Šta je novo?

GIGABYTE ECO600 wireless laser mouse

batokall

Cenjen
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruke
73
Poena
159
ima li neko iskustva sa ovim misom? kako se pokazao u praksi?
 
Miš je ekstra. Malo je većih gabarita što meni lično odgovara i ergonomija mu je odlična (za moju šaku). Ima tri nivoa osetljivosti i precizan je za opšte namene a za gaming ne znam jer nisam se mnogo igrao sa njim. Nisam primetio neki lag zbog wireless-a mada se to najbolje pak vidi u gamingu. Ja sam ga kupio svojoj sestričini i probao sam ga kod mene dan-dva i vrlo sam zadovoljan. To je bilo pre nekoliko meseci i još uvek je u njemu baterija koja je došla sa njim. Mislim čak da se reklamira kao miš koji najviše štedi bateriju, čini mi se čak do godine dana da izdrži, ne mogu da se setim baš. A cena mu je ekstra, oko 20 evra i vredi sve pare i još koju desetinu € preko.

Razmišljam upravo ovih dana da kupim sebi jedan za posao pošto tamo imam neki mali bezvezni hp od koga me boli šaka sve više.
Voleo bih da ti se javi i neko ko možda ima negativno iskustvo sa njim, ja imam samo dobro.
 
Poslednja izmena:
Ja sam ga dobio u onoj extra kutiji a ovo prvi put vidim.
 
kupio sam ga danas, pa cu za par dana da vidim kako se ponasa! domet je odlican....
 
Ja sam uzeo pre par dana, za sad sam zadovoljan
 
ergonomija je jako dobra-dovoljno veliki mis, scroll i ostala dugmad radi odlicno, tezina je ok, jedino mi se ne dopada ova osetljivost, kod mene ponekad laguje :( sto se tice dometa, tu je car! kod mene radi odlicno iz druge sobe kroz zid jedno 5m.. ne moze da okusi u gaming-u, od toga sam odustao!
 
Meni se desava da se pogubi ako je senzor utaknut u zadnji usb, morao sam da ga stavim na produzni tako da ima opticku vidljivost :=
Jel jos neko slican problem?

Inace, ergonomija mu je odlicna, do sad su svi bezicni misevi koje sam imao bili premali...
 
Nazad
Vrh Dno