Šta je novo?

Global Operations odlicna igra ???

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Posto je ovo Kanteraj verovatno ce se kanteristi napaliti skroz pa cisto da pustim buvu da je igra dosla.
P.S. odmah sam je obrisao :D
 
Daj postuj neke detalje o igri, zasto igra SUX?
P.S. Team Fortress & other MOD's rulez! CS sux (a little bit :p )

(D)
 
Pa evo...igra je tipican kanteraj, ima 6 razlicitih rodova : medic, heavy gunner, commando, demolition, recon & sniper. Naravno standardna prica potrebna je saradnja bla bla bla :) Single play ne preporucujem osim za one koji vole da se risponuju na bojistu nakon sto su ubijeni.
Grafika je fina ali primetno zastarela a uz sve to ne prikazuje se u 32 bita vec samo u 16 ili 24 ??? :confused:
Ja inace ne gotivim nijednu igru tog tipa osim Rainbow Sixa-Rogue Spear-a a POGOTOVO Ghost Recona jer mi sve druge posle ovih deluju izuzetno gloopo.
Pozdrav
 
Ova igra nije ni slična CS-u. Daleko je dosadnija. U CS nema klasa.
Igra je očaj. Dosadna. Stavio sam je u igraonicu, startovao, nepoverovao, obrisao.
Skoro je smorna kao ovaj post.
P.S A na stranu što je grafika krajnje bedna, a igra secka na mašinama na kojima i JKII leti pri istim setovanjima. Ma krajnji promašaj...fujjj
 
Meni se svidja, i ne mislim da je jadna a Jedi II mi se ne svidja, a nalazim da je CS uzasan zato sto Moras stalno da skidas dodatke, podbotove, verzije...meni se smucilo
P.S. mada jos uvek igram ali pravo je vreme za Condition Zero...

P.S.
P.s. Jel zna neko tacan datum izlaska CZ-a
 
Meni nije jasno sto da igram to?
Ako sam tolko zeljan raznih rodova, lepo cu instalirati team fortres za HL.
Ima istih rodova kao i Global Operations.
 
Nazad
Vrh Dno