?
 
Poslednja izmena:
Nakon prenosa broja iz A1 u globaltel.. Na stanju nema 200gb..
Jesu li postojali jos neki uslovi za tih 200gb ili sta god??
I da li neko radi dopunu 50%?
Jedini uslov je da se prenese na fripejd. Posle tog prvog meseca mozes da predjes na bilo koji drugi paket, ali kada podnosis zahtev za prenos moras da izaberes neki paket iz fripejd ponude. Barem je tako bilo kada sam ja prebacivao, ne znam da li su nesto menjali
 
Kako se tarifiraju pozivi u zemljama Zapadnog Balkana u Freepaidu? Iz CG kad zovem Srbiju npr?
 
Kratki rezime, ako sam dobro shvatio. Prenesem broj iz A1 i u obavezi sam da uzmem fripejd paket od 850 dinara taj prvi mesec. Dobijam 200 Gb na poklon koje mogu da obnavljam svaki mesec, dok se ne potroše, sa kombinacijom od 1Gb i 50 minuta za 350 dinara.
 
Kratki rezime, ako sam dobro shvatio. Prenesem broj iz A1 i u obavezi sam da uzmem fripejd paket od 850 dinara taj prvi mesec. Dobijam 200 Gb na poklon koje mogu da obnavljam svaki mesec, dok se ne potroše, sa kombinacijom od 1Gb i 50 minuta za 350 dinara.
Da, s tim što Freepaid inicijalno košta od 999 dinara, a sve niže cene do 850 su kada se obnavlja do godinu dana. 200GB možeš da obnavljaš i sa 5GB za 360 dinara na 30 dana.
 
Da, s tim što Freepaid inicijalno košta od 999 dinara, a sve niže cene do 850 su kada se obnavlja do godinu dana. 200GB možeš da obnavljaš i sa 5GB za 360 dinara na 30 dana.
Razmišljam, 200 Gb uz prenošenje bi mi bilo 2 godine bar tj. 8Gb mesečno. Za mene previše 😆. Možda bolja ova varijanta sa 50 minuta i 1Gb bi mi više odgovarala. Zahtev podnosim online?
 
Poslednja izmena:
Zahtev podnosim online?
Možeš i telefonskim putem ako ti više odgovara. Mada sam tako sticajem okolnosti učinio pre nego da ih preuzme Telekom (zvao da pitam za informacije oko prenosa, oni kao mogli bismo odmah i uđem u proceduru). Sada ne mogu da tvrdim koliko su voljni u trenutnoj situaciji tako da rade.
 
Uuhh to nisam znao..
Prenos je vec izvršen, videću da kontaktiram podršku.. Da li odgovaraju na fb, messanger?
 
Primetio sam pre koji dan da na Globaltelu vise nemam 4G+ samo 4G i naravno internet brzina je drasticno manja sada. Proverio sam sa kolegama na poslu posto nas dosta ima Globaltel i svima je sada 4G. Ocigledno je MTS nesto ogranicio.
 
Trenutno NS Stražilovska ulica.
Zna ovo da bude i daleko bolje.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240422-110524.png
    Screenshot_20240422-110524.png
    70.8 KB · Pregleda: 102
Pozvao ih. Očekujem kurira za par dana. Samo da me puste iz A1. Zovu li pre toga uz poboljšanje ponude za ostanak u A1? 🫣
Mene su zvali i ponudili NeoNeo za 1350 dinara, a nisam očekivao. U stvari, Globaltel je poslao zahtev za prenos broja, a A1 5 dana nije odgovorio. Ja sam ih pozvao da vidim u čemu je problem i rekli su mi da će videti. Samo što sam prekinuo vezu, zvoni telefon, zovu me da ponude taj NeoNeo.
 
Mene su zvali i ponudili NeoNeo za 1350 dinara, a nisam očekivao. U stvari, Globaltel je poslao zahtev za prenos broja, a A1 5 dana nije odgovorio. Ja sam ih pozvao da vidim u čemu je problem i rekli su mi da će videti. Samo što sam prekinuo vezu, zvoni telefon, zovu me da ponude taj NeoNeo.
Ja sam tražio NeoSurf i 50% popusta za celo vreme trajanja ugovora. Ja sam ostavio broj i oni me pozvali iz virtuelne prodavnice. Kažu može samo 12 meseci. To mi ne odgovara. Pozdravismo se. Posle toga sam podneo zahtev za prenos broja. Videćemo hoće li zvati ili ne.
 
Poslednja izmena:
Od juce se vratilo na 4G+ kao nekada , zvao me kolega, salje mi print screen kao vidi imam opet 4G+ reko sad i ja to vidim. I net radi mnogo bolje, kao sto je pre radio.
 
Nazad
Vrh Dno