Šta je novo?

GearBest, Banggood, LightInTheBox, DealExtreme, Geekbuying (Readme u prvom postu!)

NIje mi Alipay bolja opcija ako imam pare na PayPalu, a ne mogu da platim njime na Aliju :D
 
Pozdrav, zamolio bih vas za mišljenje vezano za poručivanje sa LightintheBox-a.
Da li je neko iz BiH ili Srbije poručivao sa LightintheBox-a. Želim poručiti nešto od 25 evra ali sa te stranice nisam nikad poručivao...?
Da li je pouzdani i odprilike za koliko dana stigne ?
Hvala.
 
Поручио сам стакло за мобилни са алиекспреса, стигло је сломљено, иако је у заштитној фолији и стиропору.
Писао сам продавцу, шта могу да очекујем, каква су искуства?
 
Vratiće ti novac bez problema, meni se to desilo 2x

Samo ispoštuj čovjeka onda pa ako ti vrati naruči opet od njega, i to sam oba puta radio i ta druga stakla su došla čitava i dobro upakovana :)
 
Намеравао сам да му тражим да поново пошаље, треба ми стакло.
Можда је неки мрљавко у царини сломио, свакакве данас запошљавају, а можда и код њега или њиховој царини, ко ће га знати.
 
Možeš i to svakako tražiti, dođe ti na isto samo ti "kupovina" na Aliju duže traje, ali u svakom slučaju zaštićen si skoro maksimalno

EDIT: Pod tim trajanjem mislim na onaj period tokom kojeg možeš upravo vratiti novac i tako to, ali s tom sićom i prodavačima ja lično nisam nikad imao problema, sve se dogovori a ni ti ne tražiš ništa za dž :D tako da bi trebalo da ti pošalje novo staklo, pošalji mu samo sliku tog i objasni šta se desilo pa se probajte dogovoriti
 
Послао сам му јуче слику, не јавља се, види се да је погледао. Сад сам сликао мало више изблиза, да боље види.
Ваљда ће да се јави, на крају крајева, има диспут, па ћемо видети, то је крајње.
 
Da li vam radi pretraga na banggoodu? Ukucam nesto i on mi kaze

Hmm......We couldn't find​

 
Ови на Алиекспресу нису нормални, поручим, чекам 7 дана, не пошаљу, рефунд иде, али ме замлаћују. За исту ствар, сада питам неколико њих да ми потврде да ли имају, одговарају нешто неодређено и бесмислено. Код свих тих пише да имају на лагеру по више хиљада. Није ми јасно зашто то раде, да ли неки произвођач испитује потенцијлно тржиште или је обично замлаћивање, ко ће га знати.
 
Ок, нисам баш загледао, мислио сам да су сви у овој теми. Не замерите.
 
kakvo je stanje sa banggood posiljkama? za koliko stizu?
narucio nesto 01.07., nakon toga 08.07. dobio status "the item is ready for shipment" i od tad stoji
 
evo krenula i moja RU...NL
posle statusa iznad dobila 15.07. handed over in bulk, final acceptance of goods to be confirmed
 
Kakvo je stanje sa Banggoodom, da li stizu posiljke? Ima neki kupon 4$ za nove korisnike pa ne znam dal da isprobam. I da li je sigurno da se placa karticom?
 
Banggood je prodavnica a ne platforma gde se registruju mali prodavci, prodaju ono šta imaju na lageru.
 
Sem ako ne kupiš ono što nemaju na lageru pa te ostave da čekaš 2-3 nedelje a možda i više ako se ne buniš.
 
Nazad
Vrh Dno