Šta je novo?

Fudbal 2009.

sir_Giles

Slavan
Učlanjen(a)
27.08.2008
Poruke
34
Poena
309
Drugari, vreme je da se otvori nova fudbalska sezona :) Subota, 4. april, Ada Ciganlija...

Ima li zainteresovanih?
 
ima :)
 
Ima... ima... već smo se dogovorili offline...
To je stara bench ekipa... ima nas već 6-7 a biće nas možda i više... tako da ako ste da nam se pridružite... javite!
 
Samo da dodam da je postignut konsenzus da fudbal startuje u 11h.

Biće ljudi bar za 2 ekipe, ali svi su dobrodošli, što bi se reklo od viška glava ne boli, samo noge manje bole ;)
 
ja necu moci ove subote,srecno na fudbalu :)
 
Ako primate majstora,eto me na jednom od zakazanih termina.:)
 
Fudbal je bio super... vreme idealno... klopa nije bila nešto al su žene bile vr'
Sve je braćo procvetalo... hehehehehe!
 
Idemo dalje...

Subota, 11. april, Ada... 10h!!!

Svi su dobrodošli :banana:

Ako bi neko od MODova bio ljubazan da nam zalepi temu na vr' mi bi smo bili vrlo zahvalni jer ovo ozbiljno preti da postane tradicija za ovu sezonu ;)
 
Poslednja izmena:
Koliko vas obicno bude? Ja bih dosao sa jos jednim drugarom. Ili recimo mogu da dodjem i sa celom ekipom (5+1 ili 4+1), pa da izazovemo drugu ;)
 
Kako želiš, tj. kako vam odgovara :) ... u svakom slučaju ćemo se uklopiti ;)
Dobro ste došli u svakako!

Vidimo se u subotu u 10h na Adi! :banana:
 
Poslednja izmena:
ja cu da banem oko 11h...
nego, Pole, gde su oni snimci od pre dve nedelje? :p
 
Ja se izvinjavam zbog naseg ne pojavljivanja, imao sam malih problema u komunikaciji sa ostatkom ekipe. Verujem da ste se svakako dobro zabavili ;) Za sledeci put, ce morati ozbiljnije da se pristupi organizaciji.
 
Sta je ovo, samo Pole i Agilni jos igraju iz ekipe od pre 2-3 god. :D
Gde je ostatak, mozda i ja navratim sad neki vikend.
 
Pa ima nas više... samo se ne oglašavaju... Milan, Misticx... dobra stara ekipa!
Treba nam nova krv... tako da si dobro došao!

Počelo je dogovaranje... tako da je prijavljivanje u toku!
Slobodno se prijavite ovde!

Vidimo se u subotu u 10h na Adi!

:wave:
 
Sutra u 10h, naravno.

Biće odlično vreme, možda opet i nekih ženskih u publici (ne obećavam, ali...). Dakle, sve je tu što nam treba za ostavljanje srca na terenu!
 
Da li se primaju novi clanovi za fudbalsku sekciju. Nemam vezu,da se ubacim,ne poznajem nikoga,ali sam bar stari clan :d
 
Dobro nam došao! Subota u 10h na Adi... tereni kod kružnog toka!

Bićemo na jednom od 4 terena... Videćeš tri terena su paralelna. Mi smo obično na jednom od ta tri a najčešće na terenu skroz levo kada se ide od kružnog toka. Taj teren je najbliži onoj prodavnici u baraci. Čisto da znaju oni koji nisu bili pre!

NE ZABORAVITE DA PONESETE PO DVE MAJICE... TJ. JEDNU BELU I DRUGU U BOJI PO IZBORU ZBOG RAZLIKOVANJA TIMOVA!!!
 
Poslednja izmena:
Jel dolazi danas neko? :)
 
Drugari, veliki fudbalski znalci su najavili svoje prisustvo na Adi u subotu, u 10h. Pole upisuje minuse ko se najavi, a ne dođe.
 
Ser Žile... Generale Tragg... ahoooj... dolazite li?
Dolazi Mixi i jedan moj ortak... što znači da će biti dobrog FUDBALA :banana:
p.s. filipenko... nedostaješ nam... :)
Batali PES i dodji na pravi fudbal
 
Poslednja izmena:
ja sam povredio nogu, tako da nista od mene ove nedelje. sledece, naravno, oran kao i uvek...
 
BTW: Sledeće nedelje nećemo moći igrati fudbal jer počinje onaj SPORT FEST na Adi ili već kako ga zovu... ako sam dobro zapamtio datum... tako da će tereni verovatno biti zauzeti!
 
Poslednja izmena:
Upravo ćemo ih mi i zauzeti ;)

Daklem, subota 16. maj 10h Ada... Everyone's invited :)
 
@sir Giles

Polako... zainteresovanih ima... hehehe
Igramo li sutra? Kad pre otkazano!!!
 
Poslednja izmena:
Drugari, nije zdravo zapostavljati fizičke aktivnosti. Pripremite se za fudbal u subotu u 10h na Adi. Svaki drugi termin dolazi u obzir, ako izglasamo...
 
Nazad
Vrh Dno