Šta je novo?

gde pazariti Galaxy S2 ?

trx

Čuven
Učlanjen(a)
22.01.2004
Poruke
797
Poena
619
postoji li preporuka gde kupiti Samsung Galaxy S2, a da nije kod operatera?

verovatno bi mi sigurna realizacija eventualne garancije znacila vise od par evra ustede...
 
imas po oglasima?
 
Ljudi prodaju sa dvogodisnjom garancijom koji su dobili od operatera, imas i racun i garanciju...
 
Pa mozes u Samsungu da kupis, ili nesto jeftinije u nekoj od radnji koje daju zvanicnu garanciju. Recimo ima jedna u Bulevaru Kralja Aleksandra ...
 
aha, thx!
znaci, zvanicna garancije => ne interesuje me radnja jer cu eventualnu garanciju realizovati direktno kod samsunga?

a, postoje li neke stvari na koje bi trebalo obratiti paznju prilikom kupovine: postoje li neki podmodeli, losije serije, osakacena izdanja...?
 
Svaka reklamacija se podnosi u radnji gde je roba kupljena.
 
Vazno je samo fiskalni racun, ostalo po meni nije bitno.
 
Definitivno preporuka za kupovinu od ljudi koji su uzeli od operatera pa prodaju sa garancijom nov ili vrlo malo koriscen telefon.
Ja sam SE Ray platio 230e i dobio 2 god garanciju i potpuno nov telefon (cak je i otkljucan jer ga telenor nije zakljucavao) dok po radnjama i telenoru kosta mnogo vise (oko 300 cini mi se da je trenutno).
 
Jos jedna preporuka za mobove skidane sa mreze. Novo je novo, i to oridjinale pakovanje, a dobije se ispod cene.
 
Nazad
Vrh Dno