Šta je novo?

Ghost Recon Online-Free to play

gorgilije

Čuven
Učlanjen(a)
05.03.2009
Poruke
3,677
Poena
845
Igru pravi Ubisoft Singapur.Bice besplatna.PC-only!Ovo je pucacina iz treceg lica.Reč je o klasičnom F2P naslovu s nekoliko različitih klasa i mogućnošću nadograđivanja i modifikacije oružja. Sve klase imaće posebne sposobnosti,igra kreće u beta testiranje već ovoga leta.Izlazak konačne verzije očekujemo negde u drugoj polovini ove godine, isključivo za PC.
 
Video Ubisoft kako to EA radi pa i oni napravili svoj Battlefield Free to play. Jedno je sigurno, udobno igranje neće biti džabe.
 
Ko zna mozda i bude dobro ;) svidja mi se sto je iz treceg lica,nego mislim da ce biti onaj sistem Free to Play,Pay to Win :D verovatno ce moci da se kupuje bolje oruzje i oprema.
 
Jedina šansa da dobijemo ponovo dobru GR-liku igru je od novog studija. Npr. Blackfoot koji je oformljen od strane bivših RedStorm veterana, radi na Ground Breachu. Doduše, ko zna kad će to da izađe.
 
Ko zna mozda i bude dobro ;) svidja mi se sto je iz treceg lica,nego mislim da ce biti onaj sistem Free to Play,Pay to Win :D verovatno ce moci da se kupuje bolje oruzje i oprema.

Nisam ni rekao da će biti loša igra, nego da bez pravih para nećeš moći da igraš normalno kao što ne možeš ni u BF: P4F, što i sam naslućuješ :)
 
Sve ovo interesantno sto ste vidili na trejleru, cloak, detektovanje kroz zid, stitove, dobra oruzija, sve ce se placat, masno.
Kao sto rece kolega, "Free to Play,Pay to Win"
 
Igra li neko ovo cudeso? :)
Ja sam napravio malo vecu pauzu dok sam pozavrsavao AC3, FC3 i jos neke, pa sam se proteklih par dana opet malo vise posvetio online pokolju. :D
 
Ja sam ovih dana okupiran Planetside-om 2. Ne stizem ni mail da proverim :D
Al cu i ovo probati svakako.
 
Meni je postalo jako zanimljivo u poslednje vreme. Pojavi se nekad neki klinac sa nabudzenim naoruzanjem i glupostima da ti pokvari uzitak (sto je neko napisao: "Pay to win" ), ali to i ne znaci jako puno jer mi se desava da ladno pocistim Assault-a 20 i nekog nivoa sa mojim Recon-om 14-og nivoa. :)
Sve u svemu, jako zanimljiva stvarcica. :) Jedino mrzim kad "hotdzojnujem" vec zapocetu borbu jer najcesce zavrsim u timu koji uzasno gubi... Ona varijanta - klinci gube pa odustanu od meca pa onda neko drugi upadne na njihovo mesto.
 
Poslednja izmena:
Igrao sam 5 minuta i potpuno sam neimpresioniran. Generalno imam ogromnu averziju prema FPS igricama u kojima ne mozes da skocis, to mi je potpuna r3tardacija.
 
Isao, i nesto se ne secam da je bilo zabranjeno ili onemoguceno skakanje :p
 
Pa tesko da si skakao ako si na sebi imao pancir, slem, punu ratnu opremu i pun ap M70 sa jos 5 okvira u pancir :D . Osim ako niste imali maximum strength :p
 
Poslednja izmena:
Pa podrazumeva se da se danas ne koriste panciri od 30kg, tako da svakako moze da se skoci. Mozda ne moze da se ugrozi Sotomajorov rekord u skoku u vis, ali da se skoci svakako moze.
 
Ne koriste se od 30kg ali na svoju tezinu dodaj jos 20 kila jer sve to kad se nakaci ima toliko otprilike osim ako ne nosis cecu :D
 
Ne pamtim da sam se skoro lakse odlucio za deinstalaciju igrice. Da kojim slucajem internet placam po megabajtu, sit bih se isplakao za onima koje sam utrosio skidajuci ovu igricu.
 
Modovi, prebacite ovaj thread u Online Gaming ;)
 
Da li neko zna kako srediti performanse, otkljucati FPS cap ili nest trece ?

Igra ide lose. Trza. Manji su problemi na medium ali i dalje postoje. Igra je lokana na nekih 60 FPS.. najcesce ide na 58 ali zapinje, pada nekada i na 20 FPS, kada ukljucim vsync i prebacim u window mode, igra ide bez greske. Ali naravno, vsync lag.

Guglam ali tesko da sta nadjem, pogotovo sto je igra promjenila ime pa duplo guglam. Nalazim identicne probleme kod drugih ali ne i neko rjesenje. Izgleda ubagovana optimizacija cim ide bolje sa vsync i to u window modu ali ako ima neki fix nesto, bilo bi dobro.
 
Poslednja izmena:
Najbolje radi vsync + window. Medjutim, sada sam cackao nvidia postavke, igra u window modu bez vsync ide igrivo. I dalje nije ni blizu odlicnog. Sada sa ovim editovanim nvidia postavkama, vsync + window mod = užas.

Mislim da se prvenstveno radi o lagu. Pada FPS i slicno ali mislim da nije zahtjevnost problem. Ljudi sa 3770 + gtx660 kao moja karta imaju oko 15 FPS prosjek i slicne užase.

Kako rekoh, prosjek mi je 58 FPS ali ima to neko lag trzuckanje, nesto.
 
Ako radi ok u window mode-u bez vsync-a, imaš program fullscreenizer koji radi ono što mu ime kaže.
 
Radi ali ne savrseno, i dalje je problem. Na trenutke kao da ide na 30 frejmova. Ali kada stavis normalno full s. kada je na high, na momente kao da padne na 5 frejmova.

Sada je igrivo ali kvari ugodjaj, smeta aimu itd.

Window mod mi nije problem. Samo da se ukloni ovaj lag.
 
Ej bro' ja sam taj problem imao sa phenom II x3 cpu-om, na i5 radi odlicno. Ne znam iz kog razloga se to desava, mislim da je lose optimizovana za neke procesore, nisam siguran.
 
Nazad
Vrh Dno