Šta je novo?

FUDBAL - dogovori - 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
...u 16h?
 
super, ko ce doci u 16h? Ajmo prijave.
Ja ne mogu, ali imam dobru volju da organizujem ove rasute fudbalere...
Ajde prijavite se za 16h. 3, 4 sad:
 
Ja bih rado u 16h...
Agilni je najavio da ne moze... AMDeki dolazis li?
 
sta je bilo ?jel ste igrali , ja nisam bio u mogucnosti , bio sam na manifestaciji zvanoj Veseli spust na Ibru :D
 
Pa da si javio isao bih i ja na veseli spust... ebi ga
 
dobro veche, kad cemo da igramo , dobro je vreme za fudbal,nedelja popodne ili subota?
 
Da, vreme obecava za fudbal!
Ja mogu kad god rulja odluci!!! HEHEHE
 
Meni je svejedno, Filipenko ne moze u subotu, ali zato je nedelja njegov dan, Zoran je mrtav(bolestan, hehe), Dule mislim da ce moci u nedelju,Mistixs ne znam gde je...itd.

Po meni je nedelja 11h idealan termin.

pozdrav

PS.
Mladjan bi takodje mogao u nedelju.
 
Poslednja izmena:
ja sam za ove popodnvne varijante pa vidite , 17h idealno zvuci
 
Ja sam za... ponavljam... mozda ipak u 17h Davida radi..... hehehehe

Onda nedelja u 17h...
 
ja sam slomio rebro! :zgran:
 
Popodne amogu™ doći, jedino ukoliko se bude igralo od 11h ili 12h.
 
E vidis to bi moglo... u koje vreme da se pojavim a da znam da ce ekipa biti na okupu!
 
Greskom sam obrisao tvoj broj mob pa mi posalji sms jer ti imas moj ako ne mozes na PM da mi ostavis!
 
Odluka je pala...
Neka bude u 16:30h na Adi...

Bitno da se skupi bar jedna vredna ekipa... i da ponesite loptu da se ne grebemo!!!

Prebrojavanje...
 
Dolazimo ja, Zoran i Dule i vidite opet zakazite popodnevni termin, mozda nas dodje vise od 5. :mad:
 
Zavisi od toga koliko se budem prejeo:D:d mada cju najverovatnije docji u svakom slucaju.
 
jos malo da se oporavim i dolazim najverovatnije sa ortakom , pozdrav braco
 
Ja se izvinjavam zbog nedolaska!
Ovom prilikom bio sam objektivno sprecen pokusavajuci da update-ujem svoj sexual life... ;)

Big Blue me ceka pa me nece biti ni sledeceg vikenda! :D :D :D
 
Poslednja izmena:
e ispaljivaci jedni , na kraju smo samo dule , moj drugar i ja ostali i posle se prikljucili jednoj ekipi dostojno reprezentujuci benchmark :D
 
Poslednja izmena:
S'obzirom na to da organizacija fudbala katarstofalno prosla u predhodne 2 nedelje, uzimam stvari u svoje ruke. :p
Ja nisam u stanju da igram ali cu vas svakako bodriti i doci na adu malo da trcim ako nista drugo.

Subota 11h?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno