Šta je novo?

GeForce GTX 1070 (Ti) Thread

Cilj mi je da je držim ispod 40°C i dobijem max mogući konstantan boost clock, predviđam da će to biti najmanje 2126 MHz bez daljih dropova.
 
Je l' ste klokovali grafiku u GPUTweak-u 2 ili u nekom drugom softveru? (Pitam ljude koji imaju asusa?)
 
Ja sam klokovao sa GPUTweak 2. Sa Tweak 2 sam maksimalno mogao da podignem GPU 91 i memoriju 480. Sto se tice power limita i fanova to je kao i na MSI Afterburneru.
 
Nesto ste jako utihnuli. Kako se pokazuje kartica u realnom radu. Jeste zadovoljni?
 
Prezadovoljan, igram Witcher 3 Blood and wine ekspanziju, sve na ultra plus modovi za teksture, 1080p, igra leti. Uključio sam i Dsr 1440p ali na mom 24" monitoru nisam video neku razliku u kvalitetu. Možda sam ćorav.

A TwinFrozr VI se ne čuje, nekada moram da pogledam da li se stvarno oni ventilatori okreću.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Meni ne crasha vec 92 sata nolife gaminga u diablu. Za mene je to win haha. Dobra je, ne mogu da primetim u realnom radu razlika u odnosu na 980ti. Sasvim ok.

Sent from my Lenovo YT3-X50F using Tapatalk
 
Oce' da unesu nemir u nase ( NV ) redove :D..........mozda je i @zlatan neki kinez....:d ;)
 
Dosta mi je onih nemira sa gtx 970 sada opet kao nesto naisle nekoliko losih kartica i odma haos :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Znaci radim premestaj u sobi, spremam se da prikacim drugi monitor, kad ono nema dvi-i. Reko ajde u k**** ! Nisam uopste obracao paznju na to, jeste da je 200din konektor ali nemoguce sam se iznervirao zbog sitnice. Sad cu opet da pazarim 980ti iz inata.
 
Да ли неко користи Gainward 1070 Phoenix? Интересује ме како се показала у односу на остале. Јефтинија је од осталих а изгледа сасвим пристојно.

Vodi racuna o garanciji, za Gainward/Palit je uvek isla dvogodisnja garancija... nesto ne verujem da se ista promenilo na tom polju. Ova - da kazemo standardna - godina viska sto ide kod vecine ostalih proizvodjaca moze da znaci, da li tebi ili pak nekom buducem kupcu, tj. prilikom prodaje... a sam proceni da li vredi te doplate.
 
Poslednja izmena:
Koja je razlika izmedju gigabyte g1 i msi gaming x verzije, obzirom da je razlika u ceni dobrih 45e?
 
То и мене интересује...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Stvarno dobre cene ali da li ste culi da je neko dobio popravku ili zamenu kartice kupljene u inostranstvu u garantom roku.
 
Poslednja izmena:
Najlepši izgled je definitivno ubola Asus Strix jer kod njih RGB ima smisla pošto je hladnjak neutralnih boja...mnogo mi se sviđa izgled, prava sloboda sa RGB-om a i samo hlađenje je u rangu sa tim što je MSI napravio sa gaming X serijom, top je karta al ta premium cena je užaš...530e... MSI Gaming X dođe najbolji izbor, dobro izgleda, ali ne kapiram poentu RGB-a kad je karta crvena. G1 gaming ovaj put nije premium varijanta kao što je to bilo ranije. Gigabyte sad ima Xtreme seriju kao premium. Ne znači to da je G1 loša ali ipak je MSI bolja. Lično sam gledao G1 vs Strix npr, strix je mnogo veća karta (ima veći hladnjak) time se i bolje hladi i ostvaruje veći clocks a opet nije bučna, tj Strix sa manjim % na fans vrti bolju temperaturu od G1 na malo veci fan %.

Ja sad kad bih uzimao, razmišljao bih se izmedju Strix i MSI, MSI jeftiniji za oko 30e, tih 30e bi ustvari bila samo doplata za izgled... xD
 
Stvarno dobre cene ali da li ste culi da je neko dobio popravku ili zamenu kartice kupljene u inostranstvu u garantom roku.

Cuo sam, ;)
meni je i maticna i graficka bila na garanciji kod 'suseda' i sve je odradjeno kako treba.:guitar: Samo treba uzeti komponente kod 'proverenog' dilera....:trust:
 
Ja u GPU Tweak-u II ne mogu da kloknem boost clock na vise od 1767 (to je max u programu), je l' ima neko ideju kako da dodjem do 2k MHz?

Zanimljivo da mi u Heaven-u 4.0 pokazuje da boost ide do 1947Mhz?
 
Poslednja izmena:
Ja u GPU Tweak-u II ne mogu da kloknem boost clock na vise od 1767 (to je max u programu), je l' ima neko ideju kako da dodjem do 2k MHz?

Zanimljivo da mi u Heaven-u 4.0 pokazuje da boost ide do 1947Mhz?

ti dizes base clock, boost ide na osnovu istog (automatcki) u zavisnosti temperature, voltaze i power limit-a
 
Da li bi neko od vlasnika GTX1080/1070 odvojio minut vremena i taksativno mi napisao sta i koliko da podesim u MSI Aferburner-u da bi kloknuo moju MSI GTX 1070 X do max 2k MHz za boost?
A ako neko moze i screenshot kako da podesim da ventilator na graf. kartici hladi tako da nikad ne dostigne vecu tepmeraturu sam GPU, isto u Afterburneru.
 
Nazad
Vrh Dno