Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Ја се баш излоговао из апликације и нисам могао да се поново улогујем,релкох сам себи да нисам требао чачкати,кад нестаде сигнал😁,куку.
 
Sprdnja od operatera
 
Ovi će stići i Orion telekom po učestalosti "radova" :D
btw. Pozivi kroz app rade i dolazni i odlazni.
 
Ne znam šta se dešava, ali kod mene nema ni mts ni globaltel. Odnosno mts se gubi i vraća.

IMG_0247.jpeg
 
Očigledno da to ima veze jedno sa drugim... Zašto, ne znam, ali suviše često se dešava zajedno.
 
Kod mene na nekoliko telefona i nekoliko lokacija po Beogradu i Kragujevcu nema gubitka signala i ispadanja iz mreže (ono što se dešavalo nekoliko puta prethodnih meseci).

Sada su svi telefoni regularno prijavljeni na Globaltel mrežu, ali ne rade ni pozivi ni poruke.
 
Kod mene A1 ima uobičajen signal, dok Globaltel ništa
 
Nis radi bez prekida do sad.
 
Ja najnormalnije ceo dan imam signal globaltel i mts, nikakvih problema nemam.
 
Регистрован на мрежу, али нема сигнала.
Прорадило.
 

Prilozi

  • 812BAFB2-96D0-470B-A791-E5D3D6E016FD.png
    812BAFB2-96D0-470B-A791-E5D3D6E016FD.png
    419.2 KB · Pregleda: 27
  • 90D1DA30-19DF-4EA3-9AB2-07A8E063F992.jpeg
    90D1DA30-19DF-4EA3-9AB2-07A8E063F992.jpeg
    620.2 KB · Pregleda: 26
Poslednja izmena:
Proradio 3G Vrsac na obicnoj fizickoj kartici, esim idalje ne radi

Edit: esim isto na 3G
 
H интернет дошао,логовање у апликацију не може,не стижу поруке,сад морам чекати.Позиви раде.
 
Kako u Srbiji da koristim Globaltel karticu za pozive i internet, ako sam je do sada koristio preko aplikacije, bez fizičke kartice u telefonu, isključivo preko interneta sa druge kartice ili wifi-a?

Jel može to nekako da se podesi i da i dalje ide preko aplikacije (i ako moze kako?) ili moram da ubacim karticu, a isključim u aplikaciji da ona više ne prima pozive?

Ako nešto znači, telefon je Samsung Note 4.
 
Sve jedno da li je kartica u telefonu ili ne, ako ostavis da primas pozive u app, primaces ih u app.

Da bi koristio internet preko globaltela, moras imati SIM u telefonu.
 
Globaltel u Grčkoj koristi Vodafone mrežu? Zna li se kakav je net konkretno u Metamorfozisu? Pokušavam da nađem nekako na netu...
 
Ako je mesto blizu Nikitija (Sitonija) trebalo bi da radi OK. Prošle god. upoređivao Vodafon i Cosmote u Nikitiju i slični rezultati (speed test).
 
Ako je mesto blizu Nikitija (Sitonija) trebalo bi da radi OK. Prošle god. upoređivao Vodafon i Cosmote u Nikitiju i slični rezultati (speed test).
Pa Metamorfozis je od Nikitija 7km, valjda će šljakati. Našao sam i neke mape pokrivenosti Vodafona, trebalo bi da radi. Javiću utiske kad se vratim.
 
Да ли се преноси роминг интернет саобраћај ако се активира неки од пакета прије истека важења? @Globaltel Support
 
Poslednja izmena:
Jel mogu da se kombinuju paketi?
Imam "uzbudljivi razgovori", a dodao bih"uzbudljiva konekcija". Da li bi mi u slučaju dodavanja paketa preko aplikacije ostali preostali minuti iz paketa koji već imam?
 
Nazad
Vrh Dno