Šta je novo?

GeForce GTX 660 Ti Thread

Pogledaj u biosu da li ima da se podesi, kod mene ima.
 
@Bugi..Samo bez sekiracije evo ti patch.Kliknes resetujes i voila :)
 

Prilozi

  • force-enable-gen3.rar
    65.2 KB · Pregleda: 23
Poslednja izmena:
vala sad radi svaka cast znao sam gde da se obratim :wave:
nego da li taj patch sluzi samo zbog informacije ili sad kartica zaista radi na pci-e 3.0
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    94.8 KB · Pregleda: 71
Na taj palit su se zalili da nije bas tiha, tako da je msi bolji izbor...
 
svakako da je PE bolji izbor ali me zanimalo kakva je sobzirom da je dizajnerski solidno uradjena.
 
Dizajnerski?
Jel ti kupujes zbog izgleda ili biras prema performansama, ceni i buci koju cujes kad kartica radi pod opterecenjem i u leru ...?
 
hladjenje je ok po temperaturi, ali i nije ok po buci.
evo ti pa poslusaj.
au ova asus nije humana sta im uradi :)
@P307
samo sam prokomentarisao da je dizajnerski skroz ok a pitanje je bilo da li su i na ostale stvari obratili paznju sem na dizajn...ali ocigledno je da nisu.Voleo bi samo da cujem kako se TF4 ponasa,bas cu sad da potrazim na tubu.
 
Donio kuci MSI GTX 660Ti ( MSI N660Ti PE 2GD5/OC ) i samo da kazem, da sam zadovoljan u potpunosti, tisa je u radu pod WoT-om recimo, od MSI GTX 460 Hawk Talon Atack...
Ono sto nazivaju hukom od kontra obrtanja ventilatora prilikom paljenja je toliko tiho da se izuzetno lako moze pomesati sa bukom koju prave ventilatori na kucistu, em sto to u mene kratko traje jer mi ssd veoma brzo dize sistem, tako da svako ko se boji buke prilikom paljenja, slobodno moze da zaboravi na to, jer tu ne postoji nikakav problem...

Imenjace hvala ! ;)

Da nam dugo dugo zivi MSI i da nastavi praviti ovakav HW...
 
Donio kuci MSI GTX 660Ti ( MSI N660Ti PE 2GD5/OC ) i samo da kazem, da sam zadovoljan u potpunosti, tisa je u radu pod WoT-om recimo, od MSI GTX 460 Hawk Talon Atack...
Ono sto nazivaju hukom od kontra obrtanja ventilatora prilikom paljenja je toliko tiho da se izuzetno lako moze pomesati sa bukom koju prave ventilatori na kucistu, em sto to u mene kratko traje jer mi ssd veoma brzo dize sistem, tako da svako ko se boji buke prilikom paljenja, slobodno moze da zaboravi na to, jer tu ne postoji nikakav problem...

Imenjace hvala ! ;)

Da nam dugo dugo zivi MSI i da nastavi praviti ovakav HW...

Neka je sa srecom dugo da te sluzi,sredinom meseca ocekujem istu kod mene u kucistu.:)
 
asus je sampion... novi dc2 je perverzno dobar.
btw, i meni se jako svidjao dizajn kulera, ali stvarno nije ok to brujanje... a i jako je tezak.

Nista posebno Asus ne treba forsirati imam Msi tu su, cak tisi Msi. Imao Gigabyte gtx 570 referentnu isto tiha kartica
 
Nista posebno Asus ne treba forsirati imam Msi tu su, cak tisi Msi. Imao Gigabyte gtx 570 referentnu isto tiha kartica
Da asus ne treba forsirati to stoji (iako su po meni najbolja klasa),ali ne bih se slozio da je tisi MSI pogotovo posle onoga sto sam cuo. :)
 
Ma MSI nikada i nije bio poznat po tisini. Asus GTX 680 TOP i GTX 650Ti sam imao prilike da cujem, neverovatno tihe karte pri Furmarku na bench stolu. ;)
 
Niko nista ne odgovara i porucih 660-Ti MSI PE OC

Slabo je ta kartica zastupljena,nema koliko sam ja gledao nijedan review na tubu za nju,a verovatno je nema niko od forumasa pa da nas prosvetli posto je i mene zanimala. :) u svakom slucaju ti je PE bolji izbor.
 
Niko nista ne odgovara i porucih 660-Ti MSI PE OC

Nisi pogresio ja je posedujem dok ne nadje driver cuce se zato sto vrti kontra kuler

@turok
Cuo sam asus-a nista posebno ima dublji zvuk zbog metalnog sklopa opet msi ima piskaviji zvuk nekako tisi, bar meni izgleda.....
Asus kao radi na 10% dok msi radi na 30% ustvari marketing asusa kad pogledam RPM isti i asus i msi 1100
 
Znaci jedini "problem" je buka. Posto sam imao 460 hawka mislim da nece biti problem, plus tu je ssd.
 
MSI GTX660Ti PE ima PCBeast pa pitajte njega za informacije. ;)
 
Ja sam sticajem okolnosti, nesrecnih (po msi) probao obe i mogu da potvrdim da je asus tisa kartica.
 
Znaci jedini "problem" je buka. Posto sam imao 460 hawka mislim da nece biti problem, plus tu je ssd.

Ne ne decko, totalno si me pogresno razumeo kartica je izuzetno tiha, uostalom imas je.
Bucna je samo dok ne nadje driver-e. Vrti kontra kulere, navodno zbog prasine novitet videcemo koliko je funkcionalno...
Ja preferiram tihe stvari tako da je sve ok. Nema problem!! Malo nervira kad dizes nov sistem ali izguraces
 
Mislim da je MSI N660Ti PE 2GD5/OC tisa od MSI GTX 460 (MSI N460GTX HAWK Talon Attack ), sad mi se vise cuju ventilatori u kucistu (2x 20cm) nego graficka, a ono hucanje od kontra okretanja toliko kratko traje da me bas briga sto huci a i nije uopste mnogo bucno, nista bucnije nego MSI N460GTX HAWK Talon Attack kad ga malo opteretis, zato ko hoce slobodno moze da ustedi 2-3k rsd i uzme MSI N660Ti PE 2GD5/OC umesto ASUSA...
Jedinu "zamerku" na nju imam sto sam morao instalirati najovije drajvere (umesto onih starijih, dosta starijih) koji su odlicno radili sa gtx460 koju sam izvadio...
Muka golema... mora se covek i oko toga cackati ... ccccc :D
 
Poslednja izmena:
Ne ne decko, totalno si me pogresno razumeo kartica je izuzetno tiha, uostalom imas je.
Bucna je samo dok ne nadje driver-e. Vrti kontra kulere, navodno zbog prasine novitet videcemo koliko je funkcionalno...
Ja preferiram tihe stvari tako da je sve ok. Nema problem!! Malo nervira kad dizes nov sistem ali izguraces

Mislio sam na buku prilikom ukljucivanja kompa. Nemam je jos, cekam da stigne :d. Hawk je bio bucan prilicno i nekada me je iritirao i ako je ova karta tisa onda je sve super. Nekako cu preziveti instalaciju sistema :p, posto i onako kad menjam nesto u kompu obicno odradim i reinstal sistema. Inace sad na ovoj hd3000 integrusi slika je nekako mutnija i slova nisu ostra, tako da i iz tog razloga ne mogu iscekati kad ce stici grafa.
 
Nazad
Vrh Dno