Šta je novo?

GEars Of War-PC

jovus

Slavan
Učlanjen(a)
11.02.2008
Poruke
686
Poena
319
igru sam probao kad se pojavila na tada slabijoj konfiguraciji i radilo je sve ok do prvih 3 do 5 minuta kada jednostavno iskochi iz igre i ispishe: error on Wargame-4wlive.exe i igra mora da se zatvori.. i nakon nekoliko meseci do pola godine(tj. sad) update-ujem ja mashinu. i poshto novu mashinu ne mogu da probam sa wc3 i tft-om(koji rade na sve high moram priznati:d) setim se ja gearsa... i krene tu mukotrpni proces instalacije i filovanja diska sa preko 10gb instala. instaliram ja to, udjem u i igru. postavio sam video settings na osrednje nishta zbudz, i krenem ja da igram... kad ono posle 3 minuta: bop error Wargame-4wlive.exe :mad:... trazhih na netu razne tutoriale, neki zahtevaju da babram po regeditu neki da menjam neke binarije bla bla bla(usput sam saznao da masa ljudi plache zato shto ne mogu da nateraju igru da radi jer su ovi jelte portovali igru al ne bash stabilno), i nishta od toga nije pomoglo. uradio sam reinstal(koji je opet trajao bog zna kolko) i onda uradio neki update koji sam nashao na zvanichnom sajtu, ali sad ni nece da mi udje u igru(prodje epic i micro$oft animacija i vrati me na desk)...:wall:
mislim, jasno mi je da me oni podsvesno teraju da kupim xbox i da odigram igru ne kidajuci svoje zhivce(i moram priznati da razmishljam o tome), al eto da pitam: Da neko sluchajno nije naleteo na ovaj problem i uspeshno ga reshio?
hvala
 
Poslednja izmena:
izvinjavam se modovima, nisam nasho temu oma... < konzolashki bot :D
 
To samo overwriteujem preko postojeceg fajla? da li mi treba i odgovarajuci **** ili ne?
 
U principu isto radi kad staviš poslednji patch (1.2) i najnoviji XLive Redistributable, i onda ti treba novi <beep>.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno