Šta je novo?

FOX dialup

Занимљиво и за оне који још увек користе 56к модеме релативно повољно.
Иначе видех данас у Пресу и да они нуде неку акцију на годину дана за 800 дин. без пдв-а, такође се купује преко смс поруке.
 
To je bese onaj BeoBug za kojeg su pricali da su mu linije preopterecene i kada je bila cena valjda 150 din. mesecno za flat, heh kako li ce tek sada da bude ako je to bilo tacno... :)
 
Занимљиво и за оне који још увек користе 56к модеме релативно повољно.
Иначе видех данас у Пресу и да они нуде неку акцију на годину дана за 800 дин. без пдв-а, такође се купује преко смс поруке.

Da to je i meni palo na pamet, a slucajno znam jednu osobu koja koristi dialup :)

To je bese onaj BeoBug za kojeg su pricali da su mu linije preopterecene i kada je bila cena valjda 150 din. mesecno za flat, heh kako li ce tek sada da bude ako je to bilo tacno... :)

Hm, valjda ce se javiti neko ko je probao, pa da nam kaze iz prve ruke...
 
Poslednja izmena:
Kako bi bilo lepo da su pre par godina bile ovakve cene. Ja sam koristio taj beobug, kao i ITS (koji su tada bili najjeftiniji, its je bio malo skupliji cini mi se), dok nisam imao adsl i za tih 150 (ili koliko vec) dinara je bio super. Jeste nekad bilo malo teze dobiti vezu, ali za te pare mi je bio odlican - s obzirom da je moj ortak tada na veratu placao nekih 400-500 dinara

Ali mnogo bi bolje bilo da ima solucija za nekih 300-400 (neka bude i 500-600) dinara mesecno, da se dobije sa 0800 brojem....
 
Poslednja izmena:
Ono sto mi je palo na zub za sve ovo je sama reklama "Koristite 6 meseci interneta BESPLATNO. <fineprint> SMS poruka 450 din+PDV".
Mislim...
 
Pa reklamu za Fox internet na Fox TV-u.
 
:d бесплатно :d
Ал стварно треба неко да их тужи и добије на суду због таквих реклама јер доводе у тешку заблуду.
 
A, ok. Ja sam video da gore na sajtu pise "neograniceno", a reklamu na tv-u nisam video. Tako da zato nisam skapirao na koju reklamu mislis.
 
i jos gore sto nigde ne pise da se radi o dialup-u. neko moze da se zezne misleci da je to broadband veza (kad nigde nista ne pise o tome) ili cak da moze to da plati za trenutnu vezu koju ima (cable, ADSL, wifi, ...), a ono pare odu trecem.
 
Kako bi bilo lepo da su pre par godina bile ovakve cene. Ja sam koristio taj beobug, kao i ITS (koji su tada bili najjeftiniji, its je bio malo skupliji cini mi se), dok nisam imao adsl i za tih 150 (ili koliko vec) dinara je bio super. Jeste nekad bilo malo teze dobiti vezu, ali za te pare mi je bio odlican - s obzirom da je moj ortak tada na veratu placao nekih 400-500 dinara

Ali mnogo bi bolje bilo da ima solucija za nekih 300-400 (neka bude i 500-600) dinara mesecno, da se dobije sa 0800 brojem....

Sve potpisujem. Identično i kod mene. Da sam još na dial-up svakako bih ovo iskoristio jer je baš povoljno ako više koristiš net (za manje od 30ak sati mesečno je jeftnije na sate). I ja sam upravo koristio beobug i its. I nikad mi nije bila bitna brzina već samo da je pravi flat ali toga na žalost nema na dialup, bilo bi lepo da ima tako na neki besplatan broj pa neka je i malo skuplje.
Čim je lokalni wireless provajder stavio novi ap i ja dobio optičku vidljivost odmah sam ugrabio priliku, neka je samo 64/64 za 400 din ali bar mogu da visim i skidam ceo dan. Baš kad sam uzimao opremu su duplirali download pa sam u odnosu na dialup baš zadovoljan jer je on koštao 300 + bar 200-300 za telefon (i to sve u jeftinoj tarifi).
 
Fox izmenio "besplatno" u reklami na TV-u :D
 
Ja juce kod drugara on ima dial up jos uvek i kao ajde da probamo prvo kako radi, za pola sata nismo uspeli da se konektujemo, non stop je bila veza zauzeta, tako da ono koji ce mi kad ne mogu nikad da se nakacim, i to smo vrteli negde oko 18h, sta bi tek bilo oko 21h
 
Nazad
Vrh Dno