Šta je novo?

Gledanje TV programa preko interneta?

oggich

Slavan
Učlanjen(a)
27.06.2008
Poruke
315
Poena
319
ja se ubi da nadjem neki sajt ili program za gledanje TV-a preko neta,bez tv kartica i ostalog;znaci samo internet.Da li ima neko neki predlog? I jos jedno pitanje,da li ce se uvesti kanali Fox Crime ,Fox Life i E! Entertainment Television na telekomovom Open IPTV-u i kada?

Hvala svima unapred na pomoci
 
bio je neki ruski program, shto je u sebi imao streaming-e, SVIH mogucih svetskih kanala - al ja ne mogu da ga nadjem, vec pola sata. proslu verziju mi obrisala retardirana Avira, i ne mogu da se setim imena programa .. a imala je chak i Al Dzazira. ako neko zna o cemu pricam...
 
,da li ce se uvesti kanali Fox Crime ,Fox Life i E! Entertainment Television na telekomovom Open IPTV-u i kada?i


SBB ima monopol nad Viasat kanalima, valjda do kraja godine, pa tako MOZDA ih bude i kod ostalih tek od sledece godine
 
Nisi rekao uopste na koje TV programe mislis? Domace? Strane? Koje strane?

Konkretno me zanimaju Fox Life i E! Entertainment Television

A sto se tice JLC internet TV-a,probao sam ga,ali nece da mi radi nikako, ne otvara ni jedan kanal,a koristim KMPlayer na kompu,a ne Windows Media Player
 
Meni radi iz prve. Samo, nije neki izbor, a i za 18+ mora da se plati:smash:
 
za sport - ATDHE.NET

jedino preko ovog mogu da pratim NBA ovih dana .. uvek ponude po 2-3 linka za jednu tekmu, sa razlicitim kvalitetima.
 
+1 za atdhe.net za sport.

Redovno pratim tekme na poslu preko njega,ispratio celo svetsko prvenstvo u fudbalu maltene...
 
Nesto najbolje sto se moze naci kanali su na engleskom ima svega
http://www.filmon.com/tv/?mid=13

Koristim ga vec neke 2 nedelje
Ima u sebi i TV program sa opisima doduse ne bas za sve kanale
A da najvaznije besplatan je i vidim da rade na prosirenju kanala
Ev bas mi se danas pojavio neki novi
Slika je vrhunska ima i opciju za snimanje i to u ts formatu tako da moze puno materijala da se snimi



Naravno ima i full screen da ne bude zabune u vezi ps
 
Pozdrav svima, samo da konstatujem da se i meni svidja ova ekstenzija za Chrome, pre svega zbog jednostavne upotrebe. Interesuje me da li je neko u moru svih ovih kanala vezano za sport nasao neki na kome se mogu pratiti mecevi NBA lige? Hvala unapred!
 
http://www.fromsport.com/

20 x bolje od atdh-a koji od kad su poceli svi redom da ga koriste - secka i izbacuje non stop , gori je i od justintv-a
 
Hvala, znaam za Fromsport, gledam puno sporta na njemu, vise su me zanimali ovi kanali koje nudi Chrome ekstenzija - da li medju njima postoji neki na kome se može naći NBA - da bih uporedio gde je bolje za gledanje.
 
Hvala, znaam za Fromsport, gledam puno sporta na njemu, vise su me zanimali ovi kanali koje nudi Chrome ekstenzija - da li medju njima postoji neki na kome se može naći NBA - da bih uporedio gde je bolje za gledanje.

Ovo i mene zanima
 
E,a mene zanima italijanska serie A.Ima li toga na netu?
 
sta je bre sa ovim vasim fromsport ?? otvorim video, i ne ide nista, nit se otvori interni plejer .. ?
 
Pa ne radi cesto dosta linkova. Gledaj uvek dal ima zonein jer najbolje rade.
 
upravo zonein izbegavam, jer ih gleda ceo istok - mi, rusi, kinezi, i ko stigne. propustih trojke ..

elem, flash player mi se danas prompt-ovao da se update-uje, i od tad mi se restartuje komp na nekom mup.sys procesu - bravo za adobe, ovo kao da je programirao neki ***** .. pretrazim malo po netu i vidim da je taj proces povezan sa ram memorijom, a zakucava kad god gledam live streaming. dakle ovi iz adobe-a nisu udarili limit na cache flash-a pa se windows gasi. thumbs up za adobe
 
I meni flash svaki dan zabada, djubre od programa, strasno.
Meni sad link sa zonein radi super, gledam all star. Nasao sam link ko i uvek na onom athdv.
 
jel ima neki program za gledanje nasih stanica? (ne treba mi sport)
 
Nesto najbolje sto se moze naci kanali su na engleskom ima svega
http://www.filmon.com/tv/?mid=13

Koristim ga vec neke 2 nedelje
Ima u sebi i TV program sa opisima doduse ne bas za sve kanale
A da najvaznije besplatan je i vidim da rade na prosirenju kanala
Ev bas mi se danas pojavio neki novi
Slika je vrhunska ima i opciju za snimanje i to u ts formatu tako da moze puno materijala da se snimi



Naravno ima i full screen da ne bude zabune u vezi ps

Na koju foru besplatan kada mi 5 sekundi posle aktiviranja kanala kaze "subscription expired" i ponudi da kupim neki od paketa? registrovao sam se, ali ne mogu da gledam
 
Ima li negde streaming Discovery, Nat Geo i sličnih kanala, ali da radi?
 
Vrh Dno