Šta je novo?

Freedom Fighters

max9998

Čuven
Učlanjen(a)
26.12.2002
Poruke
979
Poena
620
Mnogo dobra pucacina iz treceg lica (pogled kao u Splinter Cell) koja koristi engine od Hitman-a 2.
Prica je u fazonu rusi osvojili New York a vi ste heroj koji ce ih oterati :)

Grafika je prilicno dobra i sve ide glatko (+krljanje sa AA i AF na TI4200), ima lepih svetlosnih efekata pri napucavanju a i vojnici su mnogo lepo animirani (po meni je Hitman2 imao najbolje animacije ljudi od svih igara do sada).

Ima i jedna stvar koju sam ranije strasno mrzeo ali sada cenim a to je da se pozicija ne moze sacuvati u svakom momentu vec samo na dve-tri lokacije na celoj mapi. Ovo mnogo cini igru interesantnijom i izazovnijom. Da je Splinter Cell (na PC-ju) bio isti takav bio bi za klasu bolji (ne kazem da nije odlican ali ipak...).


:d ovaj smajli je tu samo zato sto mi se mnogo dopada :d
 
Pogled iz treceg lica kao u Splinteru? Engine Hitmen 2 ? Mislim da poredjenje uopste nije na mestu. Polozaj kamere jaakoo podseca na Vice City kao i sve ostalo , cak sta vise ubedjen sam da je ovo engine Rockstara.
 
Pogled je bash kao u hitmenu...3rd person i onaj iza ramena kad se nishani...a igra je inache vrlo dobra, nije svekodnevni fps smor..
 
Pa nije bas kao u hitmenu... kada stojite i vrtite misa moguce je videti sebe iz svih uglova (kao SC) dok je kod hitmena moguce videti samo svoj potiljak, ako se dobro secam.
 
Nazad
Vrh Dno