Šta je novo?

Ghost Recon: Advanced Warfighter

? Pa ja skapirah, da je ovo neki port? Sa sony-ja? Videh Drajvera u temi, pa reko sigurno je neki port sa PS2 - i slicno ili ima veze sa sony-jem-konzolama cim on piskara ;)..

Os kazes da je igra pc exluziva? Da nije portovana - pazi ja to ne pratim toliko..

Nije iskjuceno da sam lupio ovo za port sa kozole :wave:.

U svakom slucaju nebitno - igra je bash dobra..

Vala lupio si ;). Bog ce ti oprostiti, ja necu :)

Hehe, salim se malo :)
 
Da li neko zna, postoji li mod-ing alatka za GRAW kao sto je bio IGOR za prvi GR?
 
@Haludza:

opet si se igrao sa projektorom ! :eyebrows: :)

elem, igra je za PC, ali je i za X-Box360. Ne znam dali je portovana ili ne.
 
Ako je to u 1024x768, onda je :wall:. Kako bi tek onda radilo u vecim rez ? :S:

Pa na momente igra ide i do 400fps ;). Al ja uvek gledam APSOLUTNO najmanji fps. Znaci kad explodira ona cisterna sa benzinom + gomila vojnika + prashina itd, tu je imalo 50fps. Sve ostalo je zakucano preko 60 fps, to ne racunam. Nikakav pad fps-a se ne oseca na mojoj mashini, a tripujem za vece rezolucije da bi najveci drop bio 40-45 fps ;) sto nije nikakav problem. Pogotovo sto u standardnom napucavanju i rokanju nema nikakvih dropova - vec samo kad expodira nesto bash veliko. E sad - high fps - josh vishe doprinosi nabijenoj akciji - josh je pojacava - deluje bolesno realno na momente - ono pljustanje rafala, varnice i otpadanje maltera - cak uvatim sebe stekovanog iza fotelje kako se napucavam - onako nesvesno zalegnes ;).. A tek zvuk! I zvuk je u igri odradjen extra. Full surround, kad grunes iz one puske - ko Sveti Ilija. Onako u sub-basovima. Zatresu ti se bubrezi kad opalish rafal ;). Ma samo bi pucao da cujesh zvuk pucnjave. Kazem - oseca se miris baruta. Nevidjeno upotpunjuje ceo dozivljaj..

E da kolko jedan protivnicki vojnik dobro stekovan moze da zakuca i tebe i ceo tim. Puca iz steka ko sve svabe iz COD-a, a ti provirish, metak u celo. Potrcis da bacis bombu, sasece te rafal. Zhasu..
 
Poslednja izmena:
Moze mala pomoc. Ubacim DVD, pokrenem instal i posle 15 sec mi izbaci prozor InstallShield Wizard u kome pise:

Please do the following:
-Close any running programs
-Empty temporary folder
-Check your internet connection

Then try to the Setup again.

I ispod svega toga podvucena crta i Error code:-6001 i OK.:zgran:

Prodavac se izgleda malo nasalio sa mnom. :mad:
 
Ljudi pomagajte, prilikom pokretanja i nstalacije windows mi izbacuje poruku: H:\setup.exe is not a valid Win32 application
Da li znate resenje, unapred hvala.
 
Mislim da nije do virusa, proterao sam kaspa za svaki slucaj i nista.
Sve ostale instalacije bez problema pokrece(raibow 6 vegas, gtr2, race, oblivion...), ali GRAW nikako.
Inace GRAW je naravno narodna ver. kao i ostalo i svakom slucaju hvala.
Ako se jos neceg setite, pisite.
Hvala.
 
Par pitanja. Da li mozze igra da se igra korporativno preko neta i ako mozze, kolika je glad za bandwidh-om?
 
Par pitanja. Da li mozze igra da se igra korporativno preko neta i ako mozze, kolika je glad za bandwidh-om?

Online funkcionise preko gamespy-a te je nemoguce nakaciti se na regular servere ukoliko nemas original, ali sa hamachijem i to moze da se prevazidje, no vrlo tesko da ces naci postojane servere u tom slucaju. Najbolje bi ti bilo da imas ekipicu sa kojom bi se povezao na taj nacin, mada ja preporucujem da kupis original ukoliko zelis da igras GRAW online.

Sto se tice bandwitha, onaj koji je server morao bi da ima dobar link, dok ostali mogu i sa 128 ili 256k da prodju nekako ...
 
Online funkcionise preko gamespy-a te je nemoguce nakaciti se na regular servere ukoliko nemas original, ali sa hamachijem i to moze da se prevazidje, no vrlo tesko da ces naci postojane servere u tom slucaju. Najbolje bi ti bilo da imas ekipicu sa kojom bi se povezao na taj nacin, mada ja preporucujem da kupis original ukoliko zelis da igras GRAW online.

Sto se tice bandwitha, onaj koji je server morao bi da ima dobar link, dok ostali mogu i sa 128 ili 256k da prodju nekako ...

Pa i mislio sam na varijantu preko hamachija, malo da ubijemo dosadu :crash:
 
Jer bi mi neko pomogao treba mi spisak misija po redu!
 
људи како да померам ове моје мутавце? да ли постоји нека опција да ме они прате, или морам сваки пут да стајем и да им говорим где ко да иде (смор)?
 
И ја бих волио да пробамо на hamachiu!
 
људи како да померам ове моје мутавце? да ли постоји нека опција да ме они прате, или морам сваки пут да стајем и да им говорим где ко да иде (смор)?
koliko se secam, postoje komande za Rally up, follow, i slicno
 
Nego,kad pojavljuje PC verzija drugog dela?Zna li neko?
 
Moze mala pomoc. Ubacim DVD, pokrenem instal i posle 15 sec mi izbaci prozor InstallShield Wizard u kome pise:

Please do the following:
-Close any running programs
-Empty temporary folder
-Check your internet connection

Then try to the Setup again.

I ispod svega toga podvucena crta i Error code:-6001 i OK.:zgran:

Prodavac se izgleda malo nasalio sa mnom. :mad:

ako nisi resio ovaj problem sa instalacijom ovako ces:
C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Professional\RunTime\0701
problem je sa InstallShield-om, isprati ovu putanju i folder 0701 premesti na drugo mesto
 
predjoh i ja GRAW. ako niste HC fan taktickih FPS-ova igrajte na easy, jer na momente ume da bude preteska, a F5 ne radi :D
cak i na easy se gine od par metaka (ili jedan u vugla :)), ali zato kada pocnete da igrate poslednji chechpoint, zdravlje je ponovo napunjeno do vrha. na medium tezini se nastavlja sa onoliko zdravlja sa koliko si dosao do poslednjeg checkpointa...
sve u svemu, igra ima solidnu atmosferu i osecao sam se kao da sam u Iraku (iako se sve desava u Mexico city-ju). zvuk je odlican, grafika solidna, na mom sporetu ide u proseku 40+, ispod 30 jako retko pada i tako...:)
igracu i dvojku, ali posto sam tek zavrsio keca, malo cu da iskuliram, jer igra ume da smori ako se igra u vecim kolicinama...
 
Nazad
Vrh Dno