Šta je novo?

Football Manager 2013

09

Puno brate 50e za neku igru koju ću igrati godinu dana... Da je 25 odmah iz ovih stopa bi je kupio...

Pa jel sam ti dao link za GMG gde je igra uz voucher $28, što je nešto manje od 22€? :)

Voucher je aktivan do srede u podne...
 
'DE JE? :D


Edit: Eno ga gore sad ga videh :D Joj ne znam gde udaram :wall:

Edit2: fm13.jpg poskupeo na 40 zelenbaca :(
 
Poslednja izmena:
Nije poskupeo, već treba da iskoristiš voucher od 30% (GMG30-DEC01-ARFC9), aktivan je do 13 časova u sredu. I to sam bio napisao :p
 
Ne pijem vise kratki espresso, udara brzo u glavu :D

Jel ja mogu to preko obicne VISA kartice da kupim? :) ovo ce mi biti prva igrica koju cu kupiti :D
 
Poslednja izmena:
Drugar moj je 'kupio' Skidrow i evo stigao je do februara 2013 i radi bez problema. Evo i ja kupujem sa isto mesta odakle je i on pa cu da probam. Javljam sta sam uradio.
 
Daleko ti je stigao drugar :d
 
Posto apoteka nece dobiti lek nikada... drug me je pitao, da li je moguce da 2 i vise ljudi kupi jednu igru i da je instaliraju na vise racunara. Ako je moguce, da li mogu istovremeno da igraju ?
U BC2 je recimo moguce sa jednim originalom igrati na vise racunara, sa razlicitim nalozima unutar igre i ne naravno istovremeno.

Srbija brale, nema se para :).
 
Posto apoteka nece dobiti lek nikada... drug me je pitao, da li je moguce da 2 i vise ljudi kupi jednu igru i da je instaliraju na vise racunara. Ako je moguce, da li mogu istovremeno da igraju ?
U BC2 je recimo moguce sa jednim originalom igrati na vise racunara, sa razlicitim nalozima unutar igre i ne naravno istovremeno.

Srbija brale, nema se para :).

Imas vec 3 odgovora na to na ove 4 strane,nemoj biti lenj... Inace,moze pogledaj kako koji post unazad ;)
 
Ok ok, sad sam video, hvala.

Dakle jos ljudi se raspituje za gamesharing :d.
 
Poslednja izmena:
Drugaru radi igra, ali na ovoj novoj opciji da sezone ide brze. Evo i ja sad igram to i ne vidim nikakve razlike, meni je sve isto, bar za sad :D
 
"na ovoj novoj opciji da sezone ide brze" jel mozes malo da pojasnis?
 
Poslednja izmena:
Zasto komplikujes kada za 3000 mozes naci kljuc na domacim sajtovima.
 
Kojim? Osim, ako nisi mislio na domace fm forume?! Ako ima neka domaca radnja gde za te pare mogu naci, onda cekam jos samo plata da mi legne, i uzimam. Ja kako god da ukucam, izadje 4500 din cena.
 
Hvala puno. Jos samo da dodje 25. Dec. :)
 
Da li neko hoće da uzmemo zajedno,ko želi da igra offline to je izvodljivo...
 
Došao da pitam može li više ljudi da igra odjednom, pa videh postove odozgo. Znači izvodljivo je? Mi smo svi oflajn igrači, tako da bi pazarilo nas više igru. Ima nas poprilično tako da bi nas izašlo 300 kinti po čoveku. Znači svi isti steam nalog, podesimo offline, i cepamo?
 
Hocu i ja da igram pa ako moze da se utali stojim na usluzi, i gde moze najjeftinije da se pazari igra misli online
 
Ima na Kupujem P. za 1800. To je za sada najjeftinije sto sam nasao.
 
Pa ono, mozemo svi koristiti taj steam account, zar ne? Ili moramo pazariti igru, pa svako na svoj steam account?
 
Poslednja izmena:
Meni treba igra da mogu da je igram normalno nema potreba za Online
 
Pa ono, mozemo svi koristiti taj steam account, zar ne? Ili moramo pazariti igru, pa svako na svoj steam account?

Kupite key i aktivirajte na svom steam accountu, tako ste sigurni, ne znate hoce li on u nekom trenutku resetovati sifru ili nesto tako. I igrate offline kao sto ste i planirali.
 
Ne znam za vas ali ja bih ovo igrao :)
 
Nazad
Vrh Dno