Šta je novo?

Fotografije - 2013

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jos malo "magle"...

IMG_1440.jpg
 
Nenade, odlicne fotografije a i obrada. :)
Nemogu nikako da vidim exif pa ne vidim cime si fotkao i koji objektiv - objektive koristis?
 
^D3100 uz kit 18-55f3.5-5.6
 

Prilozi

  • 10749167455_0e7d395cc3_o.jpg
    10749167455_0e7d395cc3_o.jpg
    670.9 KB · Pregleda: 80
Poslednja izmena:
Your first 10,000 photographs are your worst. – Henri Cartier-Bresson

Ništa lično, ovo ćeš i sam shvatiti kako budeš sazrevao kao fotograf ;)
 
Nenade, odlicne fotografije a i obrada. :)
Nemogu nikako da vidim exif pa ne vidim cime si fotkao i koji objektiv - objektive koristis?
Ако мене питаш ево Seizmos је одговорио;), хвала. Наиђох на половне као нове 35mm 1.8g & 70-300mm VR. Имам дилему то јест не могу приоритет да одредим. Јест да је 35-ца 150$ али могу само један од ова два за сада. Али и 70-300 је 300$ значи скоро 50% попуст. Боље ништа да не узимам:d.
Ево две из Ботаничке баште, запало ми за око али нисам нешто задовољан.

Untitled by Zet011, on Flickr


Untitled by Zet011, on Flickr
 
Poslednja izmena:
Danas ga ''ćeraš'' pored Obilićevog stadiona i ni da se javiš.. Ccc... :D
 
Добра Мићко само скини тај flare у средини. Баш је добра та бембара.;)
 
Odlicna fotografija, slazem se da smeta ona plava mrlja.
 
I mene nervira :( Ni sam ne znam sto je nisam skinuo :(

I fala na komentarima :)

@Nenad

Micko ne Mićko :)


Ubio me je fler i na ovoj :(

 
Poslednja izmena:
Хехе Мицко извињавамо се;-). Флер од халогенки на бимеру или?
 
K&N filter. ;)
 
@jbl
A sto ne izolujes malo taj filter? Mislim da se (sto se snage tice) pravi samo kontra efekat jer uvlacis vruc vazduh iz motornog prostora, nije fabricki filter u kutiji za dzabe... Ako si ga stavio samo zbog zvuka, onda ok :)
Inace super fotke, svidja mi se close-up fara.
@s16
Odlicne fotke, nisam bio na temi neko vreme pa su mi promakle njih par. Najvise mi se svidja ova na parkingu s liscem, odlicno izgleda boja na dnevnoj svetlosti. Da sam na tvom mestu, malo bih dish na felnama dodatno ispolirao, ili srce ofarbao u neku malko tamniju nijansu sive (gunmetal, ili neka druga tamna boje), da vise dodje do izrazaja mali ET. Onda dodatno glancanje dish-a i nije toliko potrebno :)

izvinjavam se na offu
 
2u4ygusa.jpg


6udepyja.jpg


vunu5epy.jpg
 
@s16
Odlicne fotke, nisam bio na temi neko vreme pa su mi promakle njih par. Najvise mi se svidja ova na parkingu s liscem, odlicno izgleda boja na dnevnoj svetlosti. Da sam na tvom mestu, malo bih dish na felnama dodatno ispolirao, ili srce ofarbao u neku malko tamniju nijansu sive (gunmetal, ili neka druga tamna boje), da vise dodje do izrazaja mali ET. Onda dodatno glancanje dish-a i nije toliko potrebno :)

izvinjavam se na offu

Fala :) Inace i meni je ta fotka jedna od lepsih :)

Ma polirao sam ga ali odmah krene da oksidira, malo je losiji kvalitet pa brzo ode, nasao sam nekog lika koji to moze bolje da uradi pa tako da sad kad stavim zimski set ove idu na sredjivanje :)
 
Tehnički sjajna fotka MR.BIG (još uvek čekam onaj poziv ;))

Možda još malčice da je doradiš - da izjednačiš boju kože (unutrašnja strana njegove leve ruke je "hladnija" od ostatka, noge su takođe malo hladnije, glava je za nijansu "toplija"...)
 
Hvala momci .....

Skontah sad kada mi je skrenuta paznaj sta se desilo .... blic u srbrni kisobran sam dodao naknadno da razbijem senke na grudima i na toj ruci i otuda promena boje ... no , utoplicemo malko to :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno