Šta je novo?

Gears of War 2 PC Rumors - izgleda ne

draske73

Slavan
Učlanjen(a)
18.05.2007
Poruke
1,021
Poena
349
Poslednja izmena:
opaaa !!
 
Mislim da ovo i nije neka vest. Samo je bilo pitanje vremena kad će ga prebaciti na PC.
Sva sreća pa su ljudi pohelpni po prirodi :)
 
Ne zaboravite da su ovo jos uvek samo glasine, i to protekle iz ne tako pouzdanog izvora! Tek kada pouzdaniji izvori budu imali neke informacije onda mozemo poceti da pricamo o igri.
 
PC zasluzuje ovo savrsenstvo od igre nadam se samo da ce i mp raditi na piratskim verzijama jer ogromna je steta ne probati ovo u multiplayeru.

Ja satirem moj xbox gears of warom vec duzi period.:D
 
Poslednja izmena:
Jos jedna od "fenomenalnih igara koje rade na PC-ju od 200 evra" stize :sceptic:

Lucky me :S:
 
Poslednja izmena:
Ne zaboravite da su ovo jos uvek samo glasine, i to protekle iz ne tako pouzdanog izvora! Tek kada pouzdaniji izvori budu imali neke informacije onda mozemo poceti da pricamo o igri.

Naravno da su još uvek glasine i da je sve "ne lipši magarče do zelene trave",ali ako IGN smatraš za nepouzdan,onda.....
 
Verovatno ce ovo da izadje, ali mene vise interesuje kad ce Halo 3 da izadje i kakvu NASA konfiguraciju ce traziti da bi se pokrenulo to remek delo od gameplay-a, grafike i marketinga. A da, verovatno bez Win7 nece ni da radi.:p
 
Naravno da su još uvek glasine i da je sve "ne lipši magarče do zelene trave",ali ako IGN smatraš za nepouzdan,onda.....

IGN se samo pozvao na drugi sajt. Zato smatram da je izvor nepouzdan
 
Sto ne izaslo za PC ? Sta je box ne Xbox-ovan PC ? :D
 
Ajde, ajde, Gears Of War 2 je bas simpatican naslov, ne glumite mi gadljivost... Igrate Prototype i nije vam bio los, Gears Of War 2 je daleko kvalitetniji naslov :).

Ti si malo zalutao. Ko igra Prototype :trust:

Ok je GeoW igra ali me nervira to sto je svaka nova igra "neka sa konzole". Fali mi igara kao Deus Ex, Bloodlines, System Shock. Nesto pravljeno po meri PC igraca.
 
Poslednja izmena:
Ti si malo zalutao. Ko igra Prototype :trust:

Ok je GeoW igra ali me nervira to sto je svaka nova igra "neka sa konzole". Fali mi igara kao Deus Ex, Bloodlines, System Shock. Nesto pravljeno po meri PC igraca.

Baci malo taj limeni pogled (aluzija na avatar :p) u Prototype temu, i postedi me tih zalutalih komentara
 
Ajde, ajde, Gears Of War 2 je bas simpatican naslov, ne glumite mi gadljivost... Igrate Prototype i nije vam bio los, Gears Of War 2 je daleko kvalitetniji naslov :).

Upravo tako, GoW 2 je odlicna pucaljka. Tesko je naci poredjenje za slicnu igru, osim prvog dela. Mnogi su pokusali da kopiraju fazon gearsa, ali nije im bas uspelo ( wanted na primer).

P.S. Neznam sto se pravi PC igraci bune da nema novih igrara koje su pravljene samo za PC. Ima ih koliko hoces. Koliko samo novih strategija ima, pa to je cudo. A sto se tice hit igara koje su samo za PC, pa bice....Diablo 3. A sto se tice tih starih hitova koji su bili samo za PC.....pa koje su konzole pa bile onda? PS1 i sega mega? To nije moglo da pokrece igre sa PC-a ,niti je bilo interesovanja za time. Danas postoje konzole koje su jake kao prosecni racunari, a u trenutku njihovog pojavljivanja te konzole su bile i jace od prosecnog racunara. Normalno je bilo ocekivati da ce izdavaci da objedine trziste u cilju sto vece zarade. To jeste jeste imalo negativnog uticaja na stil PC igara jer se igre uglavnom prilagodjavaju za konzole i za mentalitet njihovih konzumera. Al sta da se radi.

Cak sam i ja smoren od komplikovanih igara. Daj mi nesto prosto samo da se malo izduvam i da iskljucim igru, i da mogu da je nastavim posle pet dana bez problema. krastavac, tako mu je to.

Sorry for babbling, that comes with ages. :p
 
Poslednja izmena:
Evo sta stiji u onom IGN-ovom linku:

We contacted a Microsoft representative for comment, and received this reply: "Gears of War 2 is a great franchise for the 360, and so we are putting all of our attention into making sure that it stands out on that console. There are no plans to bring the game to the PC." Will this position change in the future? Currently, it doesn't seem likely. But if anything changes, we'll be sure to bring that information to you as soon as it becomes available.

Zar nije Microsoft ovde upravo demantovao glasine? :)
 
Fali mi igara kao Deus Ex, Bloodlines, System Shock. Nesto pravljeno po meri PC igraca.

+1 Bas tako... :)

GoW2 ce najverovatnije izaci za PC do kraja godine. Dosta je bio ekskluziva za XBox. Ko je hteo da kupi kupio je sad ce da iscrpe sto vise trzista mogu izbacivsi je za PC. Ja je verovatno necu igrati jer mi se nije svideo ni prvi deo, ali ko voli...
 
Poslednja izmena:
Meni je GeOW 1 bila bas opustajuca igra.
 
Ja sam bio odusevljen prvim delom, jedva cekam ovo...
 
GeOW2 je mnogo bolja igra, u svakom aspektu ... sem poslednjeg bossa.
 
GeOW2 je mnogo bolja igra, u svakom aspektu ... sem poslednjeg bossa.

Poslednji boss je smesan, nisam verovao kad sam video kod druga....
A ne znam sto se lozite nema nista od GOW 2 na PC-ju, lepo su rekli ljudi, plus jos rade DLC za konzolu...
 
Sta je DLC ?
 
DownLoadable Content
 
Poslednji boss je smesan, nisam verovao kad sam video kod druga....
A ne znam sto se lozite nema nista od GOW 2 na PC-ju, lepo su rekli ljudi, plus jos rade DLC za konzolu...

Pa dobro, rekli su i za prvi deo pa znamo kako je to zavrsilo :)
 
Pa dobro, rekli su i za prvi deo pa znamo kako je to zavrsilo :)

Da ali secam se jos u najavama GOW 1 za X360 da su govorili kako ce stici na PC ali sa godinu dana ili 2 zaostatka. U vezi drugog dela nisam previse optimistican, naravno voleo bi da se pojavi, ali Microsoft tu vodi glavnu rec, uradice sve samo da upropasti PC gaming
 
Mislim da mu je prilicno lose i bez Microsofta.

Uzgred GoW 2 razbija i prvi deo i sve ostale akcione naslove. Od polovine pa nadalje pocinje pravo ludilo... Jedino se slazem da je poslednji boss pravi antiklimaks. Ali bar izgleda impresivno. Imam takodje dosta zamerki na mlak pocetak.
 
Nazad
Vrh Dno