Šta je novo?

Gde gledati online Real - Barselonu veceras ?

Zar ne prenosi b92?
 
Пошто чекам ове витезове из Икома да ми набуџе кабловску :D , обично овде http://mypremium.tv/ гледам фудбал.;)
 
Kako ste seli večeras na gornji link, seklo je svakog minuta. :)
 
Zato sam ja lepo skinuo u toku noci i jutros na miru odgledao. :D
 
ubuduce fromsportcom Ima po 30 linkova ja sam medju prva 3-4 naso jedan gde sam gledao 80 minuta bez jednog seckanja ( PQ nije vrhunski ali je ok )
 
Moze i myp2p mada zna da secka ponekad kao i na svim sajtovima tog tipa. Nikad ne znas kako ce da radi.
 
skinite sopcast i otiđite na livetv.ru , prebacite jezik na engleski

i sve bude oke

ako imate jaču net vezu izaberite kvalitetniji strim i kulijana :D


ps. govorim za tekme ubuduće...

ima svih sportova, 90% svih utakmica na koje se možete kladiti
 
Cudi me da nema neki sajt gde uplatis premium i ide hd stream bez seckanja i sl. To bih voleo da ima, a koliko znam nema ...
 
ima onaj bet365 koji se reklamira na svim tim free sajtovima, jel probao to neko?
 
Ima moj drugar koji radi u kladionici. Nista specijalno nije stream. HD ni u najavi ...
 
http://www.livefootball.ws
Najvažnije utakmice se uglavnom prenose. Serie A, Premier League, Primera, NBA, NHL...
Koriste Sopcast p2p program. Bitrate 1000 - 2500kbps. U većini slučajeva 1500 ili 2000kbps. Maksimalna preporuka.
 
Kakav je taj Sopcast program ? Jel ima djubreta u njemu ?
 
Imas i preko livetv.ru/en, uvek ima gomila stream linkova.
 
Ali su svi do jednog jako losi. Eventualno nadjes jedan da je pristojan i posle 10-20 minuta taman kad postane zanimljivo on pukne, ili krene da baguje. Zato pitam kakav je taj Sopcast program koji preporucuje Ivan. Ima li malware-a u sebi i ne bi bilo lose da nam baci koji screenshot sa full screen-a sa neke utakmice, da vidimo kvalitet slike.
 
Slobodno možeš da probaš Sopcast. Kod mene ni NOD32 ni Malwarebytes ne prijavljuju ništa maliciozno. U kombinaciji sa VLC playerom (za fina podešavanja), trenutno nema alternativu. Aj baciću neki screen uskoro.
 
Uf pa ovo je odlicno. Jel mi vlc potreban ili moze i bez njega ?
 
Probao. Moze i bez vlc-a. Slka je perverzija. Sad konacno mogu da uzivam u sportskim prenosima. Samo me zanima ko ovo sve strimuje, koliki je bw potreban za sve ove prenose ? Ali ko god strimuje nek mu je vecna slava !
 
U pitanju je P2P tehnologija, a Rusi su zaslužni za ovako dobar kvalitet stream-a. Ako ne podesiš neki eksterni player, on po defaultu koristi Windows Media Player, koji i nije baš najsrećnije rešenje. Moja preporuka za VLC uz Sopcast.
 
Meni radi fino i sa WMP-om. Slika je jako dobra, mada po neki put padne bitrate pa se slika kao malo pokvari ali se ubrzo vrati i bude sve ok. Sinoc gledao neki NBA, bas sam uzivao u utakmici.
 
pa jbt... ovde je bolja slika nego preko d3go... imao sam ovaj sopcast pre, ali ocigledno da nisam skapirao na koji nacin radi :/ u kombinaciji sa mpc i madvr slika je bas bas dobra.. upravo sam probao da vidim kako izgleda utakmica liverpool - fulham i malo je reci da sam se odusevio
 
Ja koristim sopcast već dugo. Kad pustite stream desni klik i u opcijama ima da se podesi buffer. Dosta korisna opcija kad su opterećeni linkovi, za klasiko npr. Ja stavim na 60 sec. i uživancija.
 
A koji player korisitis ?
 
pa jbt... ovde je bolja slika nego preko d3go... imao sam ovaj sopcast pre, ali ocigledno da nisam skapirao na koji nacin radi :/ u kombinaciji sa mpc i madvr slika je bas bas dobra.. upravo sam probao da vidim kako izgleda utakmica liverpool - fulham i malo je reci da sam se odusevio

Ludilo od slike i zvuka. Jel ima neko da preporuci neki sajt sa linkovima za strimovanje preko sopcast-a (moze sport a moze i nesto drugo, neki premium hd kanali recimo).
 
Jel moze neko da malo detaljnije objasni kako radi sopcast.Skinuo sam ga ali mi nije bas najasnije kako trazim online fudbal da gledam.Kako ucitavam linkove?Da li treba neka registracija?Ako moze neko malo detaljnije da objasni.
 
pa iskreno, ne znam ni ja... recimo veceras sam se bas namucio dok nisam nasao striming za nba.. "vladimir29" se zvao kanal cini mi se.. pa nema sta da se objasnjava, samo dupli klik na kanal i gledas, a u opcijima mozes da podesis i externi player koji aktiviras kad se kanal ucita na dugme koje je skroz levo na integrisanom plejeru, cisto ako hoces malo da se igras sa filterima za sliku.. i ne treba nikakva registracija, mozes da se ulogujes i kao anonymous user

inace, ne uspevam ni ja da pronadjem kanale koje zelim pa bacite po koji savet ako se snadjete za nba striming :)
 
@kVu: Samo par komentara iznad imaš link ka odličnim sopcast streamovima (720p, 1500-2500kbps)
Gledao noćas Boston - Atlanta (720p, 2500kbps). :D
Inače, da ponovim, skoro sve NBA playoff utakmice u ovom kvalitetu imaš na http://www.livefootball.ws
 
^ +1

Ja sam pokusao da ga nagovorim da umesto WMP koristi MPC HC ali nece. Ne znam kako ste vi uspeli da koristite neki drugi sem default playera.
 
Nazad
Vrh Dno