Šta je novo?

GF2MX400@XP Pro & NFS4 - NFS5 ne radi!?

Niko

Čuven
Učlanjen(a)
18.01.2002
Poruke
112
Poena
619
Da li je neko kojim slucajem primetio da GF2MX400 (konkretno Asus V7100 64mb SDR) na XP Pro nema teorije da se pokrenu NFS4 - NFS5 - provereno na dve razlicite konfiguracije sa gore navedenom kartom i drajverima 21.xx, 23.xx i 28.xx (btw Asus uopste nema svoje zvanicne drajvere za XP!)...
Jos neke igre NFS tipa (presvega DX igre) prave probleme, nece da se pokrenu...

[probana je i reinstalacija DX osmice al' nista...]

Ako neko zna konkretno resenje... plzzz ;)
 
Uf, vec sam davao odgovore na ova pitanja, upotrebi search da bi nasao te thread-ove pa procitaj detaljno...
Uglavnom, NFS IV ne radi zbog drajvera, tj radi suvise sporo, ta igra radi normalno samo sa drajverima do verzije 6.50
NFS V nije ni predvidjen da radi na NT kernelu (XP/2000), istina nekima je uspelo, naveo sam sta treba pokusati u tom prethodnom thread-u...
 
Problem je XP, zato sto meni sa TNT2 radi bez greske potrazi drajvere... probaj najnovije
 
ma da problem je bas GF2MX400 na XP-u jer igra radi sa GF2MX400 na W2K ali ne radi na XP-u, zaboravio sam da kazem da sa TNT2 Pro sve NFS igre rade ok na XP-u...

E sad promenio sam drajvere 21.xx, 23.xx i 28.xx i idalje ne radi sa GF2MX400@XP...
 
Imao sam i ja taj problem (GF2MX200 - isto Asus). Kod mene je izgleda bio problem u VirtualDrive-u (N4S5 mi je vcd). Nekoliko puta (>10) FX sam instalirao i VD i N4S i na kraju je proradio ;)
 
Nazad
Vrh Dno