Šta je novo?

galaxy tab 2 7.0

hernanbarcos

Cenjen
Učlanjen(a)
13.02.2013
Poruke
29
Poena
154
mislite li da je galaxy tab 2 7.0 dobra kupovina??imao sam kineze i pokazali su se katastrofalno(archos 3 puta menjan pa vracene pare,prestigio 4 puta :( ) tako da mi je potreban tablet koji se nece stalno bagovati,da bude dobrog kvaliteta izrade,dobra baterija,za gledanje filmova,net,igre,standardno...ima da se kupi sada po radnjama za 21 000-22 000 rsd...22 000 je max koji mogu da izdvojim i ne zelim polovne da kupujem..hvala unapred!!
 
mislite li da je galaxy tab 2 7.0 dobra kupovina??imao sam kineze i pokazali su se katastrofalno(archos 3 puta menjan pa vracene pare,prestigio 4 puta :( ) tako da mi je potreban tablet koji se nece stalno bagovati,da bude dobrog kvaliteta izrade,dobra baterija,za gledanje filmova,net,igre,standardno...ima da se kupi sada po radnjama za 21 000-22 000 rsd...22 000 je max koji mogu da izdvojim i ne zelim polovne da kupujem..hvala unapred!!

Paaa, sigurno nece bagovati ni seckati, za filmove je ok, surf, izrada je ok, baterija takodje, za igre, bar one zahtevne - ne znam, a za ove, Fruit Ninja, A.Birds, bez problema.
 
Већ има тема и то скоро годину дана стара :D
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?281842-Samsung-Galaxy-Tab-2-%287-0%29-ICS-250

Из искуства, Samsung и "кинези" су небо и земља. Имах 2 Samsung-ова таблета и био сам јако задовољан њима, имао сам prestigio 7070c кога сам рекламирао више пута и имам оно шунтавог Игорициног кинеза FR-809 :d

Тако да иако благо застарео P3110 јесте добра куповина, мада су се за те паре продавали овде на bench-у половни Nexus 7 примерци са гаранцијом :)
 
Pa za nekog na primer studenta? :) Ko nema internet u tom stanu itd :)
 
ako uzmes neces p[ogresiti,jedan po meni od najboljih tableta
 
Kupi Galaxy Tab 2 ipak je Samsung proverena firma za tablete
 
Ako odradim root na tabletu jel gubim garanciju? Mozda je glupo pitanje ali slabo se razumem u Android

Ne bi nista cackao na tabletu osim da dopisem nesto u build.prop da bi mogao da igram Modern Combat 3 i ostale Gameloft igre
 
Gubis, ali dopisi to sto hoces u temporary root modu pa ga vrati u unroot.
 
E super ako to moze. Jel ima neki program za to? Sto lakse da odradim
 
Proguglaj malo, ja sam prodao Samsunga i ne secam se takoreci nicega...
 
Odradio sam root sa SuperSU a li nisam uspeo da pokrenem Gameloft igre na Galaxy-u

Da bi uradio unroot treba da fleshujem Stock ROM?
 
Vec sam fleshnuo stock rom


Nego ostala su sva podesavanja pozadine i ostalo. Jel to tako treba?
 
Poslednja izmena:
Vec sam fleshnuo stock rom


Nego ostala su sva podesavanja pozadine i ostalo. Jel to tako treba?

Pa ukoliko je ista verzija i sve ostalo, ostalo ti je jer nisi radio factory reset, ako ti radi sve kako treba, onda nema potrebe bilo sta drugo, ako nesto baguje, moras factory reset..
 
Da skinuo sam istu verziju JB 4.1.1

Razmisljam da udarim factory reset za svaki slucaj

Nadam se da sam uspeo da uradim sve kako treba zbog garancije:D
 
Ma jesi.. Nego nema potrebe za factory resetom, ako radis ve ok, vidi probaj prvo par dana..
 
Nazad
Vrh Dno