Šta je novo?

gigabyte ga b250m d3h problem

AleksandarNS

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
17.10.2015
Poruke
66
Poena
9
pozdrav svima. imam problem sa gore pomenutom maticnom plocom. otkad sam podigao sistem nemam interneta. takodje nema ni vidljivih adaptera. sta se dogadja i kako da to resim? vec sest sati se mucim, a glava mi je eksprodirala.
kada pokusam da instaliram ethernet drajver, trazi netframework 3.5 u kojem se nalaze 2 i 3. skinem isti a kada ga pokrenem trazi net a ne mogu da mu pristupim. ludim trenutno. hvala vam puno na pomoci. gde kupih gigabyte majko moja
 
Za netframework skini offline installer.
 
skinuo sam ali opet tra\i internet konwkciju. ne znam sta je ovo. mozda je do verzije windows-a 10. velika me je nervoza uhvatila. :)
 
Poslednja izmena:
pozdrav svima. imam problem sa gore pomenutom maticnom plocom. otkad sam podigao sistem nemam interneta. takodje nema ni vidljivih adaptera. sta se dogadja i kako da to resim? vec sest sati se mucim, a glava mi je eksprodirala.
kada pokusam da instaliram ethernet drajver, trazi netframework 3.5 u kojem se nalaze 2 i 3. skinem isti a kada ga pokrenem trazi net a ne mogu da mu pristupim. ludim trenutno. hvala vam puno na pomoci. gde kupih gigabyte majko moja

Win7?
 
Probaj 2 opcije,

1. Nakači se na internet preko usb-a preko telefona i skini potrebne lan drivere
2. Instaliraj win 7 pa ako ima LAN driver u sebi, tj radi net, skini najsveziji win 10 sa ms sajta i pokreni instalaciju preko daemon tools i odmah prilikom instalacije navedi da hoceš ažuriranje svega tako da će sama instalacija povući sve potrebne drivere.
 
Uglavnom WIN 7 nema driver a ima Win 10.. Zbog toga pitam...
 
Ne mora da znači. Imao sam sličan problem sa asus z270 pločom i zato kažem.

Rešio sam ga na oba navedena načina jer sam nekoliko puta instalirao sisteme zbog raznih problema.

Čista win 7 instalacija je imala lan driver, cista win 10 instalacija nije.
 
Preznojio sam se ali je problem resen. : ) Hvala vam puno i izvinite sto kasnim sa obavestenjem.
 
Lepo je što si nam rekao i kako si rešio problem.:)
 
Da si ga citirao možda bi i odgovorio za mesec dana (ako bi se tada setio kako je rešio). [emoji1] Ovako nema šanse. Ko danas troši svoje vreme za opšte/tudje dobro....
 
Ja takođe mjerkam ovu ploču za budući (ako sve bude kako treba) I7 6700 pa ako budem imao istih problema javiću šta i kako ;)
 
Nazad
Vrh Dno