Šta je novo?

Gericom TFT 19"

xane

Čuven
Učlanjen(a)
13.01.2002
Poruke
177
Poena
619
Zdravo

Da li je neko imao bliski susret sa istim, sobzirom da je cena prihvatljiva, sta mislite

poz
 
Imao sam ja, monitor je za te pare savrsen. 12ms odziv (na nalepnici, ali jako jako lepo radi, nema ghosta ni malo), lepo izgleda i malo kosta.

Preporuka.

Pozdrav!
 
jel znas mozda koji ekran je u njemu? cenim da je neki samsung..?

ja sam kupio za jednu prijateljicu aoc, pa sam pre ng par dana radio na njemu i skroz mi se svidjao... za 100eu manje od lg u tom momentu, ekran ne deluje losije od lg, a nije ni bp-a imao |) jedino su mi malo stedeli na pakovanju, pa je kutija upola tanja od one kod lga... kasnije sam nesto citao da aoc radi kao oem ekrane, ali se vise ne secam za koga...
 
danijel00 je napisao(la):
jel znas mozda koji ekran je u njemu? cenim da je neki samsung..?

Uffff.... Teško...

Monitor je skroz OK, Gericom je počeo super da pravi, sedeo sam za 15-icom i 19-icom neko kratko vreme, a 17-icu imam u lokalu oko nedelju dana.... I neću da se odvojim od nje...

Ali EVO šta sam sebi izabrao... Samo još da naručim od nedelje... :smoke:
 
Vule je napisao(la):
Ali EVO šta sam sebi izabrao... Samo još da naručim od nedelje... :smoke:

Gericom ima iste spec. (kontrast, osvetljenje, odziv i rez.) jedino nije ime, koliko je verovati tim karakteristikama

poz
 
Koji su uglovi vidljivosti na Gericom-u.
Odnosno ako ga je neko probao kakvi su realno uglovi u odnosu na druge TFT monitore...SM 913n, Phili190s5...
 
xane je napisao(la):
Gericom ima iste spec. (kontrast, osvetljenje, odziv i rez.) jedino nije ime, koliko je verovati tim karakteristikama

poz

Ne mozes tako da gledas. :)

I audio pojacala mogu imati "na papiru" vrlo slicne karakteristike, a da im se cena razlikuje i vise od 10X, i to ne bez razloga.

Kao sto se pojacala kupuju "na slusanje", tako se i monitor (ili TV) kupuje "na gledanje", pa onda ubacis i finansijski momenat i vidis sta ti najvise odgovara.
Pogotovo u zadnje vreme to vazi, posto svaka serija moze da se razlikuje od ostalih, pa tesko moze da se generalizuje. Sta ces kad smo poslednja rupa na svirali. :d

poz.
 
Nazad
Vrh Dno