Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Najbolje bi bilo da sve stave pod mts prepaid i zadrže freepaid, kombinacije, Plan 400, 600, 5 i 24GB pa kome koliko volja da uplaćuje.
 
Pa u paketima je i problem. Oni gase Globaltel zbog cena i paketa a ne zbog brenda.
Samo ce jedan dan sve prebaciti na MTS pripejd, pa kome se ne svidja, moze da raskine ugovor ili promeni mrezu.
 
Pa u paketima je i problem. Oni gase Globaltel zbog cena i paketa a ne zbog brenda.
Samo ce jedan dan sve prebaciti na MTS pripejd, pa kome se ne svidja, moze da raskine ugovor ili promeni mrezu.
Kao prvo da su cene problem podigli bi ih do nivoa koji im odgovara pa ko zeli nek ostane,
kao drugo nisu oni ni kupovali Globaltel radi bilo kakve koristi ili gasenja brenda, vec im je ocigledno da im je sa drzavnog vrha naredjeno da ga kupe za toliko i toliko novaca
koliko se dugovalo Zeljku Mitrovicu po raznim osnovama od strane velikog vodje klasicno pranje naseg drustvenog novca i izvlacenje na njihovre racune, tako da pretanite da
se pravimo naivni.

Sad mogu samo da vagaju sta im se vise isplati da ugase brand pa da izgube i ovo malo prihoda sto od nekih imaju za ove tarife posto sigurno im nece velika vecina ostati u mtsu, mnogi ce otici u druge kompanije ili da sto je trzisno logicnije imaju dva branda i da im ovo bude cerka firma u prevodu ko ih ne voli i dalje im dalje pare.

Svakako zbog loseg marketinga da ih ne pitaju sto ste kupovali propali brand za tolike novce nece gasiti jos neke vreme brand.
 
RCS chats mi je ostao na onom privremenom 067 broju, dok je sve ostalo prebačeno na 064 eSIM.
Takođe 2 puta mi se desilo da mi ne stižu poruke sa sigurnosnim kodom prilikom kupovine MasterCard karticom.

Sve u svemu neozbiljno, srećom nije mi njihova kartica prioritetna.
 
Kako da prenesem globaltel sa mts na A1 na pripejd? Moram prvo da je registrujem u mts ili ne?
 
Kako da prenesem globaltel sa mts na A1 na pripejd? Moram prvo da je registrujem u mts ili ne?
Ne. Ponesi samo onu karticu od Globatela gde je napisan serijski broj, pin i puk i pravac u A1. Ne treba ti nikakva registracija kod njih, registrovaće te u A1 kada preneseš broj.
 
Šteta što A1 nije omogućio da se prenos broja na prepaid može obaviti online.
 
Апропо регистрације припејд броја, заврших све у Глобалтелу за 2 дана. Мој други број који користим већ 4 године регистровао преко обрасца који шаље подршка брзом поштом. Сам документ је са МТС логом и потписом МТС-овог менаџмента, нигде Глобалтеловог лога. Звао у четвртак, већ у суботу стигао папир на потпис.
Питао за пренесене бројеве, рекоше нема потребе за регистрацијом.
 
Posle 3-4 meseca od prve prijave za registraciju broja tek danas je stigla
MTS - Telekom Srbija - Izjava o legitimnom koriscenju SIM pripejd kartice o_O
 
Zasto vise nemam neograniceno minuta i sms ko mi je skinuo to od kad sam napisao na sajtu nestalo mi je, vratite mi, nisam nista placao a imao sam neograniceno
 
To ti je što ti je. Nemaš napismeno da si dobio to kao benefit, niti bilo šta slično pa da možeš da ih goniš. Izlanuo si se, utvrđeno je o kom se broju radi i oduzet ti je sav saobraćaj.
 
U prevodu sledeci glitch u sistemu ko dobije jezik za zube.
Ili onako izokola🤣🤣
 
Ako neko od vas ima racun u Mobi banci da li mu stizu sms poruke na Globaltel broj?#Ne znam da li da pitam vas ili da idem na forum Mobi banke?!?#
 
Ma taj spisak nije ažuriran, nema brdo uređaja, a svi su podržani :)
 
Stigla amber poruka, stizu od Mobi banke, ranije i od Komercijalne kod oba vlasnika, od Intese isto radi(radilo) sve bez problema kod oba vlasnika.
Od kad sam preneo broj u Globatel 2019.godine ne secam se da sam imao problem oko sms poruka za verifikacije o kome se nasirko pise jer mi je ovo primarni broj pa bih znao. Broj je iz 062 numeracije.
 
Ako neko od vas ima racun u Mobi banci da li mu stizu sms poruke na Globaltel broj?#Ne znam da li da pitam vas ili da idem na forum Mobi banke?!?#
Meni stizu ali ja sam odavno u globaltelu ali mojoj zeni koja je skoro presla iz mts u globaltel ne stizu . Njenoj kevi koja je takodje prebacila broj u globaltel nisu stizale pruke od postanske stedioncie pa je to resila bas u banci postanske ne kod globaltela.
 
Nazad
Vrh Dno