Šta je novo?

Freelancer-Igra bez kraja?

Kostamojan

Čuven
Učlanjen(a)
23.08.2002
Poruke
69
Poena
609
Taman sam se namucio i unistio bazu glupavih vanzemaljaca, kada ono, igra krenu iz pocetka. To me je malo iznerviralo, jer se poremetio moj status sa ostalim frakcijama. I kada sam usao u kafic konobar me pita da li sam nov! Pa ja izginu boreci se i niko mi se vise ni ne seca. To me je malo razocaralo, jer sam ocekivao bar da mi ponudi kraj ili tako nesto. Sada ja vas pitam: Moze li igra da dodje do nekog konacnog kraja? I sta je na kraju. Ja imam vec 24-25 level i vec mi je dosadilo da trgujem i unistavam brodove. Ako neko zna kako se ovo zavrsava malo ekspeditivnije i sta je cilj igre neka mi kaze. Ako nece javno onda na mejl ili pm.
Pozdrav
 
Kostamojan je napisao(la):
Taman sam se namucio i unistio bazu glupavih vanzemaljaca, kada ono, igra krenu iz pocetka. To me je malo iznerviralo, jer se poremetio moj status sa ostalim frakcijama. I kada sam usao u kafic konobar me pita da li sam nov! Pa ja izginu boreci se i niko mi se vise ni ne seca. To me je malo razocaralo, jer sam ocekivao bar da mi ponudi kraj ili tako nesto. Sada ja vas pitam: Moze li igra da dodje do nekog konacnog kraja? I sta je na kraju. Ja imam vec 24-25 level i vec mi je dosadilo da trgujem i unistavam brodove. Ako neko zna kako se ovo zavrsava malo ekspeditivnije i sta je cilj igre neka mi kaze. Ako nece javno onda na mejl ili pm.
Pozdrav

Ja vise ne znam ni koji sam level, imam maltene neunistiv brod, i nemam vise gde da idem..... Igru si zavrsio, sad ti jedino ostaje da potrazis TITAN-a (najjaci brod u igri) i da se nadas da ce izaci neki Expansion pack gde ces moci da iskoristis svo to cudo sto si nasao. A sve mi se cini i da ce ga biti.

http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?s=&threadid=25972
 
Ne, ne Freelancer, Morrowind :)
 
byMaX je napisao(la):
Ne, ne Freelancer, Morrowind :)

Morrowind ne smem ni da pocnem da igram.... Jer ce mi misa i tastaturu odstranjivati hirurskim putem type;
 
Re: Re: Freelancer-Igra bez kraja?

Santa je napisao(la):
Ja vise ne znam ni koji sam level, imam maltene neunistiv brod, i nemam vise gde da idem..... Igru si zavrsio, sad ti jedino ostaje da potrazis TITAN-a (najjaci brod u igri) i da se nadas da ce izaci neki Expansion pack gde ces moci da iskoristis svo to cudo sto si nasao. A sve mi se cini i da ce ga biti.

http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?s=&threadid=25972

Eh, tako sam mislio i ja za Starlancera pogotovo posto je na kraju isto neka riba kenj**la u stilu "Spremite se, odmorite, pa cemo ici na nove zadatke vrlo vrlo brzo" bas kao i u ovoj igri ali od toga ne bi nista...
 
Evo pitanje za Freelancere:

Igra mi radi molto benne, ali kad quitujem izbaci mi brljotine po windows desktopu, sve neke horizontalne crte u tonovim pozadine. Ne vidi se taskbar, miš radi, tastatura ne reaguje.

Ovo nije tako veliki problem, pošto ne afektuje gameplay, ali me nervira što moram da resetujem mashinu (na power) svaki put kad završim sa igranjem.

Je li imao neko ovakav problem i kako ga je resio?
 
Freelancer je pucacina u svemiru jel tako?
Ko zeli da mi to nareze?
 
Up! Zar niko nece da nareze? :(
 
zna li neko koja se ip adressa upisje kada se igra multiplayer kod kuce
 
javi se meni, narezacu ja... nisam ni video da ti treba...
 
Nazad
Vrh Dno