Šta je novo?

Game Streaming Services

Probao sam ja AC Unity. Televizor TCL 55C735, MTS optika 600/150 (valjda je taj bio kada sam potpisivao ugovor prošle godine), GFN Priority paket. Slika je OK, ali mi se čini da povremeno postoji lag u komandama. Povezao sam DS5 na TV preko BT-a. Generalno, mislim da je slika lepša na PC i da je igrivost bolja. TV je povezan preko WIFI, pa je možda i to bio problem.
 
Кад сам користио GFN пре годину дана на рачунару је радило лепо,некад лоше,али углавном ок.
На ТВ је радило очајно.
Супернова нет је споран за ово колико сам се информисао. Квалитет везе је лош,поготово у вечерњим часовима.
 
Meni je net uvek radio jako dobro, zato i ovo radi perfektno.
 
И мени нет ради одлично али је квалитет везе био лош ка њиховим серверима.
 
Šteta što nema na GFN-u Mafia, RDR2, GTA...
Malopre kupih GTA ulitmate... Kako sam se zaj*bo... Em nema pomenutih igrica, em Epic Library unsupported, steam kad sam sinhronizovao vidi mi samo jednu igricu (mrtvi CS 2) a ne vidi mi ni Mafiu, ni Mortal Kombat 11 nista sto zbog cega sam uzeo Ultiamte da probam :mad:
 
Jesam, moja greska... Onako povrsno kolko sam gledao shvatio sam da podrzavaju ceo Steam Libary i cak negde sam bio procitao i za Epic.

A dobro, procice mesec dana, nece dobiti obnovu, a ni prvih ni zadnjih bacenih 20 evra
 
^ Kako to da radim? Igru po igru, nisam nasao opciju?
 
Nazad
Vrh Dno