Šta je novo?

GamesCom 2010 - Bench community questions

Skot

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
24.08.2000
Poruke
1,029
Poena
649
Dobio sam novinarske akreditacije za ovogodisnji veliki evropski sajam igara GamesCom koji se odrzava od 18.-22. avgusta u Kelnu. Pokrivacemo SWTOR, Aion i LOTRO zarad nasih sajtova ali htedoh da ponudim ekipi sa Bench foruma da postavi community questions game developerima. Primarno cemo razgovarati sa ekipama iz gore tri navedene 3 igre, ali cemo se potruditi da bar neko vreme provedemo u obilasku ostatka sajma. Tom prilikom cemo svakako da pokusamo da postavimo pitanja Bench zajednice (postavio sam i na RuR-u), kao i posetioca nasih sajtova.

Rekoh da pitam Benchmarkovce direktno i svakako prioritetno.

Nemojte da se stidite nego stvarno pitajte ako bi zeleli nesto ekstra da saznate ili iskomentarisete.
 
zar na tu listu ne moze da upadne i Guild Wars 2? imam xxx pitanja sto se toga tice :)
 
zar na tu listu ne moze da upadne i Guild Wars 2? imam xxx pitanja sto se toga tice :)

Naravno da moze - taman cemo da pricamo sa likovima iz NCSoft-a, pa racunam da ce na istom standu biti i ArenaNet
 
Lepo od tebe Skote! :wave:

Ajmo ljudi, gde su pitanja?! :)
 
Kad vec rece da ce biti razgovora sa NCSoftom, ako moze pitanje kad ce izaci blade & soul, pa makar i beta. Sto se tice aion-a, da li ce u 2.0 balaur biti igrajuca klasa buduci da su ljudi sirili traceve o tome.
 
Naravno da moze - taman cemo da pricamo sa likovima iz NCSoft-a, pa racunam da ce na istom standu biti i ArenaNet

e pa super onda :)

1. hoce li uopste biti neke open bete?

2. posto svuda navode da ce svet biti podeljen na delove, hoce li biti loading screen-a izmedju njih, ili ce se loading vrsiti paralelno sa igrom, kao sto je to slucaj u WoW-u?

3. hoce li postojati neke 'race specific' odlike, kao sto Norn imaju svoje forme(medved, vuk, vepar itd)?

4. kako ce funkcionisati princip servera? da li uopste planiraju da sve ujedine u jedan svet, ili cemo jednostavno skakati sa jednog servera na drugi kao sto je to bilo u gw1

5. kakav im je plan sa dropovima? posto gw1 ima najrazvijeniju 'item istoriju', gde su se itemi menjali kroz vreme(neki dropovi su postojali, vise ne postoje, ali su ostali u igri kao 'rare itemi' sto je dalo dozu zanimljivosti ekonomiji), da li neki slicni princip se planira i za gw2? pored craftovanih itema koje su vec obecali

6. jel bi mogli malo da opisu te epic bitke 300vs300 i sl, s obzirom da smo to videli samo na papiru kako spominju...na sta uopste lici, jel se zna ko pije a ko placa uopste u celoj toj guzvi? :)

7. i naravno, release date(vredi pokusati) i hardverska zahtevnost koja je detaljnija od 'osrednje masine', barem da kazu ram i grafiku....

pasce mi verovatno jos poneko pitanje na pamet...
 
Da odmah odgovorim, Balauri nece biti playable race u 2.0 - postojace dve nove zemlje u 2.0 koje su nastanjene Balaurima pa je mozda odatle potekao rumor.

Pitacu za Blade & Soul :)
 
Krecemo za 15 min na aerodrom. Za jedno 4 sata ocekujem prve slike sa eventa. Prvi stand - Star Wars the old republic gde ce biti hands on demo. *drool*
 
Da li možete da pričate sa EA Sports timom o FIFA 11 PC verziji?
 
Nazad
Vrh Dno