Šta je novo?

Gde da hostujem sajt ?

aaccaa

Slavan
Učlanjen(a)
11.10.2005
Poruke
5
Poena
301
Evo ovako, zavrsavam sajt koji ima zadatak da okupi i informise sve one koji vole automobilizam. Zanima me kod koga da hostujem sajt, a da to bude regularno i da radi 100% !!! Sajt se sastoji od foruma i baze podataka automobila i njihovih karakteristika, te stoga host mora da ima podrsku za phpBB forum i bazu podataka.
Ako neko ima neke predloge u vezi sajta, dobro dosao :wave:
 
Imas masu odgovora na ovo pitanje po forumu... lupi srč.

Ukratko, bez reklame bilo koje firme, ja bih ti uvek preporucio "strani" hosting (pod navodnicima, jer masa tzv. "domacih" provajdera samo radi resell) pod uslovom da a) znas iole pristojno engleski i b) imas kreditnu karticu, ili znas nekog ko je ima

Zanemari a) ako ti nije bitan support -- ne vidim nista komplikovano sto se tice phpBB foruma, koji moz' da se instalira uz par klikova misem na svakom provajderu koji fura cPanel + Fantastico. vBulletin je uvek bolji izbor za forum, ali ne bih sad da idem off-topic.
 
Pogledaj www.powweb.com
Stalno imaju special offers, trenutno imaju akciju da za 2 kupljene godine dobijes jos 2 za dz. Ja sam preko njih uzeo domen i hosting paket sa ogromnim bandwith-om i sadasnji utisci su da radi sasvim korektno i bez problema. Takodje imaju i podrsku 24/7 preko live chat-a, mailova ili kako vec volis.

Pozdrav
 
JA moram pohvaliti www.crowebsat.com stvarno je OK hosting do sada nije bilo nikakvih padova, server radi odlicno, link ka internetu super bez ikakvih zagusenja, 14 web sajtova se trenutno hostuje na njemu po whois.cc statistici.

Meni je vazno zbog aukcija jer dostupnost treba biti 24h.

Topla preporuka
 
Nazad
Vrh Dno